ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


gdije su zavrsile dionice koje je otpustila atpl,18973 kom.na zse nema nikakvo priopcenje
Vaš link

trezor ne pušta dionice u slobodnu prodaju. da ih menadžerima kao nagradu, a ovi na burzu.
ovi prodaju i pola sebi, pola šar…hm… vrate trezoru.
tako nekako.
ako ova cijena sa približnimn volumenima ostane dulje od mjesec dana, tada niti tunel nije na vidiku, kamo li svjetlo u tunel.

Zar nije netko napisao prije 3 dana da su te dionice podjeljene upravi?
Pa i tu ti piše da su si podjelili svako po 378 komada, mozda i svi zaposlenici dobili po koju dionicu…
ATPL-R-A 3. 3. USKOKOVIĆ ŽELIMIR +378 59.788 503,00 16.09.11 30,07 4,28%
4. 4. JERKOVIĆ ANTE +378 52.848 503,00 16.09.11 26,58 3,79%
5. 5. VLADOVIĆ-RELJA DUŠKO +378 51.391 503,00 16.09.11 25,85 3,68%
6. 6. LONZA VLAHO +378 48.740 503,00 16.09.11 24,52 3,49%

Evo kupih još 10 dionica po 461 ( stvarno ne znam što mi je) – daj da neko proda 3 dionice po 461 što mi je ostalo – ružno mi gledat te 3 dionice navrhu ….

evo prošlo ,ima i jeftiije [lol]

PM pa rekoh 3 a majstor 100 komada na iskrcaj – sve se meni čini da sam se ja na krivi brod ukrca [bye]

e sad sam totalno puka skinuo sam mu tih 100 kom a majstor ih pono stavlja na 460 – ćek, ćek donijet će Craig joše keša [proud]

Ne bojte se dečki evo nas brzo na 800 [thumbsup]


trezor ne pušta dionice u slobodnu prodaju. da ih menadžerima kao nagradu, a ovi na burzu.

pa to je naprosto predivno! novac koji pripada svim dioničarima ATPL, oni podijele među osobom, a onda kao vrhunac svega kipaju te dionice na burzu po malim dioničarima i još neprekidno ruše cijenu!
ma divna kompanija, samo za poželjeti takvu, što će ti neprijatelji kraj takvih "prijatelja" [angry]

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica, samo izraženo mišljenje koje se može mijenjati


PM pa rekoh 3 a majstor 100 komada na iskrcaj – sve se meni čini da sam se ja na krivi brod ukrca [bye]

Skači u more samo pazi da ne skočiš ko Mujo na krivu stranu pa na rivu! [lol] [lol] [lol]

TKO IMA MALO DUKATA GOVORI: ŠTO DA RADIM S NJIMA, A ONAJ ŠTO IH IMA MNOGO GRMI: GOSPODARU, DAJ JOŠ!!! NA ZSE I U EU TREBA KO ZMIJA SPAVAT NA JEDNO OKO!!!

Eh da mi je nekako ižicati od Sanadera ovih deset milja što je dobio od Mađara. Napravio bi dar mar na Atlanskoj. Ajme što bi bilo čupanja kose, pa nema te brane što bi me zaustavila.
Vaš link

TKO IMA MALO DUKATA GOVORI: ŠTO DA RADIM S NJIMA, A ONAJ ŠTO IH IMA MNOGO GRMI: GOSPODARU, DAJ JOŠ!!! NA ZSE I U EU TREBA KO ZMIJA SPAVAT NA JEDNO OKO!!!

craig daj ne lupetaj



trezor ne pušta dionice u slobodnu prodaju. da ih menadžerima kao nagradu, a ovi na burzu.

pa to je naprosto predivno! novac koji pripada svim dioničarima ATPL, oni podijele među osobom, a onda kao vrhunac svega kipaju te dionice na burzu po malim dioničarima i još neprekidno ruše cijenu!
ma divna kompanija, samo za poželjeti takvu, što će ti neprijatelji kraj takvih "prijatelja" [angry]
[/quote]
takve stvari su pocele ne tako davne 2010 ,uprava prvo sebi bradu napravi…bojim se da ce osvanuti jos clanaka ,,"clan uprave taj i taj otpustio ……." a broj dionicara sve veci….ne dobro …

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

New Report

Close