ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 04:00
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
48,60
535
11
48,70
49,40
0,21%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

BDI? nije valjda pao 10%

Kune nisu problem, kuna nema

S 200 k prometa uspjeli su srušit dionicu za 20 kn, bemti ovakvu burzu….
I ne znate dečki kako se grizem – da sam bar sačekao 14 pa kupovao po 230 a ne po 260..
Pih tako mi i treba kad ne slušam Jethra

@Loto ne kenjaj, što je, cijela lopovska burza vezana za bdi?

TKO IMA MALO DUKATA GOVORI: ŠTO DA RADIM S NJIMA, A ONAJ ŠTO IH IMA MNOGO GRMI: GOSPODARU, DAJ JOŠ!!! NA ZSE I U EU TREBA KO ZMIJA SPAVAT NA JEDNO OKO!!!

ma nije problem u sadašnjosti,već u budućnosti..povlačenjem likvidnosti i padom bdp-a neće biti nikoga na kupnji,pa onda kontaju:bolje prodati dok još ima kupaca,jer kasnije će tek biti teška katastrofa,pa zar niste prošli već jedan ovakav tobogan:jer rekao je jedan čovjek:tko ne pamti,iznova proživljava….netko je shvatio na 700,netko na 600,ja na 500,netko na 400,netko na 300,a netko na 200…..neke zemlje se opiru pomoći grčkoj,to će destabilizirat banke,i ode rode u jagode……mora puknuti kreditno balon,bolje sad nego kasnije,što prije pukne,prije ćemo se počet oporavljat,ali bez velikog pada nema ni velikog povratka,to govore deficiti svih zemalja,pa čak i uključujući i kinu..živi se iznad mogućnossti već desetljećima,e sad je došlo vrijeme za otriježnjenje..eto,u tome ja vidim problem…..nemojte da moje mišljenje utječe na vaše odluke,ali ovo je moje mišljenje..

Hm,ovo je već panika,a i ova cijena mi je srednjeročno već prihvatljiva…evo i mene nakon duže vremena na kupnji na 430,..mislim da lagano treba početi skupljati,jer cijene mnogih dionica postaju srednjeročno vrlo prihvatljive,naravno s naglaskom na lagano…jer panika još svašta na ovoj burzi može napravit..

Izgleda da se istresa onaj lik koji se postavio na 450 – više ga nema a točno je toliko dionica trgovano

hm neovisno dal će to još past ili ne šta mislite (tu pogotovo mislim na ekipu koja radi u bankama, )za ovu namještenu cjelokupnu svjetsku krizu, i kako je ekipa to sve zapetljala, sa svim kreditima dugovanjima, nezaposlenosti i…..

jel tu uopće postoji ikakva mogućnost ili način da se to popravi?? ili nam je na vratima stvarno jedan novi svjetski rat da to sve razruši pa da krene opet priča nanovo, jer i da krenu napucavati nepostojeći novac u gospodarstvo, ono je toliko uništeno i toliko je ljudi nezaposleno, sve praktično stoji


Hm,ovo je već panika,a i ova cijena mi je srednjeročno već prihvatljiva…evo i mene nakon duže vremena na kupnji na 430,..mislim da lagano treba početi skupljati,jer cijene mnogih dionica postaju srednjeročno vrlo prihvatljive,naravno s naglaskom na lagano…jer panika još svašta na ovoj burzi može napravit..

Prihvatljivo je bilo 25 do 60 kn pred nekoliko godina, taman prije onog enormnog rasta.. Ova dionica će dalje itekako padati ako se nastavi negativna tendencija na WAll STreet i London Stock Exchange, nema šanse da to izbjegnete neovisno o tome što je već ovoliko pala ..

Ekipa koja stišće će ju pokušati gurnuti ili u provaliju ili najmanje – ispod granice 400 – držt se momci , Plovidbe se opasnu ljuljaju a posebno ova vaša [thumbsup]

Kressho

zadnji put je ovakva cijena bila oko božića 2004. katoličkog.



Hm,ovo je već panika,a i ova cijena mi je srednjeročno već prihvatljiva…evo i mene nakon duže vremena na kupnji na 430,..mislim da lagano treba početi skupljati,jer cijene mnogih dionica postaju srednjeročno vrlo prihvatljive,naravno s naglaskom na lagano…jer panika još svašta na ovoj burzi može napravit..

Prihvatljivo je bilo 25 do 60 kn pred nekoliko godina, taman prije onog enormnog rasta.. Ova dionica će dalje itekako padati ako se nastavi negativna tendencija na WAll STreet i London Stock Exchange, nema šanse da to izbjegnete neovisno o tome što je već ovoliko pala ..

Ekipa koja stišće će ju pokušati gurnuti ili u provaliju ili najmanje – ispod granice 400 – držt se momci , Plovidbe se opasnu ljuljaju a posebno ova vaša [thumbsup]
[/quote]

iako sam izašao sa zadnjom dioncom na 490 pred par dana(što sam i napisao ovdje) ne vjerujem da je ovaj brod ugrožen ni približno kao ksst u kojem ste vi u debelom blatu. kolega vas je panika toliko oprala da ste umjesto svojih briga počeli drugima solit pamet.

livin' from hand to poor mouth you an' me an' my secret south

ima li još luđaka na palubi ili sam ostao sam ? [bye]
čini mi se da je većina na vrijeme utekla…ako ne potonemo čekam Vas u salonu … [pray]

@Leconte

Nisi sam na palubi [thumbsup]
Vidimo se u salonu za koji tjedan [thumbsup]

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

New Report

Close