ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Odlicno, jos samo da index poraste za ca. 50% i taman smo na pozitivnoj nuli.

kako je krenuo taman za tjedan, dva
pa će i ATPL napokon tamo oko 200kn gdje joj je i realna vrijednost kompanije 🙂 bez dobiti/gubitka


Capesize 6.545 dollar (- 0,8 prosent)
Panamax 12.402 dollar (+ 4,4 prosent)
Handysize 8.540 dollar (+ 0,7 prosent)
Supramax: 10.920 dollar (+ 2,4 prosent

Nažalost dok su capesize vozarine ispod 30000 nema jačeg rasta, a oporavak će u sektoru bit dug i bolan. Ovu godinu doživljavam kao čistilište za brodare, zdravi će opstati na marketu, ostali otpast.



Capesize 6.545 dollar (- 0,8 prosent)
Panamax 12.402 dollar (+ 4,4 prosent)
Handysize 8.540 dollar (+ 0,7 prosent)
Supramax: 10.920 dollar (+ 2,4 prosent

Nažalost dok su capesize vozarine ispod 30000 nema jačeg rasta, a oporavak će u sektoru bit dug i bolan. Ovu godinu doživljavam kao čistilište za brodare, zdravi će opstati na marketu, ostali otpast.
[/quote]

Upravo tako,i siguran san da će ATPL izaći iz ovoga čistilišta zdrava i sa poprilično mladom flotom,dakle spremna za nove radne pobjede.Uvijek pratim ovu dionicu,al je još ne kupujem jer mi se ne da čekat godinu i po ili više na prodaju,al imaću je opet ne zva se ja francesco!

Btw; baš san pročitao šta sam napisa i mislin se kako san ovako nekada razmišljao o ženama,a sad o dionicama………………

Svi ste prodali, znači ima keša da ponovo uđete. Od mene nećete dobiti prije 1000 kn. [proud]

Svi ste prodali, znači ima keša da ponovo uđete. Od mene nećete dobiti prije 1000 kn. [proud]


Opet u zadnjim sekundama. Sultan kupio 29 kom. [thumbsup]

Uljepšao čovjek zaključnu cijenu.

Evo bih se okladio da će danas vozarine za pamamaxe skočiti bar 4%.

Baltic Dry Index (BDI) +26 1116

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

Panamax 13008 $ +606


Evo bih se okladio da će danas vozarine za pamamaxe skočiti bar 4%.

A ja bi se kladio da če dionica pasti…………..



Evo bih se okladio da će danas vozarine za pamamaxe skočiti bar 4%.

A ja bi se kladio da če dionica pasti…………..
[/quote]

…………bez veze……. [yawn]

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !




Evo bih se okladio da će danas vozarine za pamamaxe skočiti bar 4%.

A ja bi se kladio da če dionica pasti…………..
[/quote]
Misliš ili znaš.

…………bez veze……. [yawn]
[/quote]

New Report

Close