ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Koliko vrijede dubrovački hoteli?Vidjeli smo ovaj vikend koliko vrijedi turizam u Dubrovniku!!!
Ova sramota u Radisonu ovaj vikend je nevjerojatna!!!Destinacija koja se predstavlja kao mjesto za elitni turizam!!!Pošalje interventnu policiju na goste hotela!!!Atlantic grupa je dovela 1200 gostiju za vikend u Dubrovnik.Iza 11 sati je bilo 39 prijava policiji zbog preglasne muzike.Evo toliko vrijede Dubrovački hoteli sa pet zvijezdica,koji rade dva mjeseca u godini i svi bez izuzetka su gubitaši.Znate kada će Vam opet Atlantig grupa doći.NIKADA!!!


Netko zbilja ne želi da poraste ova dionica, predlažem da osnujemo udarnu grupu investitora da konaćno potjeramo ovo gore 🙂

samo naprijed…mnogi ce vam bit zahvalni da vam istresu sto imaju

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak



Netko zbilja ne želi da poraste ova dionica, predlažem da osnujemo udarnu grupu investitora da konaćno potjeramo ovo gore 🙂

samo naprijed…mnogi ce vam bit zahvalni da vam istresu sto imaju
[/quote]
i ja bi bio zahvalan njima 🙂


Koliko vrijede dubrovački hoteli?Vidjeli smo ovaj vikend koliko vrijedi turizam u Dubrovniku!!!
Ova sramota u Radisonu ovaj vikend je nevjerojatna!!!Destinacija koja se predstavlja kao mjesto za elitni turizam!!!Pošalje interventnu policiju na goste hotela!!!Atlantic grupa je dovela 1200 gostiju za vikend u Dubrovnik.Iza 11 sati je bilo 39 prijava policiji zbog preglasne muzike.Evo toliko vrijede Dubrovački hoteli sa pet zvijezdica,koji rade dva mjeseca u godini i svi bez izuzetka su gubitaši.Znate kada će Vam opet Atlantig grupa doći.NIKADA!!!

Ja mislim da takvim stvarima ni nije mjesto u Dubrovniku

Lijep prekrcaj od 777 komada, u 2,5 sekundi .
Kakvo je to rješavanje dugova ?????

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.


..
Po meni se ništa bitno nije desilo na polju vozarina zadnjih godinu-dvije.
..

U točno godinu dana vozarine za panamaxe su pale ravno 40 posto ( s 21500 na 13000 dolara dan ).
U točno godinu dana vrijednost 5 godina starog panamaxa je pala 35 posto ( s 40 na 26 mil dolara ).
U točno godinu dana vrijednost 10 godina starog panamaxa je pala 50 posto ( s 33 na 22 mil dolara ).

Skladno s gore navedenim, u točno godinu dana je cijena dionice atpl pala 45 posto ( s 825 na 450 kn )

Evo osim tih tričarija se nije ništa bitno promjenilo.
[/quote]

OK, pošteno. Ja sam više ciljao na ravnotežu ponude i potražnje i očekivanja na tom polju. Zar nije da cijene na burzama reflektiraju očekivanja od budućnosti, a ne sadašnjost…

Buy When There's Blood In The Streets


..
Po meni se ništa bitno nije desilo na polju vozarina zadnjih godinu-dvije.
..

U točno godinu dana vozarine za panamaxe su pale ravno 40 posto ( s 21500 na 13000 dolara dan ).
U točno godinu dana vrijednost 5 godina starog panamaxa je pala 35 posto ( s 40 na 26 mil dolara ).
U točno godinu dana vrijednost 10 godina starog panamaxa je pala 50 posto ( s 33 na 22 mil dolara ).

Skladno s gore navedenim, u točno godinu dana je cijena dionice atpl pala 45 posto ( s 825 na 450 kn )

Evo osim tih tričarija se nije ništa bitno promjenilo.
[/quote]

ako je cijena broda pala sa 40 na 26 m$ onda je to jako dobro,,, glavno da nije pala ispod 6-7 m$ na koliko se sada trguje ovom dionicom,, + naravno hoteli koji niš ne vrijede i rezerve keša na računu za nove brodiće


Koliko vrijede dubrovački hoteli?Vidjeli smo ovaj vikend koliko vrijedi turizam u Dubrovniku!!!
Ova sramota u Radisonu ovaj vikend je nevjerojatna!!!Destinacija koja se predstavlja kao mjesto za elitni turizam!!!Pošalje interventnu policiju na goste hotela!!!Atlantic grupa je dovela 1200 gostiju za vikend u Dubrovnik.Iza 11 sati je bilo 39 prijava policiji zbog preglasne muzike.Evo toliko vrijede Dubrovački hoteli sa pet zvijezdica,koji rade dva mjeseca u godini i svi bez izuzetka su gubitaši.Znate kada će Vam opet Atlantig grupa doći.NIKADA!!!

