ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Jučer USA market rasta skoro 3% a vidi ATPL u USA

http://data.cnbc.com/quotes/dsx

Pogodi što?? DSX je bez obzira na zeleno uspio pasti, a vi se bunite kaj atpl pada?
hahah

pametni će se danas iskracati

Kaj smo nešto nervozni danas?
[bye]


..čvarkožder,ti si ipak bliže oltaru, i tebi je puno lakše,doći do inside informacije..ali vjerujem da ni ti nisi u plusu…koliko god bio blizu oltara..

Nešto si krivo pokopčao vezano uz oltar… [proud]

"Ne brojite novac dok još sjedite za stolom."-profesionalni kockar


istina je uvijek negdje na sredini..i što se tiče života i burze…ali evo ja vam skidam kapu što sve ovo stoički podnosite..čvarkožder,ti si ipak bliže oltaru, i tebi je puno lakše,doći do inside informacije..ali vjerujem da ni ti nisi u plusu…koliko god bio blizu oltara..da moj karakter je kriv za moj gubitak i ja stojim iza toga,doduše moj gubitak i ovaj i onaj nije toliko tragičan..jer uvijek kad ti se zatvore jedna vrata,druga ti se otvore..proširiš vidike života i život opet bude lijep…kako u životu,tako i na burzi,uvijek bude i dobrih i loših perioda..što se burze tiče,trenutno smo u lošem..ecb neće puno pomoći da se stanje riješi,mogu ga samo privremeno smiriti…nisam negativac nego realno gledam na stvari

Slažem se, ne treba na stvari gledati negativno, pročitao sam jednu teoriju po kojoj nema dobrih i loših stvari, nego su takve jer ih mi tako označimo…

Što se tiče burze, nemojmo se zavaravati, svi bi mi da stalno raste i da zarađujemo lovu. Ali pitanje je i vremenskog horizonta, ako hoćeš na brzinu okrenut paru i zaradit, treba biti spreman i na gubitak, nema tu velike pameti… A dugoročno računam da stvari dođu na svoje mjesto. Doduše, da parafraziram još jedan citat, u dugom roku smo svi mrtvi, ali barem smo u pravu [wink]

Buy When There's Blood In The Streets



Jučer USA market rasta skoro 3% a vidi ATPL u USA

http://data.cnbc.com/quotes/dsx

Pogodi što?? DSX je bez obzira na zeleno uspio pasti, a vi se bunite kaj atpl pada?
hahah

pametni će se danas iskracati

Kaj smo nešto nervozni danas?
[bye]
[/quote]
pa i ne baš…moj minus na FAZ je tu…prodavati neću…a može otići u plus u roku dva dana…
a ti?
si nervozan?
kada češ i da li postoji ikakva vjerojatnost da dođeš u plus dok si živ?

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

@pobjeda
u plusu odavno…
a ti samo piši…možda te stranci poslušaju, pa okrenu u crveno
[bye]

znači ima municije,nije roha uspio sve staviti u skladište ha ha

Tko je ono jučer pitao ima li se mu.. ući, ja pokazao da imam mu.., pa ušao. I gle – danas osmjeh. [smiley]

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.

odbijanac? bilo bi red više.. pukovnik il pokojnik moment [smiley]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Ovdje samo fali frajer koji će malo pobrisat ask – al bi onda panika nastala – ne bi se tiskalo na 440

..
Po meni se ništa bitno nije desilo na polju vozarina zadnjih godinu-dvije.
..

U točno godinu dana vozarine za panamaxe su pale ravno 40 posto ( s 21500 na 13000 dolara dan ).
U točno godinu dana vrijednost 5 godina starog panamaxa je pala 35 posto ( s 40 na 26 mil dolara ).
U točno godinu dana vrijednost 10 godina starog panamaxa je pala 50 posto ( s 33 na 22 mil dolara ).

Skladno s gore navedenim, u točno godinu dana je cijena dionice atpl pala 45 posto ( s 825 na 450 kn )

Evo osim tih tričarija se nije ništa bitno promjenilo.

never surrender


Ovdje samo fali frajer koji će malo pobrisat ask – al bi onda panika nastala – ne bi se tiskalo na 440

pa ti i nije baš "samo".

livin' from hand to poor mouth you an' me an' my secret south

Netko zbilja ne želi da poraste ova dionica, predlažem da osnujemo udarnu grupu investitora da konaćno potjeramo ovo gore 🙂

New Report

Close