ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




hvala kolegi na indeksima,a mogli bi malo pratit gradjevinare kako rastu pa zar mi neradimo zgradetinu za našu upravicu….

Molim vas ako mi i vi možete objasniti nešto jer ne pratim toliko ovu dionicu, a nešto me zanima: Kako može nova "zgradetina" pomoći upravi da ATPL poveća svoje prihode? Šta u staroj zgradi nemaju dovoljno mjesta za kvalitetno razmišljanje? Ja neznam kako povećanje dugotrajne imovine, koja nema potpuno nikakve veze s osnovnim poslovanjem može, na kraju, unaprijediti to poslovanje. Po meni je to više trošak, ali ja se ne razumjem baš u računovodstvo, pa bih vas molio za odgovor.

[/quote]
Kolega to vam je poslovno stambena zgrada od 23000m2,čisto sumljam da će kvadrat biti ispod 4000€

http://www.slobodnadalmacija.hr/Dubrovnik/tabid/75/articleType/ArticleView/articleId/153981/Default.aspx

[/quote]
26 mil eura je oko 195 mil kuna. Koliko vidim zgrada ima 33 stana i poslovne prostore. Ako 33 stana proda po 1 mil kuna još su u gubitku 162 mil. Samo želim reći da nema veze ta zgrada s vrijednosti dionice. Niti bi je trebala povecati niti smanjiti, a koliko vidim ljudi su se o njoj raspisali nadugačko i naširoko

Školovana budala je veća budala od one neškolovane

Ja uopće neznam o čemu vi raspravljate…
Mogu samo najavit da će sutra bit vatromet na atpl…barem sa moje strane..

Ovo nije nagovor na ništa (pogotovo ne na kupnju ili prodaju atpl),nego samo njuh jednog sad već starog nosonje…

Pogledajte samo ovo….volumen i odbijanje i sve će vam bit jasno…. [smiley]

http://finance.yahoo.com/q?s=DRYS

MOJI POSTOVI NISU NAGOVOR NA NIŠTA.......ALI BAŠ NIŠTA...

Neki bi htjeli da se ekipa preseli s ATPL u jednako "perspektivne" gradjevinare. Zato su se raspisali.

Volumen 100% veći od tromjesečnog prosjeka u samo sat vremena trgovine…. [shocked]

Ovo razmišljanje korisnika BG nije nagovor na kupnju,trejd, prodaju ili čak navigaciju na atpl…

[cool]

MOJI POSTOVI NISU NAGOVOR NA NIŠTA.......ALI BAŠ NIŠTA...

I ja sutra kupujem.Došao sam do nekog keša …. [bye]

Nemojte kojega….budite oprezni…. [lol]

MOJI POSTOVI NISU NAGOVOR NA NIŠTA.......ALI BAŠ NIŠTA...

http://data.cnbc.com/quotes/DRYS/tab/2

evo ovdije se bolje vidi…

Korisnik BG sa ovim linkom ne nagovara nikog na ništa… [huh]

MOJI POSTOVI NISU NAGOVOR NA NIŠTA.......ALI BAŠ NIŠTA...


Ja uopće neznam o čemu vi raspravljate…
Mogu samo najavit da će sutra bit vatromet na atpl…barem sa moje strane..

Ovo nije nagovor na ništa (pogotovo ne na kupnju ili prodaju atpl),nego samo njuh jednog sad već starog nosonje…

Pogledajte samo ovo….volumen i odbijanje i sve će vam bit jasno…. [smiley]

http://finance.yahoo.com/q?s=DRYS


Ja cu sutra utuci cijelu ušteđevinu i ostalo šta uspijem posuditi od kamatara jer vjerujem u vaš njuh. Kad je netko tako siguran kao vi ja uvijek kupim i još nikad nisam pogriješio. Uopče neznam zašto ljudi gledaju fundamente, perspektivu i ostalo. Samo treba poslušati dobre ljude s poslovnog. Ali dajte mi samo još recite dali to ozbiljno ili me zezate. Da nebi završio polomljenih koljena. I ako mi možete dati od oka koliko posto će narasti da znam po kojoj kamati se mogu zaduziti. hvala

Školovana budala je veća budala od one neškolovane

Kolega moji postovi nisu nagovor na ništa….
Vama ako ne odgovara moje pisanje , stavite me na ignore i problem riješen…(kakvi kamatari pobogu,
[shocked]

Čujemo se sutra a i slijedećih dana….. [smiley] [bye]

MOJI POSTOVI NISU NAGOVOR NA NIŠTA.......ALI BAŠ NIŠTA...

haha kada sam ulazio po 1000 trebao mi je oprez,sada je ovo čista radja bar za mene……Ostali budite na oprezu igledajte kako mi mornari plovimo…………….. [yawn]


Kolega moji postovi nisu nagovor na ništa….
Vama ako ne odgovara moje pisanje , stavite me na ignore i problem riješen…(kakvi kamatari pobogu,
[shocked]

Čujemo se sutra a i slijedećih dana….. [smiley] [bye]


Kakav ignore. Uvijek volim dobru šalu. Malo sam se našalio, a vi se odmah naljutili. Neka svima naraste i nek zarade, to je moj moto. Viva ATPL.

Školovana budala je veća budala od one neškolovane

Evo jedno prognostičko predviđanje kretanja cijene ATPL.
Očekujem višemilijunske promete na 440kn,a to je tek BUY SIGNAL!
Vidimo se na 800+ ne tako daleko od sada!!! [thumbsup]
Signali upućuju na LONG BULL MARKET.
P.S. Autor posjeduje dionice ATPL-R-A i ovo nije nagovor na kupovinu i prodaju istih.

Bull is coming home

New Report

Close