Takvi nam gosti ne trebaju!!!U prvom redu svugdje u normalnom svijetu bi im zvali policiju za to što se događalo u hotelu.Cijeli Orašac i okolni elafiti nisu mogli normalno spavati radi pijanih bogataša.Neznam kako bi ti postupio da takvima iznajmiš nešto pa da ti lome objekat,da te susjedi zovu zbog muzike pirotehnike,da imaš dojave na policiju razmisli malo.To je bio bahatluk bez granica.Zapamti da ima gostiju koji su uvijek dobrodošli i onih za koje bi poželjeli da nikada nisu ni došli,a u ovom slučaju riječ je o ovima potonjima!!!


Netko zbilja ne želi da poraste ova dionica, predlažem da osnujemo udarnu grupu investitora da konaćno potjeramo ovo gore 🙂

Bravo kolega nije ni počela školska godina a vi već u drugom razredu. Bogme ovakog talenta nije bilo od Franje(i)Josipa. Čestitam. [lol] [lol] [lol] [thumbsup]

TKO IMA MALO DUKATA GOVORI: ŠTO DA RADIM S NJIMA, A ONAJ ŠTO IH IMA MNOGO GRMI: GOSPODARU, DAJ JOŠ!!! NA ZSE I U EU TREBA KO ZMIJA SPAVAT NA JEDNO OKO!!!


Koliko vrijede dubrovački hoteli?Vidjeli smo ovaj vikend koliko vrijedi turizam u Dubrovniku!!!
Ova sramota u Radisonu ovaj vikend je nevjerojatna!!!Destinacija koja se predstavlja kao mjesto za elitni turizam!!!Pošalje interventnu policiju na goste hotela!!!Atlantic grupa je dovela 1200 gostiju za vikend u Dubrovnik.Iza 11 sati je bilo 39 prijava policiji zbog preglasne muzike.Evo toliko vrijede Dubrovački hoteli sa pet zvijezdica,koji rade dva mjeseca u godini i svi bez izuzetka su gubitaši.Znate kada će Vam opet Atlantig grupa doći.NIKADA!!!

ja se nadam nikada. sam sam vodio grupe od 600-800 ljudi ali kad imaš luđake nije ti dosta ni 100 ljudi za takav posao. adioooooo…..

livin' from hand to poor mouth you an' me an' my secret south



Koliko vrijede dubrovački hoteli?Vidjeli smo ovaj vikend koliko vrijedi turizam u Dubrovniku!!!
Ova sramota u Radisonu ovaj vikend je nevjerojatna!!!Destinacija koja se predstavlja kao mjesto za elitni turizam!!!Pošalje interventnu policiju na goste hotela!!!Atlantic grupa je dovela 1200 gostiju za vikend u Dubrovnik.Iza 11 sati je bilo 39 prijava policiji zbog preglasne muzike.Evo toliko vrijede Dubrovački hoteli sa pet zvijezdica,koji rade dva mjeseca u godini i svi bez izuzetka su gubitaši.Znate kada će Vam opet Atlantig grupa doći.NIKADA!!!

Takvi nam gosti ne trebaju!!!U prvom redu svugdje u normalnom svijetu bi im zvali policiju za to što se događalo u hotelu.Cijeli Orašac i okolni elafiti nisu mogli normalno spavati radi pijanih bogataša.Neznam kako bi ti postupio da takvima iznajmiš nešto pa da ti lome objekat,da te susjedi zovu zbog muzike pirotehnike,da imaš dojave na policiju razmisli malo.To je bio bahatluk bez granica.Zapamti da ima gostiju koji su uvijek dobrodošli i onih za koje bi poželjeli da nikada nisu ni došli,a u ovom slučaju riječ je o ovima potonjima!!!
[/quote]
Najbolje da su poslali lovu i nikada došli.Vi ste ipak jedan renomirani graaad koji služi samo za obavljanje nužde turista sa cruisera.Za drugo je previše posla.E da i pakrking Vam jedini profitabilan posao!!

Po meni je od atpl daleko bolja prilika lkpc. No to je samo moje misljenje i dozvolite da sam u krivu. ovdje je za moj ukus previse dionicara [bye]

Počelo je....

New Report

Close