ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 15:24
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
48,05
45.458
946
47,60
48,80
-2,06%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


ATPL , jedina danas s milijunskim prometom i ogromnim padom od 6%.
Dok su ostali milijunaši pali 0,XX% , ATPL je pala 6%.

da,da…dobro je netko neki dan napisao nakon tvoje kupnje na 495 kn da će ubrzo uslijediti "lorisov poučak" i evo ga danas u punom sjaju [rolleyes]

dugoročni dioničari (držioničari) su na burzi pušioničari - trejdanje je zakon.

Ingra nam stoji na 2,5 % od ATH !! …10 od 400 !
kak nam se obrušava ATPL …da ju sačekam sad sa novom lovom na 90 kuna ? ccc…
show nam je cijela država a takva je i burza …
stalne usporedbe kak je palo vani , neki više ….ma vani se i oporavilo nakon recesije pa može i malo pasti …a ovdje ? stalno taljiganje u blatu …..koja smo mi balkanska vukojebina !



ATPL , jedina danas s milijunskim prometom i ogromnim padom od 6%.
Dok su ostali milijunaši pali 0,XX% , ATPL je pala 6%.

da,da…dobro je netko neki dan napisao nakon tvoje kupnje na 495 kn da će ubrzo uslijediti "lorisov poučak" i evo ga danas u punom sjaju [rolleyes]
[/quote]
nego je sad pitanje di ce na kojem topicu osvanuti da se prije rasproda…jer kad se pojavi…rasprodaja krene u punom jeku [tongue]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Jeli to opet izlazi onaj PBZ skrbnički za INO dioničara kako bi pokrio gubitke na stranim burzama, a nama haos napravio ?

Ili je prekrcavanje ?

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

sad su se natrpali razni rodjaci tetke vanbračne supruge i ini od ovih većih spekuljanata
sad cijena na ovom jadu od tzv burze moze lagano gore
pozdrav iz nedođije

Postanite Eu-robovi

http://www.hellenicshippingnews.com/index.php?option=com_content&view=article&id=48344:rio-tinto-sees-slowing-metals-demand&catid=44:latest-news&Itemid=64

Rio Tinto sees slowing metals demand


sad su se natrpali razni rodjaci tetke vanbračne supruge i ini od ovih većih spekuljanata
sad cijena na ovom jadu od tzv burze moze lagano gore
pozdrav iz nedođije


Koliko se već puta to reklo a ATPL klizi samo dolje.


sad su se natrpali razni rodjaci tetke vanbračne supruge i ini od ovih većih spekuljanatasad cijena na ovom jadu od tzv burze moze lagano gore
pozdrav iz nedođije

prije mi izgleda da su oni natrpali male ulagače dionicama po bidu, a sebi uzeli keš

sve što pišem moje je mišljenje i ne može se shvatiti kao investicijski savjet ili preporuka za kupnju i prodaju dionica...



sad cijena na ovom jadu od tzv burze moze lagano gore

Koliko se već puta to reklo a ATPL klizi samo dolje.
[/quote]
Ljudi se tješe. Bit ce bolja situacija kad bude na 300 kn.

ja sam prodao na 500 neki dan,išao sam trejdat na račun bdi jevog rasta,ali sve je bilo uzalud,kola su se pokrenula prema dole,i tu više nema spasa,i ako bdi krene prema gore panika je zahvatila investitore i nažalost,mogla bi se desiti katastrofa,daj bože da nisam u pravu,ali sve vuče na to…je,inverter-u pravu si….ispočetka izlaze najiskusniji,pa manje iskusniji,pa još manje i na kraju sirotinja,,.


činjenica je da ATPL konstantno gubi na cijeni dionice ali pogledajmo objektivno na koje se to razine spušta… dolar vrijedi 5,50 kn tj. dionica danas iznosi cca. 88 dolara …
imamo 1.395.520 dionica u opticaju što daje vrijednost od cca. 123 miliona dolara…do kraja slijedeće godine AP treba preuzeti na korištenje 7 novih brodova za koje je već iskeširala preko 100 miliona dolara vlastitog novca…s tim novogadnjama prosječna starost flote biti će nekih 5-6 godina …
AP posluje sa dobiti i mislim da cijena nema nikakve veze sa poslovanjem firme već je uglavnom rezultat besparice u društvu … od nas malih se očekuje da jeftino prodamo svoje dionice po cijeni "daj što daš" … ja svoje ne prodajem pa makar čekao još 3 godine …

mogao bi ti tri godine čekati da samo kriza prođe, pa još tri da se stabilizira sve pa još tri da burze krenu u oporavak pa još tri da crobex počne rasti pa tek onda nakon tri da atpl dođe do 1000 kuna…
sretno u čekanju..
ako ništa drugo tvoji unuci bi trebali to i dočekati… [lol]

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

ATPL je danas pao više od ;
Magme, Ingre, Badela, Optime, Diokia, IGH……

Međutim lijepi ukrcaja je bio danas na 460 !

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

New Report

Close