ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

bdi 763

idući tjedan će bit bolje...



Per Jesus, kakve ima veze to kaj neki novinarčić tamo zbrlja uz špek i luk? Isto ko kod nas što pišu da je pravo vrijeme za kupnju stana. Sve suprotno treba raditi nego što pišu. Dok je ddjh bio 22 kn a i ostale dionice nisko , tko je preporučavao kupnju? Nitko! Dok će pisati da je brodarima svanulo Atpl će već biti 1000 kn.
LP

Lojtra, mislim da si u pravu.
Nikada nemoj zadnji dolaziti na "pojilo", recimo kao što sada rade na DDJH.
A pojilo nije nepresušno.
[/quote]
činjenica je da je trenutno ATPL u situaciji kao recimo DDJH, na 45, 47 ga nitko nije htio, ali imao je potporu onoga tko se sada pomalo iskrcava malima, tako će biti i ovdje, tako je uostalom na cijeloj ZSE. Par dobrih pričica i dijonica leti u nebo. Recimo što je to toliko prvo spustilo, pa sada diglo INGR-u ? itd…. Postoji jedno jedino pravilo kupuj kada nitko neće, odredi target i tada prodaj i amen ne okreći se više.

http://www.2shared.com/photo/NAMHzrpw/ATPL1.html

log mjerilo

He who overcomes others is strong, but he who overcomes himself is mighty.


http://www.2shared.com/photo/NAMHzrpw/ATPL1.html

log mjerilo


Svaka čast kolega, svaka ti dala od svake ne uzeo.

The difficulty lies not so much in developing new ideas as in escaping from old ones


http://www.2shared.com/photo/rHDzgrDr/ATPL.html

Odlična analiza kolega.
Čini se jako zanimljivo a pogotovo ovaj gap do 600 kn.
Atpl ima uzlazni trend i to je ono najbitnije..tehnički gledano.
lp

AUDIO raspisao natječaj za Maestrale, volio bi da ATPL dobro proda Hilton i kupi taj niz hotela na dobroj lokaciji. No, bojim se da Lukšiću nitko neće moći parirati po pitanju kešovine, taj neće propustiti priliku da ostvari monopol na Dubrovački turizam.

Good morning …

gosn. makalu ja ovaj AUDIO shvaćam kao ADIO….tj. ne uzimam ih ozbiljno kad znam kakvi ljudi rade gore…(bez omalovažavanja ,naravno)…čisto m0je razmišljanje…
I nema Vam tu ne za atpl nego i za bilo koju tvrtku(čast iznimkama ,uglavnom zbog podobnosti), kruha od njih..
Što se tiče atpl…
BDI je opako krenuo gore…svaki dan +……a kad se BDI zahukta onda je to malo duži period rasta -isto je i kod pada…
Brodari Vani su se stabilizirali i nakon početnog rasta od 100% opet su u zelenom…
Naši brodari to nisu odradili osim JDPL koji je narastao preko 30% , dok atpl debelo kaska za njim,a
i trenutna cijena atpl je je puno manja nego recimo 2009…
2009 god.—atpl 500kn i kusur
2009 god.—jdpl 85-86…
A kod jdpl i atpl je jasno tko radi sa u pušingom (već duže godina) a tko sa dobitkom (već duže godina) …
Tehnički izgleda izvsno….jako ,jako dobro..
Gosn. korisnik sina Vam je gore sve nacrtao i pokazao..
Mora se dio love od trejdanja i dividendi sigurno prebacit na atpl…
Ekipa šta je zavrtila ingr par puta(među njima sam i sam [smiley]), se lagano prebacuje na druge zapostavljene bisere…
Nije nagovor na ništa..

Atpl je nebrušeni biser….kojeg treba još samo premazat koperom i može u slobodnu,ležernu laganu plovidbu tehničkim i cjenovnim bespuima ove napaćene i jadne ZSE..

Nije nagovor na ništa.

Roger that

A BALVANA!!! :) :) :)

sjećam se 2008 i one situacije ….stajala je skinuta na 475 kuna i svi su bili nervozni ko mačori u veljači ..imal sam onu katastrofu na marginom na ingri malo prije …pušiona do neba ….i odlučih uletit pa što bude ….i kad je krenulo …skočilo na 815 u prvom valu pa 950 u drugom pa 1350 u trećem …izvuklo ingrin pušing …ne bi se kladil da ne bu opet tak !!! jerbo štoping je nerealno jak …čim popusti ……

Opet sam u kešu i tu na Atlanskoj. Vidim krenuo nikad opasniji druk na gore, novi nick-ovi, druk originalan, potkrepljen grafom, treba počekati, ovako je bilo na 400, pa palo na 300, ako se ponovi po logici bi trebala pasti na 200. Plaće su skresane 10%, vraćaju ih iz Eura opet u dolare a opet druk je neodoljiv ko Brad Pitt i moja frendica Severina, hmmmmmmmm?!

Bogatstvo je kad ne znaš koliko imaš.

Najveća količina od svih naloga na prodaji je 180 komada i to na 997 kn! [shocked]


sjećam se 2008 i one situacije ….stajala je skinuta na 475 kuna i svi su bili nervozni ko mačori u veljači ..imal sam onu katastrofu na marginom na ingri malo prije …pušiona do neba ….i odlučih uletit pa što bude ….i kad je krenulo …skočilo na 815 u prvom valu pa 950 u drugom pa 1350 u trećem …izvuklo ingrin pušing …ne bi se kladil da ne bu opet tak !!! jerbo štoping je nerealno jak …čim popusti ……

Istina samo što je tad pala u kratko vrijeme i bila je jedna od naj likvidnijih promet po 20000000 s dionicom a sad niti prometa, BDI katastrofa nema nade u baš neki oporavak.

@Lojtra, kolega to je zato jer za cijenu od preko 1000 kuna treba zvati brokera za dati nalog pa su ljudi lijeni i daju naloge ispod 1000 ili neznaju da treba zvati brokera.

TKO IMA MALO DUKATA GOVORI: ŠTO DA RADIM S NJIMA, A ONAJ ŠTO IH IMA MNOGO GRMI: GOSPODARU, DAJ JOŠ!!! NA ZSE I U EU TREBA KO ZMIJA SPAVAT NA JEDNO OKO!!!

New Report

Close