ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



sjećam se 2008 i one situacije ….stajala je skinuta na 475 kuna i svi su bili nervozni ko mačori u veljači ..imal sam onu katastrofu na marginom na ingri malo prije …pušiona do neba ….i odlučih uletit pa što bude ….i kad je krenulo …skočilo na 815 u prvom valu pa 950 u drugom pa 1350 u trećem …izvuklo ingrin pušing …ne bi se kladil da ne bu opet tak !!! jerbo štoping je nerealno jak …čim popusti ……

Istina samo što je tad pala u kratko vrijeme i bila je jedna od naj likvidnijih promet po 20000000 s dionicom a sad niti prometa, BDI katastrofa nema nade u baš neki oporavak.
[/quote]

Poštovana kolegice,

ne razumijem ovo u vezi BDI-a.
Što Vi znate o BDI-u.Možete slobodno napisati.
Osim toga Bdi je u zadnjih 10-ak dana narastao 10%,a i danas će biti u zeleno.
Dali ste gledali TA od BDI-a.?
Pogledajte molim Vas ,možda Vam bude jasnije o čemu pričam.
On kad krene ne staje.
lp

Je li ovo počeo zdravi rast cijene dionice? Vidim da se skidaju stotke s aska.

neznam dal bi navijao da počne rasti,, ili da još ostane na ovim razinama dok kupujem pomalo, jer za koju godinu ću se mislit ee da je 2012. bilo još slobodnog keša,,,


Opet sam u kešu i tu na Atlanskoj. Vidim krenuo nikad opasniji druk na gore, novi nick-ovi, druk originalan, potkrepljen grafom, treba počekati, ovako je bilo na 400, pa palo na 300, ako se ponovi po logici bi trebala pasti na 200. Plaće su skresane 10%, vraćaju ih iz Eura opet u dolare a opet druk je neodoljiv ko Brad Pitt i moja frendica Severina, hmmmmmmmm?!

Ta osoba koja je stavila graf,stavila ga je i na drugih 20-30 dionica… ako netko druga onda ste to vi.
Jadno!!!

idući tjedan će bit bolje...

Rate($/Day) Change
BCI Average of the T/C routes $5979 (UP 3)
BPI Average of the T/C routes $6786 (UP 48)
BSI Average of the T/C routes $7786 (UP 132)
BHSI Average of the T/C routes $6630 (UP 115)



@Lojtra
, kolega to je zato jer za cijenu od preko 1000 kuna treba zvati brokera za dati nalog pa su ljudi lijeni i daju naloge ispod 1000 ili neznaju da treba zvati brokera.

Možeš to prevesti na hrvatski?
Za nalog preko 1000 kn treba zvati brokera? [lol]
Pa nije čudo, imaš Mamića na atavaru.

@Lojtrice, Evo da ti nacrtam, evo baš sada ti padne na pamet prodati atlansku po 1050 kuna. Ako imaš gledalicu stavi tu jednu dionicu koju imaš na tu cijenu pa mi javi što se događa. Sretno.

TKO IMA MALO DUKATA GOVORI: ŠTO DA RADIM S NJIMA, A ONAJ ŠTO IH IMA MNOGO GRMI: GOSPODARU, DAJ JOŠ!!! NA ZSE I U EU TREBA KO ZMIJA SPAVAT NA JEDNO OKO!!!

bdi raste,ja uzeo malo,nek se nađe,neda mi se čekat 200kn.

idući tjedan će bit bolje...

@Kormilar, ja nemam 1 dionicu kao prvo a kao drugo ne bavim se malverzacijama pa te opet ne razumijem. Vjerojatno ni ostali na forumu. E sad ako vas stvarno ima koji trgujete sa nalogima ispod 1000 kn, s vama neću imati posla.

Vaš link

Vaš link

Good luck and good night..


Opet sam u kešu i tu na Atlanskoj. Vidim krenuo nikad opasniji druk na gore, novi nick-ovi, druk originalan, potkrepljen grafom, treba počekati, ovako je bilo na 400, pa palo na 300, ako se ponovi po logici bi trebala pasti na 200. Plaće su skresane 10%, vraćaju ih iz Eura opet u dolare a opet druk je neodoljiv ko Brad Pitt i moja frendica Severina, hmmmmmmmm?!

može li jadnije

Kolegice Grfice.
ovo što su plaće srezane 10% je odlična vijest.Stoga mi se čini da Vi baš i neznate o čemu pričate.Stignete se još ukrcati.Nije kasno.
A što se tiče Severine , nemogu vjerovat da Vam je u svakoj drugoj rečenici Severina i Brad Pitt.
Za bih se iskreno zamislio malo.

Atpl grabi gore sigurnim i laganim koracima ,a to je ono što najviše volim.,
Lagani,održivi rast.To nam treba.

A Vama sretno i Vašem kešu, a pogotovo Severini,Vašoj prijateljici.. [lol] [yawn] [bye]

New Report

Close