ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 16.09.2024. u 19:09
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
48,57
1.117
23
48,60
49,40
-1,82%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


imam osjećaj da se želi pošto poto istisnuti male iz ove dionice što više…

očigledno, evo i ja se učlanio u klub atpl…

Kormi, jel se ti to (jope) šegačiš s nami?



imam osjećaj da se želi pošto poto istisnuti male iz ove dionice što više…

Mene taj osjećaj drži od 2002, nego jel netko primio mail neke strane fundacije ja mislim iz katra, dao sam na prevođenje o mogućoj kupnji dionica Atlanske. Neznam jel to neka zeka jer ovdje nisam predstavljen imenom i prezimenom. Isto mi dobio i rođo koji je do grla u Atlanskoj a jadan pojma nema koja je sad cijena i na čemu je. Kaže on meni nedam ja svoje dionice to može bit neka prevara, a na gubitku je 70 posto. Meni isto liči na šalu ali…..sa ovim padom i čudnim događanjima sve je moguće. [undecid]
[/quote]
Meni je frend koji je duže u atlanskoj također dobio mail iz Katra…
Međiutim on je kupovao na >1000, samo je okrenuo glavu.

ma da nas neki šeik kupi, mene i mojih par dionica, i da ne gledam više ovaj pad, jer ovo traje pune 4 godine,

Pa u svijetu su odavno krenula preuzimanja brodara, što bi mi bili otok kojeg se ne tiče okolina. Ne vjerujem u takvu mogućnost na ovoj dionici zbog vlasničke strukture, no tek bi se u takvom slučaju vidilo koliko ovo vrijedi.
Da se na INA nije pojavio kupac još bi razglabali vrijedi li 1800?

ode ovih 700 kom na 435 -možda Arapi skinuše :).
Ha,ha valjda im trebaju brodovi za ćerat vodurinu – možda bi se Jadranka mogla dogovorit s njima – mi njima tanker vode a oni nama tanker nafte i eto života na visokoj nozi…..


Pa u svijetu su odavno krenula preuzimanja brodara, što bi mi bili otok kojeg se ne tiče okolina. Ne vjerujem u takvu mogućnost na ovoj dionici zbog vlasničke strukture, no tek bi se u takvom slučaju vidilo koliko ovo vrijedi.
Da se na INA nije pojavio kupac još bi razglabali vrijedi li 1800?

Zašto bi netko preuzeo ATPL kada imaju i više nego dobro samoodrživo poslovanje ?

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

kako napisah, neka ovo potraje malo dulje, evo nam ponude za preuzimanje/otkup dionica po srednjetrgovanoj/ponderiranoj vrijednosti u posljednjih x mjeseci uvećanoj za nevjerojatnih 20%. kao lud sam u želji da dobijem 450 kn za ovu moju nevolju u portfelju…
opet, kad se nađe džebač, to po bidu samo nestaje. 400, slurp…. 480,1 slurpete, 840…anjam!
samo, kud baš atlantska? ulaz na mala vrata u du/hr strukture, nešto drugo?
mislim ipak da je to što se babi tilo, to se babi snilo.


kako napisah, neka ovo potraje malo dulje, evo nam ponude za preuzimanje/otkup dionica po srednjetrgovanoj/ponderiranoj vrijednosti u posljednjih x mjeseci uvećanoj za nevjerojatnih 20%. kao lud sam u želji da dobijem 450 kn za ovu moju nevolju u portfelju…
opet, kad se nađe džebač, to po bidu samo nestaje. 400, slurp…. 480,1 slurpete, 840…anjam!
samo, kud baš atlantska? ulaz na mala vrata u du/hr strukture, nešto drugo?
mislim ipak da je to što se babi tilo, to se babi snilo.

možda hoteli. ipak je hilton najbolji hotel u dubrovniku.

livin' from hand to poor mouth you an' me an' my secret south

Šamaraju se lijeva i desna strana. Nikako postići konsenzus oko današnje cijene. Ali mislim da bi lijeva strana ipak mogla malo nadjačati. Previše je ovo palo. [shocked]

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.



kako napisah, neka ovo potraje malo dulje, evo nam ponude za preuzimanje/otkup dionica po srednjetrgovanoj/ponderiranoj vrijednosti u posljednjih x mjeseci uvećanoj za nevjerojatnih 20%. kao lud sam u želji da dobijem 450 kn za ovu moju nevolju u portfelju…
opet, kad se nađe džebač, to po bidu samo nestaje. 400, slurp…. 480,1 slurpete, 840…anjam!
samo, kud baš atlantska? ulaz na mala vrata u du/hr strukture, nešto drugo?
mislim ipak da je to što se babi tilo, to se babi snilo.

možda hoteli. ipak je hilton najbolji hotel u dubrovniku.
[/quote]

hajmo realno, koliko vrijede hoteli? svi pričaju o hotelima, no koliko oni doista vrijede?

to valjda mislite da dubrovčani preuzmu nekog posrnulog, njegove brodove,,

ne sjećate se koliko je bilo love ostalo još na računu kao zadržana dobit nakon isplate dividendi od prije par godina?, pa umjesto da kupuju nove brodove mogu uzimali na rasprodaji, ako je netko pred bankrotom,

New Report

Close