ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

kad se već ovi linkovi za praćenje brodara spominju, evo još jedne varijante:

Vaš link

na kraj stavite umjesto 1d: 5d ili 3m ili 6m ili 1y ili 2y ili 5y

dobar je taj yahoo

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

a pogle moj grafek kaj sam mortus išo crtkat nedavno kojeg niko nije ni doživio! [smiley]


Ajmo svi koji ne vjerujete u ATPL sutra prodajte, meni je upravo legla neka lova i ja spremno sutra čekam!
Evo vam i jako dobar razlog!
http://finance.yahoo.com/q/cq?s=DRYS,DSX,EGLE,ESEA,EXM,GNK,NM,QMAR,TBSI&d=v1

Uh, nadam se da je stiglo dosta love jer sutra bi mogla biti baš navala[shocked]
EXM se trži po cijeni od kraja 8 mjeseca
(trenutno DRYS -11% a EXM -10,22%)
[bye]


Ajmo svi koji ne vjerujete u ATPL sutra prodajte, meni je upravo legla neka lova i ja spremno sutra čekam!
Evo vam i jako dobar razlog!
http://finance.yahoo.com/q/cq?s=DRYS,DSX,EGLE,ESEA,EXM,GNK,NM,QMAR,TBSI&d=v1
Misko,podjelimo to,jasam danas krcao a i sutra cu.Duzan sam ti rakiju ako malo ostavis,nosim 2-litre.Ne razumijem zasto ne prodate, ako ne vjerujete u ATPL.

Ako me nema ,znaci da nisam tu.

pa ljudi pa kaj radim tu u ovoj zabokrecini pa nam to se drysu na nyse moze izvuci gadna lova
kupim po 70 prodam po 95 pa ti vidi

Postanite Eu-robovi


koliko je povecanje dobiti od 164%,ako znamo da je proslogodisnja dobit bila oko 95M kn?mozda je kod kap.Jerkovica bio lapsus pa je umjesto 43M eura covjek rekao 43M $[pray]

Mozda sam ja sve krivo izracunao: proslogodisnja dobit (95 mil kn=19 mil USD)
19 mil USD + 164 % = 31 mil USD
31 mil + 19 mil = 50 mil USD

CITAT:Zahvaljujući uglavnom vrlo visokim vozarinama, dubrovački brodar će ovu godinu završiti s 43 milijuna dolara čiste dobiti, što je za 164 posto više nego lani.

po ovome, 7 mil usd su negativne tecajne razlike. Kad sam racunao tako da je sve u kunama, nisam dobio isti rezultat. Valjda zbog negativnih tecajnih razlika dolara i kune.

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

Cantor Fitzgerald analyst Natasha Boyden noted rates for Capesize vessels — the largest drybulk carriers — remained unchanged last week during a period of little activity. Rates for Panamax vessels — the largest ships that can fit through the Panama Canal — weakened slightly last week, she said

Boyden also said that while rates for a variety of drybulk vessels have remained stagnant to slightly negative, the long-term outlook for the sector still remains very strong.

Dahlman Rose analyst Omar Notka agreed.

“Rates remain supported at strong levels as we continue to see demand for long term contracts at attractive rates,” he said.


Cantor Fitzgerald analyst Natasha Boyden noted rates for Capesize vessels — the largest drybulk carriers — remained unchanged last week during a period of little activity. Rates for Panamax vessels — the largest ships that can fit through the Panama Canal — weakened slightly last week, she said

Boyden also said that while rates for a variety of drybulk vessels have remained stagnant to slightly negative, the long-term outlook for the sector still remains very strong.

Dahlman Rose analyst Omar Notka agreed.

“Rates remain supported at strong levels as we continue to see demand for long term contracts at attractive rates,” he said.

NEW YORK (AP) — Shares of drybulk shippers fell Monday as a key shipping index slipped, following a week of flat to slightly weaker spot vessel charter rates.

The Baltic Dry Index, which is managed by the Baltic Exchange in London, fell 70 points Monday to close at 9,848. The index measures drybulk shipping rates on 40 shipping routes on a time charter and voyage basis. Its all-time high of 11,039 was set on Nov. 13.

DryShips Inc.

72.18
-12.09 (-14.35%)

Vol: 8.42M Avg Vol: 4.44M

porušio ja svojim “zlim” komentarima sve dry brodare u americi opet i to na nikad većim volumenima što možda je, a možda i nije dobro!? [proud]

VRAAAATIII SEEEEE !!!!![smiley][smiley]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

wunder, semidejtrejderu,al’ ga drukaš, svaka ti dala![tongue]

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

pa upraf to i velim, porušil sem svojim drukanjem pol amerike! [cool]

i am so proud! [proud]

p.s. da ne bi neko krivo shvatio, ovo je bio sarkazam [smiley]

New Report

Close