ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 29.09.2024. u 03:40
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
49,39
8.347
169
48,10
50,00
3,34%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


BPI u minusu, treba li još više za uvjerit nekoga da ovdje nešto ne štima. Po komentarima rastura se ask, a dionica tone. Trebalo bi biti obrnuto. Neznam kako moderator dozvoljava da prolaze takvi drukovi koji mogu samo zavesti naivne na kupnju nečeg što se raspada. Prije bi rekao da se netko od većih povlači jer zna što slijedi.

atpl ima samo 110 kn gotovine po dionici. onako, cijela TK jadroplova.

BVPS=1074 kn
P/B= 0,3
Dug/Kapital 72%
ne ovise o hrvatskom gospodarstvu, hrvatskom investicijskom ciklusu ( kao recimo građevinari ), ne ovise o državnim poticajima….
2012 sigurno će biti sušna, ali i to jednom mora prestati ….. u globalnim razmjerima.
Oni koji su sigurni da će dionica na razine 200 kn trebaju pričekati, odnosno sada prodati i kupiti na nižim razinama.
Imam dosta navedene dionice. Prosjek kupnje između 600 i 700 kn. Najveći "gubitak" /kažu da si na dionici zaradio ili izgubio tek kada ju prodaš/ u svom portfelju ostvario u ovoj dionici a brine me najmanje.

Za danas smo dobro prošli….čekaj dok se fond manageri vrate s produženog praznika……….
hoće li cijena opstati…? Sada….vrlo dobro sve se drži…ima li kakvih vijesti od Uprave
ATPL-a…? Zašto Hilton stalno radi gubitke / preko 8 MIL/ a kad trebaš sobu u
Dubrovniku u malo boljim hotelima, nigdje ni traga…….? Kako se pokriva na Hvaru Adriatik
pa je manje dana otvoren nego HILTON, i ima dvostruko niže cijene….a ima dobit..???

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!



BPI u minusu, treba li još više za uvjerit nekoga da ovdje nešto ne štima. Po komentarima rastura se ask, a dionica tone. Trebalo bi biti obrnuto. Neznam kako moderator dozvoljava da prolaze takvi drukovi koji mogu samo zavesti naivne na kupnju nečeg što se raspada. Prije bi rekao da se netko od većih povlači jer zna što slijedi.

atpl ima samo 110 kn gotovine po dionici. onako, cijela TK jadroplova.
[/quote]
Ta se gotovina topi prijatelju ko led na suncu, prihodi su važni a oni su zarada-troškovi= 33 milje gubitka, hej gdje ti živiš, pa jel netko vas začarao u Atlanskoj, probudite se i spašavajte što možete. Jadropluvu će pomoći država a tko će Atlanskoj? Možda vi malli dioničari, pa počmite skupljati lovu, i hoćete koliko je volite, pa ovog nema nigdje.

Dvostruko je siromašan onaj koji je jednom bio bogat.

Što volim kad su skoro svi u kešu pa ajmo naši doli….svi navijaju..,..ovako ili onako… [lol]

Dovoljan znak za pojačanu kupnju….barem meni…

Svega se nakotilo

[smiley]

A BALVANA!!! :) :) :)

Vani trenutno 5:3 za zelene iako su indexi u minusu! [thumbsup]
http://finance.yahoo.com/quotes/DAC,DRYS,DSX,EGLE,ESEA,EXM,GNK,NM,QMAR

kina i europa slabe,a brazil i amerika jačaju,zaključak;australski dolar slabi,a kanadski dolar jača…supramaxi i capeovi slabe,a panamaxi ostaju na pristojnoj razini,tako da ne očekujem neki veći pad atpl,čvrst je bedem između 300-320 kuna,obrana je jaka i mislim da će izdržati dosta dugo na tim razinama,naravno,za sada nema razloga ni za rast,tako da neki balans drži ova cijena,jedino bi se moglo načeti ispod 300 kad roha opet najavi dizanje obvezne pričuve banaka,ali mislim da u ovoj godini se to neće desiti,možda iduće,zavisi od tečaja euro-kuna..dakle očekujem do daljnjega trgovanje bez puno volatilnosti-,.,


Što volim kad su skoro svi u kešu pa ajmo naši doli….svi navijaju..,..ovako ili onako… [lol]

Dovoljan znak za pojačanu kupnju….barem meni…

Svega se nakotilo

[smiley]

nakotilo ih se, da. kupnja po 300 koliko god se može, oni se povuku niže jer ne vjeruju da će obraniti 300, pa prodaš na 340 za par dana istim tim depresivcima kad krene gore. pa tako uokrug.

Blue Horseshoe loves Anacott Steel (moje postove shvatite kao moje osobno razmišljanje, ne kao nagovor na kupnju ili prodaju)

Vidim UK danas radi , zašto nema BDI danas?

Ne kupujte ovu dionicu i ne nasjedajte na jeftine drukove.


Vidim UK danas radi , zašto nema BDI danas?

BDI -3
1152 points

"Ne brojite novac dok još sjedite za stolom."-profesionalni kockar

Samo za personaliziranog Isuseka.

Dobra vijest: Dijeta započeta neki dan se – nastavlja! [wink]

New Report

Close