ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 29.09.2024. u 02:26
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
49,39
8.347
169
48,10
50,00
3,34%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

bome nisam nislio da će me pogoditi po 390 🙂 ajd još zadržite na ovim razinama jedno 10tak dana dok mi istekne oročenje



trebao sam kupit belje kad je bila 65kn

A da si još kupio DIOKI na 30?! Reci starom da je šeik od Katra, koji je sada u metropoli, zainteresiran za Atlansku, pa ti nek da još love za Atlansku. Navodno je to čuo portir u Explanadi, kad je ovaj ulazio u hotel i nešto mrmljao u mobitel o Dubrovniku i Atlanskoj. Uistinu si zaslužio da te stari dobro izbatina.
[/quote]
Amen

Školovana budala je veća budala od one neškolovane

Rate($/Day) Change
BCI Average of the T/C routes $28483 (UP 607)
BPI Average of the T/C routes $15561 (UP 235)
BSI Average of the T/C routes $16150 (UP 122)
BHSI Average of the T/C routes $11435 (UP 165)


Rate($/Day) Change
BCI Average of the T/C routes $28483 (UP 607)
BPI Average of the T/C routes $15561 (UP 235)
BSI Average of the T/C routes $16150 (UP 122)
BHSI Average of the T/C routes $11435 (UP 165)

Izgleda da ovi ne citaju Techmanove postove

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan



Rate($/Day) Change
BCI Average of the T/C routes $28483 (UP 607)
BPI Average of the T/C routes $15561 (UP 235)
BSI Average of the T/C routes $16150 (UP 122)
BHSI Average of the T/C routes $11435 (UP 165)

Izgleda da ovi ne citaju Techmanove postove
[/quote]
a izgleda ni ovaj koji izlazi

Konačno malo prometa na ovoj dionici.

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"




Rate($/Day) Change
BCI Average of the T/C routes $28483 (UP 607)
BPI Average of the T/C routes $15561 (UP 235)
BSI Average of the T/C routes $16150 (UP 122)
BHSI Average of the T/C routes $11435 (UP 165)

Izgleda da ovi ne citaju Techmanove postove
[/quote]
a izgleda ni ovaj koji izlazi
[/quote]

završio je nema skrivenih naloga više

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Uf, što je dobro za kupce kada se mora van pod svaku cijenu… [thumbsup] [cool]

"Cinik je osoba koja zna cijenu svega, no ne zna vrijednost nićega."

Danas se gotovo 4000 dionica moglo kupiti za 200 000 eura, ne tako davno ista je količina koštala 2 milje eura. Rulet je mila majka za ovo. Ipak, netko marljivo skuplja za male novce, a ne zaboravite da je ATPL zdrava firma [thumbsup]

I ovi koji su nedavno kupovali po 450-520 kn su se veselili…


Danas se gotovo 4000 dionica moglo kupiti za 200 000 eura, ne tako davno ista je količina koštala 2 milje eura. Rulet je mila majka za ovo. Ipak, netko marljivo skuplja za male novce, a ne zaboravite da je ATPL zdrava firma [thumbsup]

Super, još da se nađe 750 000 000 kuna za dioničare koji se žele riješiti ove noćne more sa minimalnom dobiti ili barem sa povratom uloženog. Što kažete na to? To je ni više ni manje nego 100 milijuna eura i vlasnik ste Atlanske. A sad se to može biti za samo 35 milja Eura. 50 posto plus 1 dionica i možeš svih na postrojavanje. Alt333 bi bio novi CEO, leconte financijski, techman glavni inspektor ili tehnički, leconte za ljuske resurse, miami glasnogovornica, Jethro direktor sektora za dionice, Jesus predsjednik skupštine, gklemenc mali od palube, gyges glavni kuhar itd…Prestanite pisati bajke, osim ako niste plaćenik nekog brokeraja koji su kao i mnogi na respiratorima pa svako malo izmišljaju senzacije tipa, dioki, belja da bi imali za kruh i vodu. Baš me interesira slijedeće preuzimanje. Neće valjda atlansku, pa da odemo gore 50 kuna. [tongue]

TKO IMA MALO DUKATA GOVORI: ŠTO DA RADIM S NJIMA, A ONAJ ŠTO IH IMA MNOGO GRMI: GOSPODARU, DAJ JOŠ!!! NA ZSE I U EU TREBA KO ZMIJA SPAVAT NA JEDNO OKO!!!

Kolega Kormilar sjetite se INE pa se tada iznašlo ne 750milja već daleko daleko više!
Iznašlo se nekih 50milijardi od strane Mađaru pa na kraju naši sad plaču što su prodali.
Uistinu me čudi jedino pasiva kompanije da kupuje svoje dionice po ovim cijenama jer time bi dala sljedeće poruke:
1. ATPL itkekako vrijedi višestruko više
2. Zarada kroz srednji period
3. Riješiti se svih kočničara i špekulanata koji ovo misle kupiti za siću (al pitam se od koga???).

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!

New Report

Close