ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 28.09.2024. u 23:28
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
49,39
8.347
169
48,10
50,00
3,34%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

bpi ide prema 15 k $ a dionica tone…
Ne bojim se ja kad znam da će analitičari erste banke dignut na 580 kn – da ne bi ispali neozbiljni :)..

Rate($/Day) Change
BCI Average of the T/C routes $26122 (DOWN 664)
BPI Average of the T/C routes $14714 (DOWN 54)
BSI Average of the T/C routes $14466 (DOWN 25)
BHSI Average of the T/C routes $9215 (DOWN 93)


A vozarine na istoj razini od početka godine,kod nas je izgleda postalo pravilo kupi jeftino prodaj još jeftinije,ne samo na ovoj već na većini dionica

Average Charter Earnings – Panamax
04.01.2011 BPI Average of the T/C routes $14312
22.11.2011 BPI Average of the T/C routes $14768


Slažem se sa tobom.Čemu više raspravljati o tom suhom indeksu vozarina kad već par godina možeš ujutro prvo pogledati kako stoji Dalekovod i to ti u grubo može biti referenca da znaš kako stoji Atlantska.Žalosno je šta me niko za ovo ne može demantirati jer tako stoje stvari na papiru.

Historia nie jest tylko czarna i nie jest tylko biała. Tak widzę i swój ślad na życiowej drodze.


Average Charter Earnings – Panamax
04.01.2011 BPI Average of the T/C routes $14312
22.11.2011 BPI Average of the T/C routes $14768

Drugim riječima, zadnju godinu voze u prosjeku ispod pokrića koje je za slulčaj ATPL naveo Pero Kulaš.


bpi ide prema 15 k $ a dionica tone…
Ne bojim se ja kad znam da će analitičari erste banke dignut na 580 kn – da ne bi ispali neozbiljni :)..


Imaj na mislima da je ovo slobodan pad i da su probijene sve barijere otpora,prije bih rekao da ide ispod 300 kn ,o procjenama analitičara nebih previše trošio riječi,u prošlosti su te procijene napravljene da bi poslije toga uslijedio drastičan pad-odnosno iskrcavanje .
Stoga uzmi takve procijene kao signal da moraš pod hitno riješiti pozicije.



Vidim ja da cijena ove dionice teži ka nuli… 😀

Utjeha je što je to ipak asimptotski 🙂
[/quote]

Eh da, bolje da ne kažem pošto sam kupio ove dionice, i ostavio kao nešto što neću dirati….
Mene sad zanima koja će biti najniža cijena, gdje je dno?
Idemo ekipo Oklada je otvorena, pobjednik osvaja za jesti i piti koliko može (sukladno ovoj recesijskoj situaciji)!!! 🙂
Baš me zanima mišljenje…. 😀

Ja isto mislim da će ispod 300kn. Sigurno prije na 300, nego na 500kn


Baš me zanima mišljenje…. 😀

Kolega ovdje se traži nafta, dno je bilo na 900, buši se buši, nema odmora. Mislim da bi 04.12. bušotina trebala biti zatvorena.

TKO IMA MALO DUKATA GOVORI: ŠTO DA RADIM S NJIMA, A ONAJ ŠTO IH IMA MNOGO GRMI: GOSPODARU, DAJ JOŠ!!! NA ZSE I U EU TREBA KO ZMIJA SPAVAT NA JEDNO OKO!!!


Ja isto mislim da će ispod 300kn. Sigurno prije na 300, nego na 500kn

Ma vidi vraga. Sad se licitira ko ce kazati niže. A kad sam ja spominja pad bila je haranga brale. Slovenci imaju jednu izvrsnu poslovicu: "Zarečenga hleba se najvec poje"

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

Lijep pozdrav svim Atlantašima a i onima koji to nisu ili će tek postati……
ajmo ovako……
ja mislim da niže od nule nemože, a kolega koji nudi badava jelo i piće neka pazi jer ima nas tu koji možemo izjest i kobilicu broda…he,he,he……
iskreno imam pitanje prema poštovanom administratoru:
zašto reklamirate FOREX kada se zna da je to umjetna tvorevina za isisavanje novaca lakovjernima-neupućenima?Mislim da imate i neke moralne odgovornosti prema članovima ovog FORUMA?!Izvolite pročitajte: Vaš link

mirno more i u susret Sv.Nikoli!

hvali more, drž se altantske plovidbe.....

Hm.. ne znam.. sve ovisi o tome kuda će DLKV. Ili DLKV ovisi o tome kuda će ATPL ..ne znam.. hM


Hm.. ne znam.. sve ovisi o tome kuda će DLKV. Ili DLKV ovisi o tome kuda će ATPL ..ne znam.. hM

Hebi ga da smo se vezali za ERNT sad bi bili barem na 950 kuna.

TKO IMA MALO DUKATA GOVORI: ŠTO DA RADIM S NJIMA, A ONAJ ŠTO IH IMA MNOGO GRMI: GOSPODARU, DAJ JOŠ!!! NA ZSE I U EU TREBA KO ZMIJA SPAVAT NA JEDNO OKO!!!

New Report

Close