ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 19.09.2024. u 22:30
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
48,60
535
11
48,70
49,40
0,21%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.



Panamaxi u plusu

Vaš link


A BDI u minusu
[/quote]

oznčava li to početak novog vala padanja BDI-a??? [undecid]

Sve što pišem je osobno mišljenje bez sugestija i odgovornosti, tekst je podložan raspravi

Juče je BDI bio -20 zbog cape size brodova, dok supre ne stoje loše a i danas je jedan brod Aviles na Platou u t/c za 19250, to odavno nisam vidio za supramaxe. I panamaxi su se pomakli u t/c sa 11000-12000 na 12000-13000, neka živost se osjeća.


mogle bi cicije ostati kratkih rukava…….kao i uvijek….

a nerealni optimisti mogli bi ostati i bez gaća….kao i uvijek….

moji postovi nisu savjet za kupnju ili prodaju dionica nego moje osobno mišljenje



mogle bi cicije ostati kratkih rukava…….kao i uvijek….

a nerealni optimisti mogli bi ostati i bez gaća….kao i uvijek….
[/quote]

Previše tu optimista ima da bi vi realisti došli na svoje [tongue]

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Previše tu optimista ima da bi vi realisti došli na svoje [tongue]

A ponekad je i jedan optimist previše.

P.S. BDI će danas opet biti u negativi, a na žalost svih vlasnika brodarskih dionica bojim se da mu je jučerašnji dan bio preokret. Volio bih da brodari krenu već jednom iz mulja,ali dokle god panamaxi na spot tržištu ne budu dobivali 18-20.000 $ nema ništa pozitivno na horizontu.


A BDI u minusu


oznčava li to početak novog vala padanja BDI-a??? [undecid]


a nerealni optimisti mogli bi ostati i bez gaća….kao i uvijek….

A ponekad je i jedan optimist previše.

P.S. BDI će danas opet biti u negativi, a na žalost svih vlasnika brodarskih dionica bojim se da mu je jučerašnji dan bio preokret. Volio bih da brodari krenu već jednom iz mulja,ali dokle god panamaxi na spot tržištu ne budu dobivali 18-20.000 $ nema ništa pozitivno na horizontu.

Kolege, pa niste dovoljno sinhronizirani, počeli ste biti nestrpljivi i preskakati jedni druge po bidu

[lol]

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Evo, danas izašlo polugodišnje izvješće u prilogu;

povećali dobit i kapita/rezerve, užas [lol] [thumbsup]

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.


Evo, danas izašlo polugodišnje izvješće u prilogu;

povećali dobit i kapita/rezerve, užas [lol] [thumbsup]

to je već odavno objavljeno….
kako BDI stoji danas?

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje!

nego,skupština je prošla,bio sam na odmoru,pa me zanima dal ima kakvih mogućnosti za dividendicu kakvu? Mogli bi si(pa onda i nama) udjeliti nekakvu,pa makar simboličnih 20-30kn/dionici…

Nikad više 2007-08 na ZSE:(

Čekaj da se još malo nakupi. Do sada imaju 1 milijardu zadržane dobiti.

Bdi -41 na 1541
http://www.dryships.com/pages/report.asp
Fora je sta su na Drysu zeznuli i napisali 5141
DA BAR!



Evo, danas izašlo polugodišnje izvješće u prilogu;

povećali dobit i kapita/rezerve, užas [lol] [thumbsup]

to je već odavno objavljeno….
kako BDI stoji danas?
[/quote]

BDI je odraz poslovanja,

uz minalni BDI koji ubudeće može samo rasti ATPL ima ;

500% veću dobit, 1,03 milijrde Kuna zadržane dobiti, obveze prema bankama smanjene za čak 50%, i među najmlađom flotom u svijetu , brrrrrrrr …

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

New Report

Close