ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 08.10.2024. u 05:55
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
48,20
530
11
48,20
49,20
-2,03%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Pa majko mila, to su skrbnički računi, iza njih može biti bilo tko… I kakve to blage veze ima s oročenim depozitima!?

Kolega, izvukli ste stari nick iz "naftalina" koji ste registrirali 2005 godine, dakle prije punih 6 godina. U tom razdoblju imate napisano ukupno 77 poruka(0,04 poruke dnevno).
Dakle prisutni ste na TK punih 6 godina i još ništa ne kužite. Možda Vam je pravi nick "pametniji", pa on kuži o čemu pišem. Pokušajte se prešaltati na njega i sve će Vam biti kristalno jasno! LP! [rolleyes]


Cijena dionice ULPL trenutno je viša od cijene ATPL!!!?? [shocked]

Ali to nije sve, prestigli nas sa 4 (četiri) potrgovane dionice. Znači sa osam dionica oni će u pozitivnu blokadu?! Tko ovdje koga hebe? Čista navlakuša, ide ovo dolje, još i te kako. ZSE služi samo za isisavanje love iz čarapa prodajom bezvrijednih papira, ali prema prometima nema više interesa za ovu vrst zajebancije. U vremena kad je atlanska ronila sa čak -20% i kad se ledila krv u žilama promet je bio i do 15 000 000 dnevno. Tad je bila na duplo većim razinama nego je danas. Sad da je netko nađe na cesti ne bi je uzeo. Nitko ovdje više neće vidjeti svoje pare, možda se dokopate uloženog i to bez mizernih kamata koje nude banke, ali tek od 2017-2020. Pa izračunajte koliki vam trebali biti ulazi do tih godina. Formula složenog ukamaćivanja je jednostavna. Trebate znati neku kamatu i broj godina otkad vam je lova uložena i doći će te do više nego duplog ulaza kojeg ste računali. Na žalost. A dividendu će te dobiti jedino ako se zaposlite u Atlanskoj i to nakoj privilegiranoj poziciji.

TKO IMA MALO DUKATA GOVORI: ŠTO DA RADIM S NJIMA, A ONAJ ŠTO IH IMA MNOGO GRMI: GOSPODARU, DAJ JOŠ!!! NA ZSE I U EU TREBA KO ZMIJA SPAVAT NA JEDNO OKO!!!



Pa majko mila, to su skrbnički računi, iza njih može biti bilo tko… I kakve to blage veze ima s oročenim depozitima!?

Kolega, izvukli ste stari nick iz "naftalina" koji ste registrirali 2005 godine, dakle prije punih 6 godina. U tom razdoblju imate napisano ukupno 77 poruka(0,04 poruke dnevno).
Dakle prisutni ste na TK punih 6 godina i još ništa ne kužite. Možda Vam je pravi nick "pametniji", pa on kuži o čemu pišem. Pokušajte se prešaltati na njega i sve će Vam biti kristalno jasno! LP! [rolleyes]
[/quote]

Vidim da imate dar da izvučete informacije dostupne na internet. Sad to isto primjenite da se informirate o onome o čemu mislite da znate.

Buy When There's Blood In The Streets



Cijena dionice ULPL trenutno je viša od cijene ATPL!!!?? [shocked]

Ali to nije sve, prestigli nas sa 4 (četiri) potrgovane dionice. Znači sa osam dionica oni će u pozitivnu blokadu?! Tko ovdje koga hebe? Čista navlakuša, ide ovo dolje, još i te kako. ZSE služi samo za isisavanje love iz čarapa prodajom bezvrijednih papira, ali prema prometima nema više interesa za ovu vrst zajebancije. U vremena kad je atlanska ronila sa čak -20% i kad se ledila krv u žilama promet je bio i do 15 000 000 dnevno. Tad je bila na duplo većim razinama nego je danas. Sad da je netko nađe na cesti ne bi je uzeo. Nitko ovdje više neće vidjeti svoje pare, možda se dokopate uloženog i to bez mizernih kamata koje nude banke, ali tek od 2017-2020. Pa izračunajte koliki vam trebali biti ulazi do tih godina. Formula složenog ukamaćivanja je jednostavna. Trebate znati neku kamatu i broj godina otkad vam je lova uložena i doći će te do više nego duplog ulaza kojeg ste računali. Na žalost. A dividendu će te dobiti jedino ako se zaposlite u Atlanskoj i to nakoj privilegiranoj poziciji.
[/quote]
Poštujem svačije mišljenje, u biti za to i postoji ovaj forum. Ali čitajući Vaše komentare u zadnje vrijeme ne mogu se oteti dojmu da ste možda radili u Atlantskoj i da su Vam iz nekog razloga dali otkaz ili ste neku gadnu lovu "spušili" u ovoj dionici.
Izvinjavam se unaprijed ako sam pogriješio! LP!


