ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


tad je bio vjerovatno na prodajnoj strani ,a sad je nakupovnoj.

preveliki broj putnika na jednoj strani broda može biti fatalan za sigurnost broda, kapetane ? može li malo upozorenje da se putnici prerasporede


Još prije samo nekoliko dana su se ovdje mnogi hvalili kako su kupovali na 490-500 kn, pa su se hvalili kako su kupovali na 460 kn…nego, ima li možda nekoga tko se danas želi pohvaliti kupnjom ATPL?

eto ja sam ju kupovao na 520 i danas na 420, i ako treba kupit ću ju na 320, zadovoljan?

Vidim da je EU debelo okrenuo u plus, a onda vidim i zašto, mada sam vam to najavljivao ;

http://www.business.hr/hr/Naslovnica/Ekonomija/BBC-Otpisuje-se-50-posto-grckog-duga?homesrclink=carousel

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.


Još prije samo nekoliko dana su se ovdje mnogi hvalili kako su kupovali na 490-500 kn, pa su se hvalili kako su kupovali na 460 kn…nego, ima li možda nekoga tko se danas želi pohvaliti kupnjom ATPL?

Ja uzeo 17 komada. Nek se nađe. Čak nije niti bitno ako dionica nastavi i dalje padati. Imam dionice, imam vremena.

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.

Čini se da trezor niti po 300 neće kupovati. Skupo mu… Al ne bi bilo loše kad bi blokom od 5 milja kupio milijardicu-dvije donica. Totalni debakl… Evo, da i ovo vidim… kao da proživljava 1929…

A što ako bolje ne može?


Još prije samo nekoliko dana su se ovdje mnogi hvalili kako su kupovali na 490-500 kn, pa su se hvalili kako su kupovali na 460 kn…nego, ima li možda nekoga tko se danas želi pohvaliti kupnjom ATPL?

evo da se i ja pohvalim sa današnjom kupnjom, još par ovakvih dana i pozdravljam vas na neko duže vrijeme 🙂 da bar uspijete to srušiti na tih 200 šta spominjete 🙂

imam osjećaj da se želi pošto poto istisnuti male iz ove dionice što više…

ja kupovat neću na oštricu, da košta i 50 kuna ako je oštrica nema šanse…

pa sad ćemo vidjet do kud ćemo doć

ali ovo fakat je otišlo u …, valjda da brodove prodaju u staro željezo sve binas skupa isplatili i završili tu priču, ono na sirovinu


imam osjećaj da se želi pošto poto istisnuti male iz ove dionice što više…

Mene taj osjećaj drži od 2002, nego jel netko primio mail neke strane fundacije ja mislim iz katra, dao sam na prevođenje o mogućoj kupnji dionica Atlanske. Neznam jel to neka zeka jer ovdje nisam predstavljen imenom i prezimenom. Isto mi dobio i rođo koji je do grla u Atlanskoj a jadan pojma nema koja je sad cijena i na čemu je. Kaže on meni nedam ja svoje dionice to može bit neka prevara, a na gubitku je 70 posto. Meni isto liči na šalu ali…..sa ovim padom i čudnim događanjima sve je moguće. [undecid]

TKO IMA MALO DUKATA GOVORI: ŠTO DA RADIM S NJIMA, A ONAJ ŠTO IH IMA MNOGO GRMI: GOSPODARU, DAJ JOŠ!!! NA ZSE I U EU TREBA KO ZMIJA SPAVAT NA JEDNO OKO!!!

Rate($/Day) Change
BCI Average of the T/C routes $28949 (UP 61)
BPI Average of the T/C routes $13223 (UP 81)
BSI Average of the T/C routes $15525 (UP 65)
BHSI Average of the T/C routes $10278 (UP 84)

Investor nisam upalio mjesecima jer ne želim vidjet stanje, a sada kad ovo vidim mislim da ga mogu ukinut, zalud plaćam pretplatu kad ga još godinama neću otvarat, 60% mi je ATPL.. [cry] [bye]

New Report

Close