ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


mogli bi se lako kinezi popeti na prvog teškaša već u listopadu [proud]

Svaka čast na informacijama…

Buy When There's Blood In The Streets


dionica je u konstantnom padu od 5.mj. 2009. ovaj sadašnji pad je isti i u isto vrijeme kao i prošlogodišnji ( sa 920 na 740, pa odbijanac na 860), mislim da je 620 dobar ulaz, naravno sa zadrškom

Pa kolega Delux-ov graf i to jako dobro pokazuje ….odbijanac do 720-730 je moguć ….pitanje je samo onda kam ide dalje dole… opet ili bu imala snage presjeći taj padajući trend……opća situacija sa ekonomijom cijele zemlje je koma ….tog se bojim više



dionica je u konstantnom padu od 5.mj. 2009. ovaj sadašnji pad je isti i u isto vrijeme kao i prošlogodišnji ( sa 920 na 740, pa odbijanac na 860), mislim da je 620 dobar ulaz, naravno sa zadrškom

Pa kolega Delux-ov graf i to jako dobro pokazuje ….odbijanac do 720-730 je moguć ….pitanje je samo onda kam ide dalje dole… opet ili bu imala snage presjeći taj padajući trend……opća situacija sa ekonomijom cijele zemlje je koma ….tog se bojim više

[/quote]
ajde malo prouci kolko prihoda atlanska ostvaruje u Hrvatskoj pa si onda procitaj post ponovo

volim kocku zato ulazem u turbo certifikate


ajde malo prouci kolko prihoda atlanska ostvaruje u Hrvatskoj pa si onda procitaj post ponovo

za ATPL se ne treba sekirati jer ne ovisi o Jaci i gospodarstvu u HR.
Kako se vani bude oporavljala ekonomija sve više i brodari će dobivati na cijeni.
Po meni je 600kn dno i teško je očekivati da će netko dijeliti silne količine ispod 600kn.
Ako dobro primjetim na ovim razinama već prošlo 1,5milja kunića, dakle ima se i kupuje se.
Graf kaže odbijanje do 710-720kn, a nadam se i prekretnicu trenda s time.
Al to ostaje vidjeti!

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!

raspametio se malo automatski nalog…..steta

U potpunosti se slažem sa poštovanim kolegom "machete" i "pancho66""…. konačno da mogu i nešto realno i objektivno pročitati za ovu dionicu….LP


raspametio se malo automatski nalog…..steta

Dajte isključite taj automatik na ASK-u da se svi veselimo !

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.


raspametio se malo automatski nalog…..steta

Sad je stavio malo pametniji nalog, svejedno netko treba žrtvovati 10-ak kn i staviti nalog lipu iznad kupnje, pa će i taj nalog brzo proći, ali nitko ne želi žrtvovati par kuna [lol]

Dobro je to kod ovih automatskih programa za trejdanje što uvijek znaš što će napraviti na bidu i asku poslije ove ili one promijene, ali problem je što nemaš koristi od toga [lol]

I što sada, da li ovih 50 komada na asku služe za zastrašivanje ili prestrašivanje [tongue]

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

@loris
za jeftini dokup.

Bez straha, pohlepe i sentimenta.



raspametio se malo automatski nalog…..steta

Sad je stavio malo pametniji nalog, svejedno netko treba žrtvovati 10-ak kn i staviti nalog lipu iznad kupnje, pa će i taj nalog brzo proći, ali nitko ne želi žrtvovati par kuna [lol]
[/quote]

Ma nije to nego nitko ne želi automatski popuhiti novce ili dionice ………

Automatski program služi samo za dvije stvari ;
1. Ili da prejeftino prodate
2. Ili da preskupo kupite

naravno preskačući naloge automatskih programa.

Znači to je nagovor i obmana na kupnju ili prodaju, a što je u spurotnosti s temeljnim člancima Zakona o trgovanju vrijednosnih papira.

Zašto danas nebi ZG burza izlisatala vlasnika ovog naloga s akska od 50 Komada, prijavila Hanfi, isti ga primjerno nagradili kao primjer ostalim automastkim nagovaranjima i prekinuli ovu automatsku deračinu malih dioničara ?

Evo sada se postavio na ask s 45 komada !

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

BCI Average of the T/C routes $11774 (DOWN 261)
BPI Average of the T/C routes $12826 (DOWN 285)
BSI Average of the T/C routes $13278 (DOWN 3)
BHSI Average of the T/C routes $10312 (UP 1)

New Report

Close