ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 07.10.2024. u 23:25
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
48,20
530
11
48,20
49,20
-2,03%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Vidjela sam danas na top 10. Moje dionice. A to je skrbnički račun ili je baš Fond od PBZ-a ….ili
nešto treće ….

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!



Još uvijek ne znate tko je podigao prašinu ovih par tjedana na ZSE ili nećete reći, drage kolege?

Garant da je PBZ, jer on na većini likvidnih dionica prodaje i izlazi. Majka Italija zove: Upomoć! [rolleyes]
[/quote]
jel pbz izašao do kraja ili ima još municije??



Još uvijek ne znate tko je podigao prašinu ovih par tjedana na ZSE ili nećete reći, drage kolege?

Garant da je PBZ, jer on na većini likvidnih dionica prodaje i izlazi. Majka Italija zove: Upomoć! [rolleyes]
[/quote]

Mogli bi nam reči Techman ili Jethro, ali nekako im se neda ?

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

http://www.poslovni.hr/vijesti/prikupljati-dionice-atlantske-plovidbe-178262.aspx
bit ce da prodaje ovaj sto savjetuje "prikupljati " dok mi prodajemo,,, [cool]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

bit će da ti kupuješ jer toliko pljuješ po dionici i toliko joj vremena posvećuješ da ili ti je svjetski dosadno, ili ovo prvo.

livin' from hand to poor mouth you an' me an' my secret south


Naravno , da uvijek nazovem odgovornu osobu za informacije prema dioničarima ATPL-a.
A zašto ne bi ? Njihovi odgovori uvijek su staloženi, i najbliži pravoj istini oko dionica, bez ikakvih
podataka i brojki .Nema kršenja poslovnih tajni..ipak su to profesionalne osobe.
Uvijek se predstavim , i naglasim da sam mali dioničar i da želim informaciju o stanju
i situaciji oko dionice.

To možete i Vi, ako ste dioničar. Čemu panika , ako je nema.Koliko mogu- toliko će Vas najtočnije
informirati.

Sve to stoji, pod uvjetom da uopće podilazite panici… Inače se to znalo ionako, zato moj komentar… Normalno da nije racionalno da "vrijednost" (namjerno u navodnicima) kompanije padne za 20% u mjesec dana, a da se nije desilo ništa revolucionarno u onome u čemu kompanija posluje. U tom smislu mi je njihov odgovor upravo onakav kakvog bi ga očekivao.

Inače, drago mi je da se barem netko ponaša kao dioničar firme i interesira se za samu firmu i poslovanje, a ne samo da gleda cijenu dionice i grafove. Pa makar taj interes bio izazvan upravo padom cijene dionice [wink]

Buy When There's Blood In The Streets

BDI 1908 (+1,2%)

Capesize 25.731 dollar (+ 1,0 prosent)
Panamax 14.567 dollar (+ 2,7 prosent)
Handysize 11.154 dollar (+ 0,6 prosent)
Supramax:15.796 dollar (+ 0,5 prosent)

Rate($/Day) Change
BCI Average of the T/C routes $25731 (UP 264)
BPI Average of the T/C routes $14567 (UP 386)
BSI Average of the T/C routes $15796 (UP 79)
BHSI Average of the T/C routes $11154 (UP 66)

Baltic Exchange Dry Index TM 1908 (UP 23)
Baltic Exchange Capesize Index TM 3043 (UP 22)
Baltic Exchange Panamax Index TM 1819 (UP 48)
Baltic Exchange Supramax Index TM 1511 (UP 8)

Capesize 25.731 dollar (+ 1,0 prosent)
Panamax 14.567 dollar (+ 2,7 prosent)
Handysize 11.154 dollar (+ 0,6 prosent)
Supramax:15.796 dollar (+ 0,5 prosent)



Naravno , da uvijek nazovem odgovornu osobu za informacije prema dioničarima ATPL-a.
A zašto ne bi ? Njihovi odgovori uvijek su staloženi, i najbliži pravoj istini oko dionica, bez ikakvih
podataka i brojki .Nema kršenja poslovnih tajni..ipak su to profesionalne osobe.
Uvijek se predstavim , i naglasim da sam mali dioničar i da želim informaciju o stanju
i situaciji oko dionice.

To možete i Vi, ako ste dioničar. Čemu panika , ako je nema.Koliko mogu- toliko će Vas najtočnije
informirati.

Sve to stoji, pod uvjetom da uopće podilazite panici… Inače se to znalo ionako, zato moj komentar… Normalno da nije racionalno da "vrijednost" (namjerno u navodnicima) kompanije padne za 20% u mjesec dana, a da se nije desilo ništa revolucionarno u onome u čemu kompanija posluje. U tom smislu mi je njihov odgovor upravo onakav kakvog bi ga očekivao.

Inače, drago mi je da se barem netko ponaša kao dioničar firme i interesira se za samu firmu i poslovanje, a ne samo da gleda cijenu dionice i grafove. Pa makar taj interes bio izazvan upravo padom cijene dionice [wink]
[/quote]

Nije racionalno. A vozarine – pa od toga, za slučaj da nisi znao – brodari žive. Pa nisi normalan. Možda da pogledaš koliko su drugi brodari u svijetu pali?? Ili su i oni ničim izazvani? Ovaj pad je racionalan!


http://www.poslovni.hr/vijesti/prikupljati-dionice-atlantske-plovidbe-178262.aspx
bit ce da prodaje ovaj sto savjetuje "prikupljati " dok mi prodajemo,,, [cool]

Kad im izađe analiza – prodavati – to je siguran signal za ulazak. Samo kontra Erste analitičara i dobit zagarantirana.

New Report

Close