ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Capesize 6.010 dollar (+ 0,5 prosent)
Panamax 6.684 dollar (+ 0,0 prosent)
Handysize 6.306 dollar (+ 3,3 prosent)
Supramax: 7.443 dollar (+ 2,8 prosent)

idući tjedan će bit bolje...

Rate($/Day) Change
BCI Average of the T/C routes $6010 (UP 30)
BPI Average of the T/C routes $6684 (UP 2)
BSI Average of the T/C routes $7443 (UP 205)
BHSI Average of the T/C routes $6306 (UP 199)

Di su nam Kolege Craig i kako se ono onaj drugi zove, da će ATPL explodiratri, ja sta za komp ovih dana misleći da moje učmale dionice malo više vride..a ono…desila se INGRA….

Bdp u Americi veći od očekivanja ( vidi u prilogu), BDI polako i danas UP, brodari vani UP..za one koji neznaju Atpl nema puno veze sa domaćim makroekonomskim pokazateljima već isključivo sa vanjskim…naravno indexi vani sve zeleniji
http://www.forexfactory.com/

Tako sam sretna što se ukrcavam po ovim cjenama, samo prodavajte-ako može i po nižoj cjeni,kupca imate

Ajmo malo matematike:
broj dionica (1.395.520) x trenutno cijena (335,90) = 468 755 168 kn (1$ = 5,63kn) = 82 000 000$

Po njihovoj stranici posjeduju 15 brodova + 3 hotela + zrakoplovnu kompaniju i udjele u raznim društivam i prošle godine ostvarila dobit od 16,7 mil. kuna….

Nisam stručnjak za brodove ali mislim da je vrijednost svego toga puno više nego ovih 80 mil $

kad će više cijena na neku normalnu razinu, ATPL mi je najgora dionica u portfelju… 🙁

IVICA-P-A


bdi 750… nije loše 🙂

Kad se BDI bude utrostručio i stabilizirao na iznad 2.000 kn, bit će valjda i neke zarade. A do tada, nije zabranjeno maštati…


…desila se INGRA….

Misliš masakr motornom pilom. [bye]

TKO IMA MALO DUKATA GOVORI: ŠTO DA RADIM S NJIMA, A ONAJ ŠTO IH IMA MNOGO GRMI: GOSPODARU, DAJ JOŠ!!! NA ZSE I U EU TREBA KO ZMIJA SPAVAT NA JEDNO OKO!!!

@zmanojlo
ha,ha vidim da svi stručnjaci ulažu u naše vrle građevinare..
Raspitajte se malo kako je prošao slovenski građevinski sektor nakon ulaska Slovenije u
EU…


Tako sam sretna što se ukrcavam po ovim cjenama, samo prodavajte-ako može i po nižoj cjeni,kupca imate

[thumbsup]

Bull is coming home

tko ono kaže da će atpl eksplodirati?

http://www.dubrovniknet.hr/novost.php?id=16889

imam dionice atpl i doista mi nije u interesu daljni pad

...''I try to buy stock in businesses that are so wonderful that an idiot can run them. Because sooner or later, one will.''

pa bilo bi loše da diže plaće u krizi,ako ih reže to je pozitivno. treba štedit koliko se god može ,valjda će se vozarine kroz godinu oporavit bar do neke pozitivne 0.

idući tjedan će bit bolje...

New Report

Close