ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 29.09.2024. u 01:36
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
49,39
8.347
169
48,10
50,00
3,34%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.



Ja isto mislim da će ispod 300kn.

Ma vidi vraga. Sad se licitira ko ce kazati niže. A kad sam ja spominja pad bila je haranga brale.
[/quote]
Svakim danom sve više trijeznih glava…

Ne pamtim od kada sam u ovome poslu da na bidu ima sve,ali baš sve skupa par dionica.Mislim da je ovo velika sramota i odraz našeg st-r-anja u državi.Inače nemam trnutno ATPL,ali mi je stvarno žao jer samo se sjetite koliko nam je novaca u ne tako dalekoj prošlosti donesla.Sretno poštovani kolege i izsržite,mora se negdje otvoriti.Atpl je jedna od mojih omiljenih dionica i zato mi je krivo kad vidim ovo……….ne znam kako bi to objasno……….ni poslije velikog potopa nije bilo ovako.SRAMOTA.

peyo

Cijena dionice na burzi je jako blizu iznosu keša po dionici!



Hm.. ne znam.. sve ovisi o tome kuda će DLKV. Ili DLKV ovisi o tome kuda će ATPL ..ne znam.. hM

Hebi ga da smo se vezali za ERNT sad bi bili barem na 950 kuna.
[/quote]

Točno, ali mogli smo se vezati i za INA, sad i bili na …..
Uglavnom, cijena dionice trenutačno održava tržišnu vrijednost none core businessa (zgrade, hoteli, agencije), a svi brodovi dobivaju se gratis.

cijena dionice na burzi nema veze sa stvarnom vrijednošću firme,čist dokaz je dionica atpl..najveći utjecaj na cijenu dionice ima likvidnost i psihologija,a sada je i jedno i drugo u negativnom kulminirajućem području,dakle vrlo lako je zaključiti da će dionica potonuti,iako je već fundamentalno dosta podcijenjena..tako sam se i ja vodio fundamentima,pa sam ukapitalizirao minus od 47% u ovih 5 godina rata na burzi..a brokerima sam zaradio točno toliko koliko sam ja izgubio…hvala bogu da sam se napokon osvijestio,i teško da ću više primirisat burzu,jer puno su ti veće šanse da izgubiš nego da dobiješ,samo što dobiješ je gastritis i razvod braka,i to sam već provario….

Jel bilo kakvih promjena u top 10 – ovdje netko izlazi…
U ovakvoj situaciji čovjek nije pametan, imam fino oročenje u eurima i sad si postavljam pitanje:
u ovakvim vremenima koliko je pametno da lovu držim u bankama, a i ako ih uzmem iz banke koliko mogu bit siguran da neče doć do kraha valute.
E sad ako za taj novac nakupujem atpl to je klađenje da će preživit recesiju – netko reče da je kriza prilika za ulagače.

Ako sam dobro izračunao a mislim da jesam tržišna kpitalizacija je nešto iznad 87 mil $.

350 kn ..lipo … ima li jos onih koji vjeruju povratak na iznad 1000 ili cemo prije na target 180-200 ? [sad]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

tone sve po redu, tako da ne vidim razloga da ATPL ne lizne 300 kn, ako ne i niže

moji postovi na forumu su moje mišljenje, nisu financijski savjeti niti poziv na kupnju/prodaju dionica ili ulaganje u iste


Hm.. ne znam.. sve ovisi o tome kuda će DLKV. Ili DLKV ovisi o tome kuda će ATPL ..ne znam.. hM

Na žalost semafor me ni danas ne demantira ali ti slobodno iza 14 staviš vrijednost bdi

Historia nie jest tylko czarna i nie jest tylko biała. Tak widzę i swój ślad na życiowej drodze.

@ Craig odakle sad takva pesimističnost


Ako sam dobro izračunao a mislim da jesam tržišna kpitalizacija je nešto iznad 87 mil $.

I mene je počela golicati ideja o kupnji kontrolnog paketa. [rolleyes]

TKO IMA MALO DUKATA GOVORI: ŠTO DA RADIM S NJIMA, A ONAJ ŠTO IH IMA MNOGO GRMI: GOSPODARU, DAJ JOŠ!!! NA ZSE I U EU TREBA KO ZMIJA SPAVAT NA JEDNO OKO!!!

New Report

Close