ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


i dalje mi nije jasno šta motivira prodavatelje?

kad tebi bude jasno bit će cijena na 400 kn…. [bye]

Sve što pišem je osobno mišljenje bez sugestija i odgovornosti!

Niti vozarine, niti loši ugovori……nego velik broj malih investitora , koji trebaju NOVCE NA JESEN,
za podmirenje potreba – svih mogućih !..I tako je svake jeseni….a to što nitko neće kupovati više- nego lešinari čekaju minimalne cijene..govori o bezdušnosti i stihiji tržišta kapitala, gdje caruju KUPCI-
pa kupuju- malo trejdaju- na sitno- a to kaj je cijena opala ..jest..neće je nitko još dizati.. velim- JOŠ…!
Ma, kad se razljuti – samo jedan fondić- ide to u…..3pm..
a , do tada ćemo posijediti.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

a tada ćemo naplatiti sve ovo mrcvarenje sa kamatama :)) zato ljepo u prirodu il na more tko može i uživaj,



i dalje mi nije jasno šta motivira prodavatelje?

kad tebi bude jasno bit će cijena na 400 kn…. [bye]
[/quote]
kad krene jedan veliki-krenit će i ostali za njim,pohlepa je isto tako gadna stvar kao i strah…ne boj se ti za mene ja sam već 5 godina na burzi i još za živ….doduše sa gubitkom od 32% ali i dalje plivam,a dokad..vidit ćemo…

Ameri ne znaju objasniti zašto su rasle dionice danas, ali oni koji znaju vele da je to zbog rasta BDI-a.

Zeleni val sa svjetskih burzi proteklih dana nije zapljusnuo nimalo ovaj brod. Vrijeme baš i nije naklonjeno brodarima i pitanje je kada će uopće i


Ameri ne znaju objasniti zašto su rasle dionice danas, ali oni koji znaju vele da je to zbog rasta BDI-a.

Ameri znaju zasto su rasle dionice, zbog nade da će im predsjednik FED-a Bernanke u petak na simpoziju centralnih bankara u Jackson Holeu obećati nove poticajne mjere za gospodrstvo, što baš i nije naročito dobra vijest za brodare jer će radi toga pasti dolar i poskupiti nafta, a vozrine će možda otići malo gore pa u biti od takve vijesti više štete već koristi.

i, za koliko je danas skočio BDI???? [thumbsup] [thumbsup] [thumbsup]

PROKLETE JUDE I VAŠE ŠKUDE, PRODALI STE NAŠU HRVATSKU U ZLOSRETNU UNIJU...

[/quote]
kad tebi bude jasno bit će cijena na 400 kn…. [bye]
[/quote]

a kad bu to lepo prosim ? [kiss]

mi smo ipak zemlja slučaj

Skače, skače! Ali …

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.

Vaš link

Raste BDI

I noga u guzicu je korak naprijed


i, za koliko je danas skočio BDI?

Baltic Dry Index (BDI) 1602 +37

Puno lakše je pričati o novcu nego ga stvarati - Voltaire

@forux
iz koje luke si ti doplovio, a da nam malo pojasniš ovih 400 kn

New Report

Close