Pa majko mila, to su skrbnički računi, iza njih može biti bilo tko… I kakve to blage veze ima s oročenim depozitima!?

Gospodine trebate razročiti vaše depozite i kupiti dionice Atpl, kaj ne, ja sam tak to shvatio. [lol] [pray] [lol] [pray]

TKO IMA MALO DUKATA GOVORI: ŠTO DA RADIM S NJIMA, A ONAJ ŠTO IH IMA MNOGO GRMI: GOSPODARU, DAJ JOŠ!!! NA ZSE I U EU TREBA KO ZMIJA SPAVAT NA JEDNO OKO!!!

E sada ovih 1580 komada na sku po 414 moglo bi potrajati ?

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.


E sada ovih 1580 komada na sku po 414 moglo bi potrajati ?

Kako znaš da je toliko?


Izvinjavam se unaprijed ako sam pogriješio! LP!

Ha Ha Ha Ha, Evo kolega, vi ste me ko Mujo Hasu uspjeli rasplakati i nasmijati do suza. Recite što sam krivo napisao? Kao kvantni fizičar mogao bi im u Atlanskoj nešto i pomoći, npr. kao i u svakoj firmi bez obzira na djelatnost razbiti neke predrasude i promijeniti paradigmu. Svijet se mijenja na način da samo onaj tko ga mijenja ima prednost. Svi su tu činjenicu smetnuli sa uma kad su došli na ZSE, ustvari vidjeli su samo sebe u ogledalu. Što se tiče vaših pitanja samo imam jedan odgovor, a to je da nije pristojno druge pitati o njihovom imovnom stanju, i da, neke je stvari u životu moguće riješiti samo kad se dobro zaoštre. Meni je to pomoglo puno u životu. U Atlanskoj sam jednom bio, samo jednom u životu, ali ne mogu vam reći kada i zašto. Zadovoljni? Inače imam neko groteksno mišljenje o PBZ skrbničkom, ZSE je pravi triler.

TKO IMA MALO DUKATA GOVORI: ŠTO DA RADIM S NJIMA, A ONAJ ŠTO IH IMA MNOGO GRMI: GOSPODARU, DAJ JOŠ!!! NA ZSE I U EU TREBA KO ZMIJA SPAVAT NA JEDNO OKO!!!



Pa majko mila, to su skrbnički računi, iza njih može biti bilo tko… I kakve to blage veze ima s oročenim depozitima!?

Gospodine trebate razročiti vaše depozite i kupiti dionice Atpl, kaj ne, ja sam tak to shvatio. [lol] [pray] [lol] [pray]
[/quote]

Hvala, Atlantske imam dovoljno [smiley]

Buy When There's Blood In The Streets



Pa majko mila, to su skrbnički računi, iza njih može biti bilo tko… I kakve to blage veze ima s oročenim depozitima!?

Gospodine trebate razročiti vaše depozite i kupiti dionice Atpl, kaj ne, ja sam tak to shvatio. [lol] [pray] [lol] [pray]
[/quote]
Jedan od Vaših mudrijih komentara! Zahvaljujem!




E sada ovih 1580 komada na sku po 414 moglo bi potrajati ?

Zašto, pa to je prilika kupiti lijepu količinu za relativno malu lovu. Doduše ništa drugačije nije ni na Ledo, Adris, ADPL, Končar etc. Osobno držim da je Ledo best buy na ovoj razini
[/quote]

Ledo je preskup iako ima odličnu zaradu po dionici. 11 puta je Ledo skuplji od nominale, a kvalitetna kupnja može biti tek 5 puta iznad nominale, a za razliku od ATPL-a ili ULPL-a sada !
[/quote]

Loris, u više od godinu dana od kad si na ovom forumu nitko ti nije rekao da nominala nema veze s tržišnom cijenom?!

All aboard!

Rate($/Day) Change
BCI Average of the T/C routes $27284 (UP 1553)
BPI Average of the T/C routes $14965 (UP 398)
BSI Average of the T/C routes $15882 (UP 86)
BHSI Average of the T/C routes $11218 (UP 64)

New Report

Close