ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Vozarine-Japan-dolar-budućnost!!?
Sve je to o.k,ali dionica i dalje je u padu. Nikako da uzme malo predaha a po svemu sudeći pliva (tone) prema 550!? [sealed]

Navodi u tekstu su isključivo osobni stavovi autora


Vozarine-Japan-dolar-budućnost!!?
Sve je to o.k,ali dionica i dalje je u padu. Nikako da uzme malo predaha a po svemu sudeći pliva (tone) prema 550!? [sealed]

al se sibaju targeti iz rukava….prejako … [smiley]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak



Vozarine-Japan-dolar-budućnost!!?
Sve je to o.k,ali dionica i dalje je u padu. Nikako da uzme malo predaha a po svemu sudeći pliva (tone) prema 550!? [sealed]

al se sibaju targeti iz rukava….prejako … [smiley]
[/quote]
Kolega nemojte me krivo shvatiti tvrtka ima temelje ok. Cjela priča oko firme je lijepo zaokružena, ali možda umjesto zgrade mogli su naručiti još koji brod ili nešto drugo. [sealed]

Navodi u tekstu su isključivo osobni stavovi autora

netdux @ 550 kn…mene zanima kojom metodom si dosao do zakljucka da tone na 550 kn? TA? ili grah i sl. ps. nemam atpl (jos)

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


netdux @ 550 kn…mene zanima kojom metodom si dosao do zakljucka da tone na 550 kn? TA? ili grah i sl. ps. nemam atpl (jos)

Kolega to šta nemaš dionicu ti je naj bolja investicija [lol]

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"


netdux @ 550 kn…mene zanima kojom metodom si dosao do zakljucka da tone na 550 kn? TA? ili grah i sl. ps. nemam atpl (jos)

Vremenska prognoza, treba samo malo duže gledati u kumulonimbuse. Možda bi market maker mogao nešto učiniti u svezi zaustavljenja pada dionice. Svakako da odgovorim na Vaše pitanje, sve se bazira na osobnom mišljenju i predpostavci, te nije nagovor niti na kupnju ni na prodaju. [sealed]

Navodi u tekstu su isključivo osobni stavovi autora

Rate($/Day) Change
BCI Average of the T/C routes $11054 (DOWN 58)
BPI Average of the T/C routes $12261 (DOWN 41)
BSI Average of the T/C routes $13259 (UP 3)
BHSI Average of the T/C routes $10254 (UP 35)


Rate($/Day) Change
BCI Average of the T/C routes $11054 (DOWN 58)
BPI Average of the T/C routes $12261 (DOWN 41)
BSI Average of the T/C routes $13259 (UP 3)
BHSI Average of the T/C routes $10254 (UP 35)

Ha, kraj pada se nadzire, pa skoro je na ponovljenom minumumu ?

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.


Ovdje je ušla hrpa malihn i svi čekaju da se odbije i da prodaju a nitko ne želi kupiti a svi bi da uvale jedan drugoma a dionica pada li ga pada i po svemu sudeći ide to još debelo dolje.

Kad netko iz uprave prodaje par tisuća dionica po "smiješnoj" cijeni to vam znači da će cijena u skoroj budućnosti tragično smiješna.
Tech jesi li izgasio požar na Braču, eto mene tamo na ljetovanje, znaš li neki odličan apartman, tako da je 10-ak metara od mora i da nema prometa, dima, auti, motocikli, kafići, disco clabovi, a može da je ispod neki mostić sa nadarenim kupačicama, tako kad se ujutro probudim ne pomislim na ovu grozotu od dionice. I da nema interneta i televizije naravno. Pomagaj prijatelju.

TKO IMA MALO DUKATA GOVORI: ŠTO DA RADIM S NJIMA, A ONAJ ŠTO IH IMA MNOGO GRMI: GOSPODARU, DAJ JOŠ!!! NA ZSE I U EU TREBA KO ZMIJA SPAVAT NA JEDNO OKO!!!

Ha, kraj pada se nadzire, pa skoro je na ponovljenom minumumu ?

Držim da se pad BDi ne nazire, ali za dionicu se mogu složiti, čak kratkoročno vjerujem da će up

Ako netko ima podatak o broju dionica – po godinama unatrag- zanima me, da li se omjer vlasništva
promijenio ….stiče se dojam- da se broj malih investitora bitno smanjuje… što odgovara drugim
investitorima- jer, složit ćete se- da netko prodaje- ali netko i kupuje…

Izlazak malih investitora – potresa cijenu, i ona nema blage veze s ovim Vašim stanjem indexa….
NIti je cijena rasla , kad su rasle vozarine u ovoj godini..ona konstantno pada, jer mali investitori
i z l a z e …….i z l a z e……i z l a z e ……i to je to.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Krajem godine dolaze 2 nova kineza klase zagreb , a u travnju 2012 još 2 korejca još da ih dobro ugovore i bit će para ko šodera.

I noga u guzicu je korak naprijed

New Report

Close