ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

nisam shvatio koji sam dio tocno slagao..[rolleyes]

mene boli ona stvar koliko Vi zaradjujete postovani kolega..
samo sam izrazio svoje cudjenje u vasa dijametralno suprotna stajalista kad ste “in” i kad ste “out”.
uostalom, nisam jedini koji je to primjetio, ili mislite da su i ostali ljubomorni na vase uspjehe??
ili mislite da je ovo “belosvetska” urota protiv vas???[yawn]

PS-na Ledu ste, dok ste drukali prema dole, jasno i glasno napisali da se vise ne vracate u dionicu, ovo je dakle opet promijena misljenja..

lijep pozdrav i isprika ostalima za offtopic!

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM

trženje dionica iziskuje itekako puno promjena mišljenja, a i sposobnost reagiranja u stvarnom vremenu na promjene i nove situacije, činjenice, događaje i saznanja!

tako nekako ko drugi dio prethodne rečenice cca glasi i definicija inteligencije što vi nikako da shvatite poštovani kolega! [cool]

a sad over & out!

naravno..
samo kad dijametralno i često mijenajte misljenja na osnovu cinjenice jeste li “in” ili “out”, a ne fundamentalnih i inih pokazatelja, onda to vise nije inteligencija, nego zle namjere..
IMHO

lijepi pozdrav i svako dobro

[bye]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM

mig zabrijo si totalno…

ja nemam zle namjere nit ću ikad imat jer nisam market maker kao ni nitko od nas na forumu nego ovdje jedino neko nekome može donijet materijalnu korist ili štetu ukoliko se taj isti povodi za forumašima!

ostala piskaranja utječu na [censored] u konačnici za ulagatelje na rok duži od mjesec dana!

a i puno više sam koristi donio ljudima nego štete, a što se tiče atpl koji je tema koju si našo spamirat napadajući me po ne znam koji put iz ne znam kojih razloga ja za razliku od tebe jesam dioničar atpl samo ne pišem hvalospjeve jer me zanimaju odgovori na raznorazna pitanja koja mi vise u zraku i pomalo sam kritičan!

jesi li i ti dioničar atpl i što zapravo hoćeš!? [rolleyes]

ako jesi ispričavam se, nisam znao da si kupovo natrag na 3500 nakon prodaje na 2700 [tongue]

A šta je s onim “over & out”, pa onda “lijepi pozdrav i svako dobro”?!

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

ja sam si uzeo za pravo da sam promjenjivog mišljenja dok je on puno krući i ne mjenja! [smiley][smiley][smiley]

al vidio si i sam u didovom snu il sanu da on živi za to da ga meni pokušava metnut, ponekad pomislim da nema neke čudne sklonosti! [rolleyes]

zamolio sam kolegu miga u više navrata da ne maltretira ni vas ni mene javno preko foruma jer ima i pm i broj mobitela i blabla…

u svoje ime se ispričavam, ali ne mogu odignorirat takve provokacije i kad ga i opet zamolim da prestane s time na pm dobijem poruku čiji sadržaj bolje da niko ne zna!

Ajde da i ja nesto napisem

Na prvu me je vijest o dobiti pogodila dosta negativno jer sam moram priznati ocekivao puno vecu.No medjutim treba pricekati izvijesce i vidjeti dali je dobit otisla u invensticije(novi brodovi,avion,gradjevina)ili je mozda otisla za otplatu zaduzenosti ili mozda i jednoga i drugoga a ako nije onda cu osobno smatrati da je to los rezultat.
Sto se tice svijetske situacije svi svijetski strucnjaci se slazu da bi vozarine u 2008 trebale rasti ali to su samo predvidjanja, u svakom slucaju treba pratiti situaciju sa svijetskim brodarima jer je ATPL vrlo uredno pratila do sada njihove trendove rasta i pada i tu je WUNDER u pravu sto se boji jer trenutna situacije neizgleda bas najbolje.

Sto se tice fundamenata ATPL je u rangu svijetskih brodara i nije ni precijenjena ni podcijenjena( sto se za mnoge tvrke u nas nebi moglo reci kada se njihovi pokazatelji usporede sa svijetskim) inace sam u par navrata postao pokazatelje ATPL i svijetski brodara.Di ja vidim prostor za trenutnu podcijenjenost ATPL u odnosu na svijetske brodare?ATPL posijeduje hotele u DUBROVNIKU,posijeduje Avionsku tvrtku,gradi u DUBROVNIKU gradjevinske objekte a to ostali brodari u svijetu nemaju.I tu WUNDER sto se fundamenata tice
nisi u pravu ATPL po meni fundamentalno stoji bolje od ostali brodara.

Idemo dalje[proud] kako ce se cijena dionice kretati u sjledecem razdoblju? Dosta ce po meni ovisiti o svijetski trendovima i tu treba biti realan ako ce brodari u svijetu padati pada ce i ATPL ali ipak manje zbog onog svega sto sam nabrojao a nema veze sa brodarskim sektorom,ako ce svijetski brodarski trendovi biti pozitivni i cijena dionice ce ih pratiti i nemojmo se zavaravati da nece i da je nasa burza u svemiru.

Za kraj zakljucak treba pratiti situaciju u svijetu jer ce to dosta odredjivati cijenu u buducnosti
-pratiti sto ATPL radi po pitanju van brodskog sektora jer ce to cuvati cijenu od jako pada
-pricekati zavrsni i 1Q da se vidi u kojem smijeru tvrtka napreduje

WUNDER sto se tice tvog razmisljanja prihvacam da si u dosta stvari sto se tice ATPL u pravu osobno ti i priznajem i talenat za dionice no nacin tvog pisanja i ponasanja u DIDOVOM SNU i ovo zadnje vrijedjanje kolege MIG-a samo pokazuje koliko si mali covijek

SAM PROTIV SVIH

puno hvala geronimo na komplimentu…

meni se preko foruma stvarno s pojedincima ne nateže i samo bi molio po 100x put neka pokaže mig koliko je velik čovjek pa neka me pusti na miru!

a koliko sam ja mali time nek se bavi moja okolina i ljudi koji me poznaju! [wink]

Evo u zadnje vrijeme istices same negativnosti o ATPL .Molio bih tvoju realnu procijenu oko pozitivnih stvari oko ATPL jer i ja i ti znamo da ih ima.

SAM PROTIV SVIH

sta dobit od 164 posto više nego lani nije dovoljna…ljudi…dajte molim vas…
[smiley]


Evo u zadnje vrijeme istices same negativnosti o ATPL .Molio bih tvoju realnu procijenu oko pozitivnih stvari oko ATPL jer i ja i ti znamo da ih ima.

slažem se sa apsolutno svime što si napisao! [thumbsup]

ali ne škodi kod SWOT analize malo prodiskutirat i o W i T segmentima za razliku od zadnjih 1000 postova di se jedino S i O spominju

http://hr.wikipedia.org/wiki/SWOT_analiza

New Report

Close