ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ovo nema veze sa bdi em…psihologija je samo kratkog karaktera..ako bude rastao bdi rast će i atpl mada je već sada podcijenjena dobrih 30 ak %….


Još par dana smo na ovim razinama, a onda očekujem da cijena povuče oštrije gore!

Krivo.

Znači…pripremimo se za krvoproliće sutra ujutro.
Već vidim blokade na vidiku. Atlp će se prodavati daleko ispod 500 kn. E ovaj put ću je kupit :-).
Nevjerovatno kako je hrvatsko tržošte kapitala špekulativno i amatersko i koliko ima novca koji "pluta okolo" kada se prilike ukažu.Sutra se kladim da će promet biti ogroman višemilijunski…
Ali kad tržište treba pokazati "bounce back" hm..to baš i ne ide.
Nadam se da će ovo biti zadnje krvoproliće ali bojim se da griješim.
Lp.
Ivan

jednom davno je ovdje prognozirano cca. 200 Kn … i tada su se svi smijali tim postovima pa da samo podsjetimo na njih i vidimo kroz koji mjesec di smo s razinama
pozz g. VLAD1111

naravno disklajmer o bavljenju dionicama i ostalom

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica


Znači…pripremimo se za krvoproliće sutra ujutro.
Već vidim blokade na vidiku. Atlp će se prodavati daleko ispod 500 kn. E ovaj put ću je kupit :-).
Nevjerovatno kako je hrvatsko tržošte kapitala špekulativno i amatersko i koliko ima novca koji "pluta okolo" kada se prilike ukažu.Sutra se kladim da će promet biti ogroman višemilijunski…
Ali kad tržište treba pokazati "bounce back" hm..to baš i ne ide.
Nadam se da će ovo biti zadnje krvoproliće ali bojim se da griješim.
Lp.
Ivan

Sumnjam da će uopće biti nekog "krvoprolića", jer Ameri kako su krenuli mogli bi završiti i u zelenom.
Problem su više iracionalni investitori koji su ušli da bi na brzinu nešto zaradili, a obično prodaju sa minusom, pa sutra uđu po skupljoj tarifi, da bi opet prekosutra prodavali po nižoj i tako u krug. Malo je racionalnih i strpljivih koji naročito ovu cijenu vide kao priliku za dugoročnu dobit.


Znači…pripremimo se za krvoproliće sutra ujutro.
Već vidim blokade na vidiku. Atlp će se prodavati daleko ispod 500 kn. E ovaj put ću je kupit :-).
Nevjerovatno kako je hrvatsko tržošte kapitala špekulativno i amatersko i koliko ima novca koji "pluta okolo" kada se prilike ukažu.Sutra se kladim da će promet biti ogroman višemilijunski…
Ali kad tržište treba pokazati "bounce back" hm..to baš i ne ide.
Nadam se da će ovo biti zadnje krvoproliće ali bojim se da griješim.
Lp.
Ivan

Znači danas si si otvorio novi avatar da nam objasniš kako bi bilo jako dobro da sutra tebi prodamo ispod 500 Kuna, ako sam dobro razumio ?

Zašto te sram pisati na starom avataru ?

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.


Znači…pripremimo se za krvoproliće sutra ujutro.
Već vidim blokade na vidiku. Atlp će se prodavati daleko ispod 500 kn. E ovaj put ću je kupit :-).

Ivan

samo bez žurbe, ja počinjem kupovati na 400 kn pa prema dolje [thumbsup]

moji postovi nisu savjet za kupnju ili prodaju dionica nego moje osobno mišljenje

Ako je suditi po TA onda smo imali pad 3 i odbijanje gore 4 i slijedi završni pad ne ispod 490kn i to je gotova 3,a onda rast gore.

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!


Znači…pripremimo se za krvoproliće sutra ujutro.
Već vidim blokade na vidiku. Atlp će se prodavati daleko ispod 500 kn.

Ti ćeš stvarno ostati bez hlačica kolega! Ja sam pozivao na 700kn pa prodaju pa me se pljucalo, al ti kolega pozivaš na prodaju sad kad se formira dno, malo ipak previše.
Koliko vidim DSX u minusu 1,8% iako je NASDAQ pao preko 4%.
Idući rast odradit će brodari iako nekima još nije jasno zašto.

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!


Pameti kapital se cijelo vrijeme ukrcava a sa sićom spušta cijenu radi povoljnijeg dokupa.
Razina 500kn je PREJEFTINO, a uz LKPC fundamentalno najbolje 2 dionice.

@ Machete, nemoj biti presiguran oko prejeftinosti za ovu cijenu od 500 kn .

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

Vani se lijepo zeleni, a i BDI se noćas zelenio lijepo ;

Baltic Dry 1265.00 8.00 0.64% 08/10
Baltic Capesize 1810.00 27.0 1.51% 08/10
Baltic Panamax 1481.00 7.00 0.47% 08/10

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Krenuo polako stampedo.

New Report

Close