ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

bit će zanimljiv tjedan na ATPL

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


sad je neznam na mojedionice pise da imaju 181kunu kesa po dionici i da je book 300kn

Prije će biti da je book blizu 1.000 kn.

Buy When There's Blood In The Streets

odmah ujutro po bidu stanovnika..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

nisam vjerovo da će ATPL ispod 600 kn, ali sad mi je to izgledno [embarass]

moje pisanje je osobno mišljenje, nije investicijsko savjetovanje niti poziv na kupnju ili prodaju dionica

ja mislim da je book oko 900 po nekoj procjeni aproksimativnoj..aj ljudi na kupanje ne gledajte svaki dan burzu..ili gledajte ali izbacite emocije i uključite racionalni um-svatko normalan zna da je ova cijena preniska ko se imalo razumije u tržište kapitala…

Rate($/Day) Change
BCI Average of the T/C routes $13521 (DOWN 420)
BPI Average of the T/C routes $13519 (UP 61)
BSI Average of the T/C routes $13310 (DOWN 46)
BHSI Average of the T/C routes $10319 (DOWN 20)


@alt333

preniska cijena je 0,01kn


ja mislim da je book oko 900 po nekoj procjeni aproksimativnoj..aj ljudi na kupanje ne gledajte svaki dan burzu..ili gledajte ali izbacite emocije i uključite racionalni um-svatko normalan zna da je ova cijena preniska ko se imalo razumije u tržište kapitala…

"ogromna količina papira u rukama malih dioničara i radnika..vodi u samo jednom smjeru,a to je doli…kad ima više papira od budala dionica pada..kad ima više budala od papira dionica raste…p.s. nisam to ja rekao… "

– ti je poznat gornji citat sa nekog topica?
– e sad to stavi u korelaciju budale/papiri sa željom za prodajom/kupnjom ATPL i uživaj u kupanju, po mogućnosti u Dubrovniku…

ma ne znam više. ja sam od atpl već digao ruke. svaki dan po jedan i pol posto dolje. ako ovako nastavimo, za koji mjesec možemo biti na 100 kuna.

BOLJE POPIT I POTROŠIT NA ŽENE NEGO IZGUBIT NA BURZI-SLAŽEM SE,i ja sam otišao na godišnji odmor od sutra,neću više da razbijam glavu hoće li gore ili dole-game over…doviđenja i sretno…

RSI ispod 18, signal da treba skupljati jer slijedi odbijanje!!!

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!


nisam vjerovo da će ATPL ispod 600 kn, ali sad mi je to izgledno [embarass]

atpl ide ispod 500 kn i to ekspresno. nećeš okom trepnut. eh, sad… druga stvar je što će biti mali prometi…
trezor nije lud da kupuje po ovim astronomskim cijenama.


atpl ide ispod 500 kn i to ekspresno. nećeš okom trepnut. eh, sad… druga stvar je što će biti mali prometi…
trezor nije lud da kupuje po ovim astronomskim cijenama.

Sumnjam da oni imaju ikakav utjecaj na cijenu dionice, to je nemoguće, reagirala bi HANFA. Koliko se viceva može ovdje ispjevat, to nije normalno. Ponašaju se ko da ni za čevape više nemaju i ovdje kantom sa šupljim dnom stružu i skupljaju dionice po dnu, da ne kažem koliko ispod dna, od pitaj boga koga. Pa nek kažu vratite nam dionice što smo ih bili dali iz trezora, pa ćemo im vratit, ovako se samo blamiraju sistemom: Stari imaš kaj sitna?

TKO IMA MALO DUKATA GOVORI: ŠTO DA RADIM S NJIMA, A ONAJ ŠTO IH IMA MNOGO GRMI: GOSPODARU, DAJ JOŠ!!! NA ZSE I U EU TREBA KO ZMIJA SPAVAT NA JEDNO OKO!!!

New Report

Close