ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 07.10.2024. u 21:28
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
48,20
530
11
48,20
49,20
-2,03%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Još uvijek ne znate tko je podigao prašinu ovih par tjedana na ZSE ili nećete reći, drage kolege?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

jel ima netko da posta top 10??
da vidimo ima li promjena u top 10?

Od petka nema promjena u TOP10.


Dalje, Upravi ATPL-a nije problem poslati ovlaštenu osobu- da vidi u SKDD-U što se događa i tko
to iskrcava velike količine.

Ljepotice, za to im ne treba odlazak u SKDD. [wink]

OJ ZAGORO LIPA LI SI.....

Prodavao je netko od stranih investitora ili neki fond neke strane banke. Ne zato što ne vjeruje u dionicu, nego zato što je dobio takav nalog izvana, jer i tamo se moraju braniti pozicije. S obzirom da ulagači izlaze iz dioničkih fondova uvijek najgore prođu likvidne dionice jer su jedino one utržive. Danas je bio forsiran izlazak na 400 jer se uočilo da ima kupaca.
Očekujem solidno izvješće za 3. kvartal u usporedbi sa stranim brodarima. Nema više gubitaka na avioprijevozu jer je prodan, a i turistčka sezona je bila dobra, te bi i hotelski biznis mogao donijeti neku dobit.


…hotel Lapad vrijedi min. 15-18 miljuna eura, dok je Hilton max. 20 milja ni lipe više…

Ne znam, kako si došao do ove procjene? Lapad je kategorizacije 4 zvjezdice, a ta kategorizacija ima trošak ili vrijednost po sobi od cca. 55.000 eura. Lapad ima 163 sobe, pa se lako dođe do izračuna od cca. 9 miliona eura.
Sa druge strane Hilton, koji je kategorizacije 5 zvjezdica, a ta kategorizacija ima trošak ili vrijednost po sobi od preko 100.000 eura. Sa 147 soba dakle, Hilton bi imao procjenu od cca. 15 miliona eura. Naravno, Hilton ima i dodatnu premiju na poziciju, pa premiju na brand, tj. hotelski lanac, itd.

Za detaljni izračun vrijednosti bi se trebalo malo više potruditi, ali to je otprilike razlika, duplo u prednost Hiltona!

Puno lakše je pričati o novcu nego ga stvarati - Voltaire


Twixer

financijska kriza GS je produktivna pa i sam navodiš da obveznive SAD-a rastu !

Istina.

GS demostrira fantasticnu produktivnost zadnjih mjesec dana. Svaki tjedan likvidiraju po jedan svoj fond.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

Odgovor ATPL-a:
Meni su rekli- na pitanje- zašto bar malo ne otkupljuju dionice i zadrže cijenu- da cijena
nema veze s njihovim normalnim poslom…..oni rade normalno svoj posao i sve je u redu..
Isto tako, rekli su mi- da će početi kupovati dionice- ako bude potrebno …..
Trenutno je takva loša situacija s dionicama svima jer je kriza – ali, to nema veze s njihovim poslovanjem-
a početi će kupovati- ako procijene da treba…..

/ odgovor od prošlog tjedna/

I ti si ih stvarno išao to pitati? Dobro su ti i odgovorili…

Buy When There's Blood In The Streets

i to je to za danas ?!

mi smo ipak zemlja slučaj

Naravno , da uvijek nazovem odgovornu osobu za informacije prema dioničarima ATPL-a.
A zašto ne bi ? Njihovi odgovori uvijek su staloženi, i najbliži pravoj istini oko dionica, bez ikakvih
podataka i brojki .Nema kršenja poslovnih tajni..ipak su to profesionalne osobe.
Uvijek se predstavim , i naglasim da sam mali dioničar i da želim informaciju o stanju
i situaciji oko dionice.

To možete i Vi, ako ste dioničar. Čemu panika , ako je nema.Koliko mogu- toliko će Vas najtočnije
informirati.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Još uvijek ne znate tko je podigao prašinu ovih par tjedana na ZSE ili nećete reći, drage kolege?

Garant da je PBZ, jer on na većini likvidnih dionica prodaje i izlazi. Majka Italija zove: Upomoć! [rolleyes]

sve više novih nickova. to me malo posramljuje 🙁

New Report

Close