ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 16.09.2024. u 19:17
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
48,57
1.117
23
48,60
49,40
-1,82%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Sa 4 komada je vraćena nazad čim je dežurni spuštač vidio anomaliju. Evo oće li netko mojih 5350 komada po 200 kuna? Jesus, može li poštenije? [tongue]

TKO IMA MALO DUKATA GOVORI: ŠTO DA RADIM S NJIMA, A ONAJ ŠTO IH IMA MNOGO GRMI: GOSPODARU, DAJ JOŠ!!! NA ZSE I U EU TREBA KO ZMIJA SPAVAT NA JEDNO OKO!!!

15 59′ 53" +4 Ja opet u zadnji čas. [embarass]

Bogatstvo je kad ne znaš koliko imaš.

U zadnjoj sekundi sa 4 komada hehe.

http://finance.yahoo.com/quotes/DAC,DRYS,DSX,EGLE,ESEA,EXM,GNK,NM,QMAR

Evo bih se okladio da će danas vozarine za pamamaxe skočiti bar 4%.

Oče li danas vozarine gore ili dolje?

Baltic Dry Index (BDI) +121 1137

pnmx +512
supr + 207

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

Još se vritimo u krug..
Koliko još dugo?

A BALVANA!!! :) :) :)

Haha, na
http://www.dryships.com/pages/report.asp
su napisali +121 🙂
da bar!
BDI +21 (sa 1116 na 1137)


Još se vritimo u krug..
Koliko još dugo?

aha,,vidim napusta te polako strpljenje [rolleyes] stavi stop loss i ugasi komp…

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak



Još se vritimo u krug..
Koliko još dugo?

aha,,vidim napusta te polako strpljenje [rolleyes] stavi stop loss i ugasi komp…
[/quote]

Ovo je zicer,prije ćeš ti izgubiti strpljenje i opalit po asku ali tada će biti puno veće cijene ili ćeš rast samo ispratiti pogledom.

bit će bolje................

bestija2 @ kamo srece da moram lovit vlak koji bjezi…ja ga jos nisam ovdje vidio od 2007-2008 [undecid]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

New Report

Close