ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 28.09.2024. u 23:29
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
49,39
8.347
169
48,10
50,00
3,34%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

A gle lika sa 300 komada. Raspali po BIDU prika jer ćeš je kasnije loviti na 250.

Vaš link Danas u amera potop.

Prodavaču hvala.

bit će bolje................

Atlantska iskazala gubitak od 0,5% kapitala u vrijeme najgorih vozarina, a dionica pala 10%.
A tko zna, možda će u stečaj ovih dana. [huh]

BDI -3
1149 pts

"Ne brojite novac dok još sjedite za stolom."-profesionalni kockar


Atlantska iskazala gubitak od 0,5% kapitala u vrijeme najgorih vozarina, a dionica pala 10%.
A tko zna, možda će u stečaj ovih dana. [huh]

Mislim da će prije u dokapitalizaciju na štetu malih dioničara. Sad je prilika da uprava preuzme većinski paket po cca 250-300 kn.Kao opravdanje mogu dati svjetsku krizu, cijene nafte i niske vozarine.
Recimo milijun novih dionica.

a nisam mogao odolit, prije nego dođemo na 200 ja malo i po današnjim cjenama mezio 🙂


a nisam mogao odolit, prije nego dođemo na 200 ja malo i po današnjim cjenama mezio 🙂

me too [rolleyes]!

mi smo ipak zemlja slučaj

Graf u 3 godine…
Cijena je u 3 god pala 4 puta, od oka.
Grafovi i trend govore za sebe… 🙂

Dnevni

bit će bolje................

Da, udahnula je malo nešto pa opet nazad…


Ja sam izgubila 1000 Eura a imala sam namjeru dulje ostati u ovoj dionici. Kad sam vidjela FI ko da me netko polio kantom hladne vode, otišla sam glavom bez obzira.

Ako si zaista očekivala pozitivno FI za 1Q na mizernim vozarina nepopravljivi si optimist. Osobno sam planirao gubitak od 15-ak miljuna dolara ATPL ove godine i nisam promjenio mišljenje (to sam negdje i napisao u ranijim postovima početkom godine). No, i tad i sad sam držao da je to zdrava firma i vrijeme će to pokazati. Nažalost, trend je down i iskustvo nas uči da nije dobro ići kontra trenda, ako su to neki ovdje željeli ukazati u pravu su.
Ipak, nevjerojatna je ova panika, 1700 dionica odavno nije prodano u jednom danu, da nije potonuo neki brod ATPL?

New Report

Close