ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

prodao ja sve i idem u dlkv

[bye]


malibu, 27.02.2012. u 22:21

ova dionica nema rasta dok je fokus na građavinarima.tako da niti jedan pametan fond nece uci u atpl zato što vidi kako stoje brodari u svijetu…malo posla puno brodova a krediti dolaze na naplatu….
ako nije išla dnas preko 350…padat ce ispod 300,ekipa izlazi i ulazi u gradavinare gdje je dnevna zarada 10%.

Kolega imamo mi persjesusa da nas maltretira svaki dan,netreba nam još jedan ogorčeni bivši dioničar,zato ako nemate šta pametno napisati bolje šutite [pray]

When wealth is lost, nothing is lost; when health is lost, something is lost; when character is lost, all is lost. ~Billy Graham

BPI


prodao ja sve i idem u dlkv

[bye]


roso, 28.02.2012. u 06:15

ova dionica nema rasta dok je fokus na građavinarima.tako da niti jedan pametan fond nece uci u atpl zato što vidi kako stoje brodari u svijetu…malo posla puno brodova a krediti dolaze na naplatu….
ako nije išla dnas preko 350…padat ce ispod 300,ekipa izlazi i ulazi u gradavinare gdje je dnevna zarada 10%.

Kolega imamo mi persjesusa da nas maltretira svaki dan,netreba nam još jedan ogorčeni bivši dioničar,zato ako nemate šta pametno napisati bolje šutite [pray]
[/quote]

ja sam iskren i realan,a ti nemozes preboljeti gubitak,budi faca i daj neki dokaz ili clanak koji dokazuje bolju buducnost brodarima[/b]..[/b]..ja sam ti da clanak od 5 stranica koji dokazuje da je ovo vrijeme amagedona za brodare…što ce i pokazati i pad dionice ispod 300

dan poslje sutra

@roso
Da u dlkv-r-a, ha,ha…
Uložili ste u transparetnu dionicu s poštenim menagmentom [lol] .
Čačić najavio planove i odu građevinari gore – a ja pitam gdje su projekti?
Napravit će ih Radimir za mjesec -dva [lol].
Vi ste samo jedna od ovčica koja je pomogla da izađu oni koji trebaju izać.
Bili živi pa vidili.


Danas puno manjih transakcija. Ulaze budući dugoročni investitori.

[lol] [lol] [thumbsup]

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

Sad treba kupovati a ne dok preko 200 % poraste kao Ingra. Ako u međuvremenu padne na 300 nema veze, glavno da se ne ostane bez dionica. Bit ću zadovoljan i sa 50 % zarade ali ne vidim razlog da to nebude i 100 %. Kolege iznad, mali ulaze jer za velike nema dosta dionica. Probajte staviti cca 2000 kom na ask pa da vidimo.
A to da su brodari u krizi ..što kažete na to da su vani porasli 50-tak % u tjedan dana? Pogledajte si grafove malo. [thumbsup]

I onda se pitamo zašto nam je država tu gdje je… Firma sa 300 mil kn keša na računu ne valja, a građevinari koji nemaju za plaće i puni su fiktivnih projekata dnevno rastu po 10%. Koliko je ono projekata onomad spominjao IGH, valjda vrijednosti par milijardi kuna? Još bih razumio da je to priča špekulanata, ali izgleda da ima ljudi koji stvarno vjeruju u to…

Buy When There's Blood In The Streets

@roso
svaka čast majstore, ti znaš stvarno odabrati dionicu, a i vrijeme

Ljudi, sad plačete umjesto da skupite gotovinu i kada stvarno padne još kupite i trajno si snizite ulaz.

Ja nisam ušao niti na 300 a niti ću sigurno sada.

Ugl da ne filozofiram, da li će nestati brodari u svijetu?

Svakako da ne.

Samo si gledajte Vama bitne varijable i kada ste spremni…

Apropo Ingre – to je smijurija i loto. Tko dobije dobije tko ne ne(nego i izgubi).

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

http://zse.hr/userdocsimages/novosti/iYp0XvMCj2GdBLnr3d3eJQ==.pdf

idući tjedan će bit bolje...


A to da su brodari u krizi ..što kažete na to da su vani porasli 50-tak % u tjedan dana? Pogledajte si grafove malo. [thumbsup]

Kolega mi nemamo nikakve veze sa stranim brodarima, mi smo vezani za Jadroliniju i Rapsku plovidbu a znate da je tamo sve u rasulu tj da je BDI indeks za njih ravan 0, riječima 0 bodova. I još je ove dane bilo takve bure da nisu ni plovili. [angry] [angry] [angry]

TKO IMA MALO DUKATA GOVORI: ŠTO DA RADIM S NJIMA, A ONAJ ŠTO IH IMA MNOGO GRMI: GOSPODARU, DAJ JOŠ!!! NA ZSE I U EU TREBA KO ZMIJA SPAVAT NA JEDNO OKO!!!

Objavim dokument sa zse o prodaji broda vi ga izbrišete,zar je sad i to zabranjeno???
http://zse.hr/userdocsimages/novosti/9tWMB3Q8QPpdPBEHbIzcKA==.pdf

idući tjedan će bit bolje...

New Report

Close