ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ne bu nam ni to pomoglo jer
http://money.cnn.com/data/premarket/

Moji postovi nisu poziv na kupnju,prodaju ili bavljenje dionicama.


Ne bu nam ni to pomoglo jer
http://money.cnn.com/data/premarket/

Da ni ova prognoza nije dobra, http://www.1blueplanet.com/weather/hr/pacific.html
brodovi će kasniti s isporukom po valovima ?

P.S. zar već si prodao ?

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Pomalo skupljam,ali stajem jer ne izgleda vani baš sjajno.Što se ATPL tiče,ona je na ovoj cijeni ok iako nije bolja od Đure.Vidjeti ćemo kad Ameri otvore .

Moji postovi nisu poziv na kupnju,prodaju ili bavljenje dionicama.


Rate($/Day) Change
BCI Average of the T/C routes $10196 (UP 281)
BPI Average of the T/C routes $11827 (UP 55)
BSI Average of the T/C routes $13006 (DOWN 6)
BHSI Average of the T/C routes $9548 (DOWN 61)

nakon duže vremena lagani porast cape i pamx istodobno.
sad će vjerojatno atpl početi padati, ne bi bilo ništa čudnoga .

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !



Rate($/Day) Change
BCI Average of the T/C routes $10196 (UP 281)
BPI Average of the T/C routes $11827 (UP 55)
BSI Average of the T/C routes $13006 (DOWN 6)
BHSI Average of the T/C routes $9548 (DOWN 61)

nakon duže vremena lagani porast cape i pamx istodobno.
sad će vjerojatno atpl početi padati, ne bi bilo ništa čudnoga .

[/quote]
bingo

Pameti kapital se cijelo vrijeme ukrcava a sa sićom spušta cijenu radi povoljnijeg dokupa.
Razina 500kn je PREJEFTINO, a uz LKPC fundamentalno najbolje 2 dionice.

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!

Još par dana smo na ovim razinama, a onda očekujem da cijena povuče oštrije gore!

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!

Duplo dno recesije se ponolvilo barem gledajući cijenu dionice ATPL (sada je negdje kao u prosincu 2008), na istoj duboko recesijskoj razini su i vozarine brodova BDI, a globalna financijska kriza još nije ni blizu svog kraja.


Duplo dno recesije se ponolvilo barem gledajući cijenu dionice ATPL (sada je negdje kao u prosincu 2008), na istoj duboko recesijskoj razini su i vozarine brodova BDI, a globalna financijska kriza još nije ni blizu svog kraja.

…potpisujem…
100-ka [thumbsup]

POKRET OTPORA


atpl ide do 300


Pameti kapital se cijelo vrijeme ukrcava a sa sićom spušta cijenu radi povoljnijeg dokupa.
Razina 500kn je PREJEFTINO, a uz LKPC fundamentalno najbolje 2 dionice.

Kakv to želudac imaš ?

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

brisati

09.08.


Sutra će ATPL biti oko 570kn, a pravi rast ipak slijedi poslije toga.
Moj target je 730kn, iako će većina čekati GAP na 605kn.
+30 kom ATPL

10.08.

Još par dana smo na ovim razinama, a onda očekujem da cijena povuče oštrije gore!

bravo mače, ‘oće li još koja brilijantna prognoza?

New Report

Close