ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

podignite više ovo………..Makar na 400,pa tek onda ide trgovina.

Polako …. [wink]

MOJI POSTOVI NISU NAGOVOR NA NIŠTA.......ALI BAŠ NIŠTA...

Treba nam zdravo tehnički održivi rast….. [lol]

MOJI POSTOVI NISU NAGOVOR NA NIŠTA.......ALI BAŠ NIŠTA...

Ako sada dno nije blizu onda stvarno ne znam gdje je…



@Driver
, zato što ima samo dvije mogućnosti, pad i rast. Ali poanta je što nitko još ne kuži zašto dionica raste ili još bolje zašto će narast, bogme i to dobro. He He He. Moja preporuka je dakle čekati, jer buy signal će biti tek kad dođe na 1000. Ajde znalci zašto će dionica narast i to značajno???

Evo vašeg posta od 11.2.12. Još nije jako narasla. Dajte meni objasnite zašto ce brzo narasti i to znacajno jer nisam nesto u ovoj dionici. Inace tog dana je dionica bila (prosjecna) 340kn, a danas je 325kn. Po meni je to pad.

Školovana budala je veća budala od one neškolovane




@Driver
, zato što ima samo dvije mogućnosti, pad i rast. Ali poanta je što nitko još ne kuži zašto dionica raste ili još bolje zašto će narast, bogme i to dobro. He He He. Moja preporuka je dakle čekati, jer buy signal će biti tek kad dođe na 1000. Ajde znalci zašto će dionica narast i to značajno???

Vidit ćeš…
Polako…
Evo vašeg posta od 11.2.12. Još nije jako narasla. Dajte meni objasnite zašto ce brzo narasti i to znacajno jer nisam nesto u ovoj dionici. Inace tog dana je dionica bila (prosjecna) 340kn, a danas je 325kn. Po meni je to pad.
[/quote]
[smiley]

MOJI POSTOVI NISU NAGOVOR NA NIŠTA.......ALI BAŠ NIŠTA...

mislim da je dno dna prošlo,ali ipak mislim da ćemo biti još na ovim smješnim cjenama makar do kraja dana,a sutra očekujem up……

Rate($/Day) Change
BCI Average of the T/C routes $5379 (UP 101)
BPI Average of the T/C routes $6801 (DOWN 170)
BSI Average of the T/C routes $6763 (UP 64)
BHSI Average of the T/C routes $5938 (UP 76)

hvala kolegi na indeksima,a mogli bi malo pratit gradjevinare kako rastu pa zar mi neradimo zgradetinu za našu upravicu….


hvala kolegi na indeksima,a mogli bi malo pratit gradjevinare kako rastu pa zar mi neradimo zgradetinu za našu upravicu….

Molim vas ako mi i vi možete objasniti nešto jer ne pratim toliko ovu dionicu, a nešto me zanima: Kako može nova "zgradetina" pomoći upravi da ATPL poveća svoje prihode? Šta u staroj zgradi nemaju dovoljno mjesta za kvalitetno razmišljanje? Ja neznam kako povećanje dugotrajne imovine, koja nema potpuno nikakve veze s osnovnim poslovanjem može, na kraju, unaprijediti to poslovanje. Po meni je to više trošak, ali ja se ne razumjem baš u računovodstvo, pa bih vas molio za odgovor.

Školovana budala je veća budala od one neškolovane

1.bolj je i meni da nisam pratio ovu dionicu.2po meni zgradetina nema veze s ničim osim možda sa imidjem ,nemojte to uzimati previše srcu.



hvala kolegi na indeksima,a mogli bi malo pratit gradjevinare kako rastu pa zar mi neradimo zgradetinu za našu upravicu….

Molim vas ako mi i vi možete objasniti nešto jer ne pratim toliko ovu dionicu, a nešto me zanima: Kako može nova "zgradetina" pomoći upravi da ATPL poveća svoje prihode? Šta u staroj zgradi nemaju dovoljno mjesta za kvalitetno razmišljanje? Ja neznam kako povećanje dugotrajne imovine, koja nema potpuno nikakve veze s osnovnim poslovanjem može, na kraju, unaprijediti to poslovanje. Po meni je to više trošak, ali ja se ne razumjem baš u računovodstvo, pa bih vas molio za odgovor.

[/quote]
Kolega to vam je poslovno stambena zgrada od 23000m2,čisto sumljam da će kvadrat biti ispod 4000€

http://www.slobodnadalmacija.hr/Dubrovnik/tabid/75/articleType/ArticleView/articleId/153981/Default.aspx

When wealth is lost, nothing is lost; when health is lost, something is lost; when character is lost, all is lost. ~Billy Graham

New Report

Close