ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 05:55
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
48,60
535
11
48,70
49,40
0,21%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


craig daj ne lupetaj

Pa što se ljutite – ja dajem svoj sitni doprinos da spriječim potop ovog broda – banda spušta na 250, već sam u gubitku 2k , a vi tako . [cry]




trezor ne pušta dionice u slobodnu prodaju. da ih menadžerima kao nagradu, a ovi na burzu.

pa to je naprosto predivno! novac koji pripada svim dioničarima ATPL, oni podijele među osobom, a onda kao vrhunac svega kipaju te dionice na burzu po malim dioničarima i još neprekidno ruše cijenu!
ma divna kompanija, samo za poželjeti takvu, što će ti neprijatelji kraj takvih "prijatelja" [angry]
[/quote]
takve stvari su pocele ne tako davne 2010 ,uprava prvo sebi bradu napravi…bojim se da ce osvanuti jos clanaka ,,"clan uprave taj i taj otpustio ……." a broj dionicara sve veci….ne dobro …
[/quote]
Dobitak se nazove zadržana dobit, za istu trezor kupi svoje dionice, podijele managementu, ovi trk na burzu. napisao sam svojedobno: oko 18% ukupne mase dionica se nalaze u nedobrim rukama, a tu je još 10%rh… onako ofrljativno, 420k dionica (cca 28%) može trajni krš napraviti. latentna opasnost naročito u ovim vremenima. inače, k je skraćenica od kilo (tisuća). eto, stvar je u tome da su ovi te dionice dobili, a ne kupili svojom lovom. ljudi rade svoj posao od 8-16, sendvič i jabuka u aktovki, danas će upaliti kompjutor da vide jel došla koja poruka i tako to. staž ide, mali upiso vakultet i oto. sve što dobiju, bolje nego da nisu dobili. ne mislim da sam bitno pogriješio… džebe se njima. pa tko još radi za plaću? a dioničari bi transparentne vozarine. šta još? prepeličjih jaja?

Jethro @ sve znas i sve ti je jasno ,i tako trubis od cjene cca 800 kn i ne izlazis van radi tvrdoglavosti …
ili zbog neceg treceg?

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak



craig daj ne lupetaj

Pa što se ljutite – ja dajem svoj sitni doprinos da spriječim potop ovog broda – banda spušta na 250, već sam u gubitku 2k , a vi tako . [cry]
[/quote]
ispravak mislim na 450

Ovo je već smiješno !

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.


Jethro @ sve znas i sve ti je jasno ,i tako trubis od cjene cca 800 kn i ne izlazis van radi tvrdoglavosti …
ili zbog neceg treceg?

točno. to trubim i od više cijene. jednostavno sam si zadao da neću prodavati dionice. kupi i zaboravi. jednostavno, već sam podosta bio pao kad sam donio odluku, a od tada – još je više palo.
pošto bi se marko poturčio? nipošto, al’ za inat bi.
moj je problem što sam čovjek i to glasno proživljavam, te što imam toliko vremena da pratim burzu i forum iako sam rekao da neću.
opet kažem: tko preživi, pričat će.
aut caezar, aut nihil. barem će mi praunuci imati nešto naslijediti.
javno pitaš, javno odgovaram.

Jethro@ kupi i drzi strategija je mislim zavrsila svoju eru 2008

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Dajte ljudi više, ideja je da vas panika lovi, što čekate ??????????????

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.


Ovo je već smiješno !


[cry] – što se ovdje događa, pa u 3 mjeseca dionica je skliznula 300 kn
Ja sam je kupio i očito ću je držat jako dugo .

kaj je počeo smak svijeta ?
neću vući paralelu sa 2008om …i padom na 475 pa rast na 1300 ali i tada je rušena ovak isto koda sutra počinje stečaj…
e moji fond managerčići ..igrate se ..igrate se cijelom burzom ….
ic ol d game kaj ne ?

Sa 0,12% komada dionica se radi dar mar tj kriminal. Konstantno. Halooooo jel ovo netko vidi?

TKO IMA MALO DUKATA GOVORI: ŠTO DA RADIM S NJIMA, A ONAJ ŠTO IH IMA MNOGO GRMI: GOSPODARU, DAJ JOŠ!!! NA ZSE I U EU TREBA KO ZMIJA SPAVAT NA JEDNO OKO!!!

tko nema gledalicu
atpl -7,86 sa 433,00, uz tendenciju daljnjeg pada do 16:00. dionica sa najveći padom na zse.
ask prepun, bid baš i ne. srećom, tjedan ima samo pet dana, a danas je peti dan.
ničim izazvani potonusmo toliko. a što bi bilo da smo izazvani?
u pon. bih prodao jednu dionicu za 300 kn pa da uđemo u blokadu i da se nitko ne okoristi više. samo kad bi to išlo tako…

New Report

Close