ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 11:35
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
48,44
22.477
464
48,30
48,80
-0,82%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Može li mi netko objasniti,uvijek sam željan znanja,kakav će utijecaj imati privatizacija cros budući da je najveći dioničar atpl sa 10.63%, i hoće li to imati utjecaja na cijenu atpl.

Rate($/Day) Change
BCI Average of the T/C routes $4940 (UP 350)
BPI Average of the T/C routes $8348 (UP 31)
BSI Average of the T/C routes $10905 (DOWN 121)
BHSI Average of the T/C routes $8576 (UP 6)

Baltic Dry Index (BDI) +8 930

http://www.dryships.com/pages/report.asp

Bok ekipo!
Nije me bilo ako ste primijetili jučer i danas a to znači da sam dokupljivao. Atpl po 350 mi je bio Uskršnji dar. Hvala prodavačima!

Hm..jedan odbijanac na gore sad ne bi škodio…pa ne može baš sam tak pravocrtno dolje…a i BDI izgleda još ne misli okrenut u crveno… [smiley]

boss1

ma ti mora da se šališ…ali si kupio pa sad neće na 300.. [lol]

Pa zar bdi nije trebao okrenuti ima 10 dana po vama… [shocked]

A BALVANA!!! :) :) :)


Može li mi netko objasniti,uvijek sam željan znanja,kakav će utijecaj imati privatizacija cros budući da je najveći dioničar atpl sa 10.63%, i hoće li to imati utjecaja na cijenu atpl.

[thumbsup]

Pisao sam prije mjesec dana(prolistati) da očekujem povratak bdi do jeseni na razine između 1700-2000.

Na toliko bodova atpl bi je trebala pratiti cijenom ……ostavljam vama da vidite…ja znam

A o privatizaciji crosa i njenog paketa koji nije baš beznačajan …..ne bih komentirao.. [lol]

A BALVANA!!! :) :) :)

Indexi crveni a brodari zeleni. Sutra će biti udaranja po asku.

Zaboravih…
http://finance.yahoo.com/quotes/DAC,DRYS,DSX,EGLE,ESEA,EXM,GNK,NM,QMAR


Indexi crveni a brodari zeleni. Sutra će biti udaranja po asku.

sutra će brodari biti crveni pa će se udarati po bidu

moji poruke nisu investicijski savjeti niti poziv na kupnju ili prodaju dionica

Kakva je veza između rasta cijene nafte i rasta BDI-ja? Nisam siguran, provjerite, mislim da sam negdje pročitao da rast cijene nafte tjera BDI gore.

New Report

Close