ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 19.09.2024. u 16:35
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
48,60
535
11
48,70
49,40
0,21%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Udarni naslov u najtiražnijim talijanskim novinama Corriere della sera: 3000 milijarde eura protiv krize.
Ha,ha oni koji su prodavali atlp po ovim cijenama rado ću im vratit dionice po 800

Uh ovo je hrabra izjava. A na kraju se pokaže da takvi spašavajući preostali novac izlaze s gubitkom od 30 do 50 posto i govore kako su još dobro prošli. Ja bi na vašem mjestu bio sretan kad bi izašao s 10 posto dobiti i to bi znao cijenit.

never surrender

Ovo zaista liči na namjerno rušenje cijene.

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.


Udarni naslov u najtiražnijim talijanskim novinama Corriere della sera: 3000 milijarde eura protiv krize.
Ha,ha oni koji su prodavali atlp po ovim cijenama rado ću im vratit dionice po 800

uff to je jako bitno za atpl jel?

tko se sječa vladeka?
smijala se ekipa 200 kuna….sada ćete biti sretni ako stane na tih 200 kuna…

tko zna vladek zna…
e moji optimisti…na svakoj ste temi, a bez osnova…

uff čuvajte se

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Još prije samo nekoliko dana su se ovdje mnogi hvalili kako su kupovali na 490-500 kn, pa su se hvalili kako su kupovali na 460 kn…nego, ima li možda nekoga tko se danas želi pohvaliti kupnjom ATPL?


Još prije samo nekoliko dana su se ovdje mnogi hvalili kako su kupovali na 490-500 kn, pa su se hvalili kako su kupovali na 460 kn…nego, ima li možda nekoga tko se danas želi pohvaliti kupnjom ATPL?

ovi od 500 su vec vani sa placenom clanarinom

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


Još prije samo nekoliko dana su se ovdje mnogi hvalili kako su kupovali na 490-500 kn, pa su se hvalili kako su kupovali na 460 kn…nego, ima li možda nekoga tko se danas želi pohvaliti kupnjom ATPL?

al ovo nema veze sa vezom!
Ovako rusenje dionica "daj sta das" nema ni u SF filmovima [cry]

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]


Još prije samo nekoliko dana su se ovdje mnogi hvalili kako su kupovali na 490-500 kn, pa su se hvalili kako su kupovali na 460 kn…nego, ima li možda nekoga tko se danas želi pohvaliti kupnjom ATPL?

ja bih prijavio nešto sitno, ali do kraja dana ih možda prodam, nisam siguran [embarass]


Još prije samo nekoliko dana su se ovdje mnogi hvalili kako su kupovali na 490-500 kn, pa su se hvalili kako su kupovali na 460 kn…nego, ima li možda nekoga tko se danas želi pohvaliti kupnjom ATPL?

Uz dužno poštovanje, al mislim da bi više trebalo istaknut one koji su se hvalili kupnjom na 700 i 600 kuna. Ovima koji su ulazili po 450 i nije neki velik gubitak, a rizik je relativno podnošljiv.

never surrender



Udarni naslov u najtiražnijim talijanskim novinama Corriere della sera: 3000 milijarde eura protiv krize.
Ha,ha oni koji su prodavali atlp po ovim cijenama rado ću im vratit dionice po 800

Uh ovo je hrabra izjava. A na kraju se pokaže da takvi spašavajući preostali novac izlaze s gubitkom od 30 do 50 posto i govore kako su još dobro prošli. Ja bi na vašem mjestu bio sretan kad bi izašao s 10 posto dobiti i to bi znao cijenit.
[/quote]

Da sam mislio da će ova dionica donijet 10 % ne bi ni primirisa…
Baš me zanima kako će dionica zatvorit ovaj dan



Još prije samo nekoliko dana su se ovdje mnogi hvalili kako su kupovali na 490-500 kn, pa su se hvalili kako su kupovali na 460 kn…nego, ima li možda nekoga tko se danas želi pohvaliti kupnjom ATPL?

al ovo nema veze sa vezom!
Ovako rusenje dionica "daj sta das" nema ni u SF filmovima [cry]
[/quote]
a di si bio 2008 ???? [undecid]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Količina 736 kom -5%. Veliki Hebači molim vas da je sa 50 dionica spustite na 350. Ajde vi to možete Ili ipak nemate _uda?

TKO IMA MALO DUKATA GOVORI: ŠTO DA RADIM S NJIMA, A ONAJ ŠTO IH IMA MNOGO GRMI: GOSPODARU, DAJ JOŠ!!! NA ZSE I U EU TREBA KO ZMIJA SPAVAT NA JEDNO OKO!!!

tad je bio vjerovatno na prodajnoj strani ,a sad je nakupovnoj.

New Report

Close