ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 29.09.2024. u 05:17
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
49,39
8.347
169
48,10
50,00
3,34%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

ovo izvjesce je vec uracunato u cjenu…cemu panika… [sad]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

ova dionica niš ne valja, ajde prodajte da idemo na 200 🙂

Evo pratim ovu dionicu već dulje vrijeme i nekako mi se čini da neće još dugo na zelene grane, prije bi rekao da će još dolje. Sviđa mi se Grofičino razmišljanje, treba biti jako oprezan, zna lli netko kako se može doći na uvid u spisak dioničara. Grofica mi je ustvari otvorila oči jer nakon toliko galame te ovo te ono, moguće je i vrlo vjerojatno da se tu na ZSE odigravaju zakulisne igre oko pojedinih dionica. Imam nešto Djure i Eriksona pa ja mislim da ču tamo i ostati.

Dvostruko je siromašan onaj koji je jednom bio bogat.

Zahvaljujući ovakvim dušebrižničkim korisnicima od 30.04.2012. odlučila sam kupiti još ATPL. Ovakvi likovi sigurno imaju naloge na kupnji i tresu drhtave ručice…


Zahvaljujući ovakvim dušebrižničkim korisnicima od 30.04.2012. odlučila sam kupiti još ATPL. Ovakvi likovi sigurno imaju naloge na kupnji i tresu drhtave ručice…

me too [thumbsup]

mi smo ipak zemlja slučaj

Vrlo loša dionica, vi samo drukajte, ali sigurno ne kupujete, možda čak i prodajete i bježite glavom bez obzira. Uostalom do petka će već biti na razinama 2xx. Nakon ovog izvješća tko bi pametan to kupovao.
Drukanjem se svakako ne diže cijena.



Zahvaljujući ovakvim dušebrižničkim korisnicima od 30.04.2012. odlučila sam kupiti još ATPL. Ovakvi likovi sigurno imaju naloge na kupnji i tresu drhtave ručice…

me too [thumbsup]
[/quote]

Hoću i ja malo, uzeo jutros 30 komada, čekam u redu za još, samo opletite po bidu.

BPI 13774$ -103


BPI 13774$ -103

Korekcija ili disanje od 103 dolara, nakon rasta 3000 dolara, slijedi daljni rast prema 20000, imam dojavu iz Kine.

BPI u minusu, treba li još više za uvjerit nekoga da ovdje nešto ne štima. Po komentarima rastura se ask, a dionica tone. Trebalo bi biti obrnuto. Neznam kako moderator dozvoljava da prolaze takvi drukovi koji mogu samo zavesti naivne na kupnju nečeg što se raspada. Prije bi rekao da se netko od većih povlači jer zna što slijedi.

Dvostruko je siromašan onaj koji je jednom bio bogat.

a vi kolege baš danas 30.04 se registrirali kako bi nas spasili od dionice koja ne valja :)) i ja govorim da ne valja i zato treba sve prodati 🙂

Ovdje upišite svoj komentar…Vaš link

Evo ni brodari vani neznaju kuda bi, a moj djuro i Tesla rasturaju sve živo. A bio sam i ja na rubu da kupim ovu lošu dionicu al eto sada neću. Zna li netko što se događa u Atlanskoj??? Evo da dolaze novogradnje, novi brodovi a maltene da svi voze vrlo jeftino za 5-6000 dolara, pa kako će oni pokrivati te silne gubitke?

Dvostruko je siromašan onaj koji je jednom bio bogat.

New Report

Close