ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Vi što tvrdite da nije vrijeme za ulazak, di vidite cijenu dionice za recimo 3miseca???

Vidimo je na 300-330 kn…a možda i niže :-),mislim da još mnogi nisu svjesni kolko je loša situacija u brodarstvu s nikakvim naznakama za poboljšanje zbog jednostavno prevelike ponude brodarskog prostora koji će se u narednim godinama još povečavati,a potražnja ga neće pratiti… a zna se kamo to vodi…

Hm..danas BDI okreće u minus,pa bi i dionica mogla opet u rikverc.. [bye]


Ovaj tjedan brod jedan, naredni tjedan noh ajn mal [thumbsup]

Mjesoviti osjecaji. Lijepo je dobiti novi brod, prosiriti flotu, međutim, morat ce ga iznajmiti za vozarine koje nece biti dostatne za pokrivanje operativnih troskova i troskova financiranja. Dodatni uteg za sljedece razdoblje.

molio bih korisnika sinu da posta TA od ATPL.

Hvala


Ovaj tjedan brod jedan, naredni tjedan noh ajn mal [thumbsup]

Mjesoviti osjecaji. Lijepo je dobiti novi brod, prosiriti flotu, međutim, morat ce ga iznajmiti za vozarine koje nece biti dostatne za pokrivanje operativnih troskova i troskova financiranja. Dodatni uteg za sljedece razdoblje.

Slažem se. Nije vrijeme za ulazak. Ima još puno vremena.

Većina razmišljana način "bolje mi je ulaziti na 500 ali kad sam siguran u up trend (pa ću prodati na 750), nego danas jer ovo može ponovo na 300". Ima logike i jedno i drugo, sve su opcije moguće, međutim broj dionica je jako različit, a time u konačnici i profit. Npr. Floričić je kupovao veliki broj dionica na ispod 100 kuna 2004. godine, što ne znači da nisu zaradili i oni što su kupovali na 900. Sve je u timingu.


Po kretanju cijene dionica na ZSE može se zaključiti da su Adris i ATPL među lošijim firmama u RH, nisam baš siguran da je to baš tako.

ne al ima jako puno malih dioničara i to treba istisnut




Da je obnovila flotu kad su brodovi najjeftiniji,

Da? Samo ja bih više volio da su krenuli u obnovu flote kad su brodovi najjeftiniji, a ne da im se skupo naručeni brodovi isporučuju u vrijeme najjeftinijih novogradnji i najnižih vozarina.
Uz naznaku da može niže i od najnižeg.
Ne kažem da nije jeftino i da nije prilika ali ima tu još dosta rizika. Oprezno i ne pretjerivati s udjelom u portfelju, IMO.
[/quote]

pa mogu onda naručiti još jedan brod ako su im cijene drastično pale 🙂

A sad malo jači odbijanac ide….

+ još ATPL-R-A

A BALVANA!!! :) :) :)

Uh, uh, krenulo kolo nizbrdo.
Tko je ono bio spomenuo da mu je broker "k’o iz topa" ispalio da je pravo vrijeme za kupnju ATPL-a?

Dobro ti je broker rekao, valjda se kupuje kad je jeftino…Predlazem ti PTKM, ona je vec odradila 50% na glasine…vjerovatno ce jos 300% jer Rusi ne znaju sto ce s lovom…netko je napisao da bi se uvrijedili ako ne plate 2xBV…provjerite u Srbiji, tamo su placali sakom i kapom, sve milijunasi preko Drine

epur si muove?

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Strašan promet za rušenje….od toga mojih je 200 kom. kupljeno…

thx

A BALVANA!!! :) :) :)

New Report

Close