ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




Bit će i ovdje ludnica ..ko na ingri …kad ju štopači ….puste ..

Ne slažem se. Mislim da neće ići više od 700 kn. Mislim na tjedan, dva, dugoročnije moguće je svašta. Ali 300 % u 3 dana ko Ingra, ne.
[/quote]
Kaj vam nije dosta do 700 u prvom valu kolega :-)))) to je SAMO 100 % ?!! lp
[/quote]
Po sadašnjim cijenama plovi s 60% gubitaka a Vi o ludnici.

pa koda je na zse važno tko plovi s koliko duga. Bitno je skupit ekipicu koja će napraviti malo euforije i evo ti čuda.

idući tjedan će bit bolje...


Bitno je skupit ekipicu koja će napraviti malo euforije i evo ti čuda.

Još bitnije je poznavati pokojeg fond managera i pripadajuću ekipu…

ne daj bože da je ludnica kao na ingri,na ovom tržištu zarađuje samo nekih 1-3% ljudi ili neljudi koji upravljaju fondovima,svi ostali gube,ja sam se preselio sa 500 na atpl na 5.55 u kanadski dolar,tu sam nekako puno mirniji,čak mi je i žuč malo popustila,i odbacio sam antidepresive i sl.previše sam emocionalan,pa mi pad,ne sjedne baš najbolje….zato sam se okanio burze,ali mislim je i dalje proučavati,ali nekako iz prikrajka,bez gutanja tableta za smirenje…ali ovdje mi nikako ne miriše na dobro,prejak je otpor prema gore,jednostavno nema snage za rast,to je očito…ali ne bi trebala ni puno više pasti,jer je pala previše..tu na 300 bi se mogla cimati neko duže vrijeme…


ne daj bože da je ludnica kao na ingri,na ovom tržištu zarađuje samo nekih 1-3% ljudi ili neljudi koji upravljaju fondovima,svi ostali gube,ja sam se preselio sa 500 na atpl na 5.55 u kanadski dolar,tu sam nekako puno mirniji,čak mi je i žuč malo popustila,i odbacio sam antidepresive i sl.previše sam emocionalan,pa mi pad,ne sjedne baš najbolje….zato sam se okanio burze,ali mislim je i dalje proučavati,ali nekako iz prikrajka,bez gutanja tableta za smirenje…ali ovdje mi nikako ne miriše na dobro,prejak je otpor prema gore,jednostavno nema snage za rast,to je očito…ali ne bi trebala ni puno više pasti,jer je pala previše..tu na 300 bi se mogla cimati neko duže vrijeme…

Najmanje do maja će porasti osjetnije čitava burza a Atpl i malo više jer je u zaostatku. Radije kupujem sada nego da za par dana lupam po asku po 500 kn sa strahom da će ponovo pasti na 300.
Tako su pametni radili na Ingri. Kupovali po 7,6,5,4 kn i strpljivo čekali. Također i na ostalima građevinarima slično. Kakav vi otpor vidite? Prodaja je šuplja ko sir, samo su kupci još šupljikaviji jer čekaju iz zasjede. A kad krenu i ovi malobrojni s aska će zbrisati.


ovdje mi nikako ne miriše na dobro,prejak je otpor prema gore,jednostavno nema snage za rast, to je očito

Ovo kao da je bilo neko malo dnevno proročanstvo.
Dow/Nasdaq u zeleno, brodari u crveno.


ne daj bože da je ludnica kao na ingri,na ovom tržištu zarađuje samo nekih 1-3% ljudi ili neljudi koji upravljaju fondovima,svi ostali gube,ja sam se preselio sa 500 na atpl na 5.55 u kanadski dolar,tu sam nekako puno mirniji,čak mi je i žuč malo popustila,i odbacio sam antidepresive i sl.previše sam emocionalan,pa mi pad,ne sjedne baš najbolje….zato sam se okanio burze,ali mislim je i dalje proučavati,ali nekako iz prikrajka,bez gutanja tableta za smirenje…ali ovdje mi nikako ne miriše na dobro,prejak je otpor prema gore,jednostavno nema snage za rast,to je očito…ali ne bi trebala ni puno više pasti,jer je pala previše..tu na 300 bi se mogla cimati neko duže vrijeme…

[thumbsup] samo kolega možda i bude tako ….al evo slušam navlakušu na radiju ….iz HPB …štednja …kamate DO 5 % !!!! ..i mislim se ….fuck you ….radije ću uzeti sada ovdje dionicu na 350 …pa makar pala na 300 nego njima dati lovu ….jer kad krene..kad iluminati puste brodare s lanca ……..mogu si 5 % zakačit penzićima za ……

http://www.2shared.com/photo/rHDzgrDr/ATPL.html

He who overcomes others is strong, but he who overcomes himself is mighty.



ne daj bože da je ludnica kao na ingri,na ovom tržištu zarađuje samo nekih 1-3% ljudi ili neljudi koji upravljaju fondovima,svi ostali gube,ja sam se preselio sa 500 na atpl na 5.55 u kanadski dolar,tu sam nekako puno mirniji,čak mi je i žuč malo popustila,i odbacio sam antidepresive i sl.previše sam emocionalan,pa mi pad,ne sjedne baš najbolje….zato sam se okanio burze,ali mislim je i dalje proučavati,ali nekako iz prikrajka,bez gutanja tableta za smirenje…ali ovdje mi nikako ne miriše na dobro,prejak je otpor prema gore,jednostavno nema snage za rast,to je očito…ali ne bi trebala ni puno više pasti,jer je pala previše..tu na 300 bi se mogla cimati neko duže vrijeme…

[thumbsup] samo kolega možda i bude tako ….al evo slušam navlakušu na radiju ….iz HPB …štednja …kamate DO 5 % !!!! ..i mislim se ….fuck you ….radije ću uzeti sada ovdje dionicu na 350 …pa makar pala na 300 nego njima dati lovu ….jer kad krene..kad iluminati puste brodare s lanca ……..mogu si 5 % zakačit penzićima za ……
[/quote]
nek daju kta na stednju 10% fixnu pa cemo razmislit [tongue]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Izgleda da će nas Jdpl pogurnuti! [thumbsup]



ovdje mi nikako ne miriše na dobro,prejak je otpor prema gore,jednostavno nema snage za rast, to je očito

Ovo kao da je bilo neko malo dnevno proročanstvo.
Dow/Nasdaq u zeleno, brodari u crveno.
[/quote]
Kolega, brodari su tamo rasli 50 % u tjedan dana, uvijek ima onih koji si zacrtaju određeni postotak zarade i idu van. Dan, dva predaha je dobro došao. I Atpl kad skoči na 700 skorigirat će se na 600. No ja je neći prodati ni po 700 za svaki slučaj. Ovo sve što pišem je sa 90 % sigurnošću, naravno da nije sa 100 %.
LP i kupujte dok je jeftino.
P.S. Autor posjeduje atpl i ovo nije nagovor na kupnju ni prodaju istih. [bye]

bdi 750… nije loše 🙂

idući tjedan će bit bolje...

New Report

Close