ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

po NAVU cijena ispadne 300kn, prema FFA, kvartalni gubitak do kraja godine u poslovanju(bez prodaje brodova) ce se kretat oko 50milj kn, RDG za 2012 gubitak od 180-200milj i prvih 6 mjeseci 2013 oko 100-120milj kn.
Neka prodaju 3 starija broda do 1H2013 , kad se odbije ostatak amortizacije, brokerska provizija….dodjemo do cifre od 20milj $

do kraja 1H13 su u minusu oko 200milj kn sto ce dodatno spustit NAV

@Persjesus,
"zaboravio" si napisati da su ove godine vani brodari najprije porasli 100 % a nakon toga su počeli padati. Dakle, istina je, mi sad padamo manje od njih ali nismo prije korekcije ništa ni porasli, tak da se s njima ne možemo uspoređivati. Drukčija je "igra" tamo a drukčija kod nas.
LP

Malo si gledam pa ak je realna cijena bla bla bla 1050 kn i sadašnja je 3.5 puta manja i ak to nije realno zakaj ne bu bila 3.5 veća. Pa ni to ne bi bilo realno, kaj ne. Mislim realno je zato što je manja a kad bi bila 3 i pol puta veća onda bi se svi zgražavali, ah da vozarine su nisko, tržište je u padu, nema znakova oporavka, oprostite malo sam prenaglil. Da treba da je barem 5 put niža od neke realne vrijednosti, pa ovo je burza kaj ne?

dosada ubi iskusne pomorce.. neki su se cak bacili u racunanje buducih gubitaka, dobitaka isl.. kvartalima unaprijed

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


po NAVU cijena ispadne 300kn, prema FFA, kvartalni gubitak do kraja godine u poslovanju(bez prodaje brodova) ce se kretat oko 50milj kn, RDG za 2012 gubitak od 180-200milj i prvih 6 mjeseci 2013 oko 100-120milj kn.

Kako si dosao do NAV-a od 300 kuna, baš me interesira, pa nabaci koji detalj.



po NAVU cijena ispadne 300kn, prema FFA, kvartalni gubitak do kraja godine u poslovanju(bez prodaje brodova) ce se kretat oko 50milj kn, RDG za 2012 gubitak od 180-200milj i prvih 6 mjeseci 2013 oko 100-120milj kn.

Kako si dosao do NAV-a od 300 kuna, baš me interesira, pa nabaci koji detalj.

[/quote]
da 300kn po dionici
firma ima aktivu, ali i pasivu!
http://www.sec.gov/answers/nav.htm



@Persjesus
,
"zaboravio" si napisati da su ove godine vani brodari najprije porasli 100 % a nakon toga su počeli padati. Dakle, istina je, mi sad padamo manje od njih ali nismo prije korekcije ništa ni porasli, tak da se s njima ne možemo uspoređivati. Drukčija je "igra" tamo a drukčija kod nas.
LP


zasto ti onda stavljas link sa usa brodarima kad vidis da su zeleni [tongue] objasnjenje FA vrijednosti izbjegavas i dalje [yawn]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Lojtra, zaboravio si napomenuti da na trenutacnim vozarinama atpl s novim ugovorima ostvaruje gubitke.




po NAVU cijena ispadne 300kn, prema FFA, kvartalni gubitak do kraja godine u poslovanju(bez prodaje brodova) ce se kretat oko 50milj kn, RDG za 2012 gubitak od 180-200milj i prvih 6 mjeseci 2013 oko 100-120milj kn.

Kako si dosao do NAV-a od 300 kuna, baš me interesira, pa nabaci koji detalj.

[/quote]
da 300kn po dionici
firma ima aktivu, ali i pasivu!
http://www.sec.gov/answers/nav.htm
[/quote]

NAV je 1080 kn/dionica. Tek toliko da se zna. [smiley]

malo se testira 300, ha momci? [smiley]

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

NAV je 1080 kn/dionica. Tek toliko da se zna. [smiley]

Slažem se, tu si negdje plus/minus 10%.





po NAVU cijena ispadne 300kn, prema FFA, kvartalni gubitak do kraja godine u poslovanju(bez prodaje brodova) ce se kretat oko 50milj kn, RDG za 2012 gubitak od 180-200milj i prvih 6 mjeseci 2013 oko 100-120milj kn.

Kako si dosao do NAV-a od 300 kuna, baš me interesira, pa nabaci koji detalj.

[/quote]
da 300kn po dionici
firma ima aktivu, ali i pasivu!
http://www.sec.gov/answers/nav.htm
[/quote]

NAV je 1080 kn/dionica. Tek toliko da se zna. [smiley]
[/quote]
Kolega ja vam prodam svoje dionice po toj cijeni i još 15% popusta. Može?

Nitko te ne može zajahati ako ti leđa nisu savijena

New Report

Close