ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 28.09.2024. u 23:21
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
49,39
8.347
169
48,10
50,00
3,34%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.



Ako sam dobro izračunao a mislim da jesam tržišna kpitalizacija je nešto iznad 87 mil $.

I mene je počela golicati ideja o kupnji kontrolnog paketa. [rolleyes]
[/quote]
—-maminjo mogao bi to ti….a onda bi je i dobro dignuo za prodaju

[thumbsup]

Kune nisu problem, kuna nema

Rate($/Day) Change
BCI Average of the T/C routes $25816 (DOWN 306)
BPI Average of the T/C routes $14558 (DOWN 156)
BSI Average of the T/C routes $14450 (DOWN 16)
BHSI Average of the T/C routes $9134 (DOWN 81)

vratili smo se na cijenu od 13.12.2004 !!! ….31.1.2005 je već bila na 890 !!
bravo majstori virtualne stvarnosti …. može repriza ??



Hm.. ne znam.. sve ovisi o tome kuda će DLKV. Ili DLKV ovisi o tome kuda će ATPL ..ne znam.. hM

Na žalost semafor me ni danas ne demantira ali ti slobodno iza 14 staviš vrijednost bdi
[/quote]

A jučer + danas? Uostalom, očito nisi shvatio poantu mog odgovora na tvoje pitanje, uz 3-godišnji graf kao dokaz. Ali, valjda ti je i samome jasno da reći da je potpuno isto držati ATPL ili DLKV i nema baš smislenu podlogu, ako pričamo o INVESTIRANJU.


Ako sam dobro izračunao a mislim da jesam tržišna kpitalizacija je nešto iznad 87 mil $.

Dobro i? Bit ovog posta je?

Školovana budala je veća budala od one neškolovane


@ Craig odakle sad takva pesimističnost

Ne bih rekao da sam pesimističan, gle da ovu dionicu spuste i na 20 kn moje raspoleženje bi bilo isto iz razloga što ja mogu čekat i 20 godina ako treba, novac koji sam uložio mi trenutno ne treba.




Hm.. ne znam.. sve ovisi o tome kuda će DLKV. Ili DLKV ovisi o tome kuda će ATPL ..ne znam.. hM

Na žalost semafor me ni danas ne demantira ali ti slobodno iza 14 staviš vrijednost bdi
[/quote]

A jučer + danas? Uostalom, očito nisi shvatio poantu mog odgovora na tvoje pitanje, uz 3-godišnji graf kao dokaz. Ali, valjda ti je i samome jasno da reći da je potpuno isto držati ATPL ili DLKV i nema baš smislenu podlogu, ako pričamo o INVESTIRANJU.
[/quote]
Gle u široj slici od par dana to ti je to.Niko ni ne kaže da mora biti u dlaku.I da graf je za zadnje 2 godine.Zašto ne bi bio takakv graf?Recimo da si tada odlučio kupiti nešto od to dvoje na burzi.Izlazna brojka ti dođe danas skoro na isto.Od 100 kuna si i tu i tamo napravio 40 a hoće li tako biti i za 6 mjeseci lil godinu govorit će se tada.I ja se slažem da nema smislenu podlogu ali i brojevi ne lažu.Isto ti je.100 = 40

Historia nie jest tylko czarna i nie jest tylko biała. Tak widzę i swój ślad na życiowej drodze.

Bit moga posta je iznošenje informacije koja je aktualna. Što sam još trebao napisati ?
Da je to malo ? Da je puno ? Da treba kupiti ATPL? Da treba prodati ? He he.


Rate($/Day) Change
BCI Average of the T/C routes $25816 (DOWN 306)
BPI Average of the T/C routes $14558 (DOWN 156)
BSI Average of the T/C routes $14450 (DOWN 16)
BHSI Average of the T/C routes $9134 (DOWN 81)


Išlo sve u garden. Vidim da se izgubila busola. I nosača tužnih vjesti nagrađuje se stotkama. Ma poomalo ekipa. Svaka kriza je završila pa će i ova. Ko preživi nahebo je.

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"



@ Craig odakle sad takva pesimističnost
ja mogu čekat i 20 godina ako treba, novac koji sam uložio mi trenutno ne treba.

[/quote]
.. i tako nastade dugorocni investitor…

Hehehe takvi su mi najbolji. Gdje god sam zaradio 30-40% sam bio špekulant. A ovdje sam investitor [lol]



@ Craig odakle sad takva pesimističnost

Ne bih rekao da sam pesimističan, gle da ovu dionicu spuste i na 20 kn moje raspoleženje bi bilo isto iz razloga što ja mogu čekat i 20 godina ako treba, novac koji sam uložio mi trenutno ne treba.
[/quote]

Isto tako, neću prodati dokle god mi ne bude baš gorilo pod nogama, možda nije najpametnije, ali šta’š, bog čuva lude! 😛

New Report

Close