ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

brzo u dokup ko ima para na 3440 [cool]

dijeli neko opet djabe! [wink]

ajd ti kupuj ti si se iskrcao na 2700 [cry]

Postanite Eu-robovi

na 3000 ugrubo sam dobar dio iskrco dok je drys bio ispod 70, a kad je bio iznad 90 kupio natrag dio po istoj cijeni

o čemu vi? [rolleyes]

nista ja sam vesel kaj sam ubo danas sitno po 3440
zamijenio sam vas sa jednim drugim ulagacem
nhf[thumbsup]

Postanite Eu-robovi

Baosteel hints at $200bn Rio Tinto offer
CHINA’S top steelmaker Baosteel may bid at least $200bn for Rio Tinto Group, exceeding a takeover proposal by the world’s largest miner, BHP Billiton, Baosteel chairman Xu Lejiang told a Chinese newspaper.
Nedaju se ni žuti.


Broker mi je savjetovao dokup atpl, kaže da koliko on ima informaciju, da bi se moglo narednih dana nešto dobro odigrati, ne želi reći što..Pošto sam tek mjesec dana u Atpl, dali možete vi stari brodari pogoditi ili predpostaviti o čemu bi se to radilo????[undecid]Možda vezano uz skupštinu??

skupština, skupljanje punomoći, meni isto miriši

&

da nema te skupštine prodo bi odavno na 3500 bilo trajno il privremeno jer su mi brodari postali stresni [smiley]

no aj da vidimo, možda se neko čudo sprema na skupštini a koja kuna gore dole do tad svejedno! [rolleyes]

no sutra mislim da bumo dole! [bye]

Je li sutra skupština?[cool]


da nema te skupštine prodo bi odavno na 3500 bilo trajno il privremeno jer su mi brodari postali stresni [smiley]

no aj da vidimo, možda se neko čudo sprema na skupštini a koja kuna gore dole do tad svejedno! [rolleyes]

no sutra mislim da bumo dole! [bye]

ja ne mislim prodavat ATPL još dugo, to je u principu jedina dugoročna dionica uz INA-u koju posjedujem i neću je se još dugo rješavat

&

Ovaj topic se pretvorio u kokosinjac. Okrenes pet stranica unatrag i tesko da mozes procitat nesto korisno. Koga to moze interesirati posto je netko kupio ili prodao odnosnoi koliko planira drzati dionicu. Infantilno je ako doticni misle da ce mo se povuci za njihovim primjerom ili da ce na taj nacin pomoci/odmoci dionici. Da li doticni nesto i radite u zivotu osim sta gledaju u ekran??? Umjesto buljenja u ekran i studiranja K/P te sta je netko postao okrenite se malo istrazivanju trzista, pokusajte dokuciti buducnost brodara, volio bih vidjeti strucne analize kojih je bilo u proslosti u izobilju a sada su presahle. Internet je pun korisnih podataka.

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

U koliko sati počinje skupština??

Vidim neke stvari se ovdje uopće ne spominju kao npr. nekretnine u vlasništvu Atlantske odnosno nekretnine u izgradnji kao nova marina za megajahte s koliko sam pročitao nekih 400 vezova.Zanima me kakav je njen status odnosno kad bi mogla biti u funkciji i koliko bi takva marina mogla ostvarivati prihoda(mislim danisu zanemarivi s obzirom na lokaciju).Ako ima netko stručan neka iznese neku projekciju,barem u grubo.

New Report

Close