ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

kolega inverteru jednom davno se neko sprdao na tvoj račun da kad ti jedno napišeš da obično bude suprotno,ja sam napisao kako to nije u redu ali eto i ja se ponekad zaje..m,što se tiče atpl jesam u minusu sam,što se tiče krize jači sam nego ikada,i ova situacija mi odgovara,što se mene tiče i iduće 2 godine neka ostane na ovoj razini,lijepi pozdrav

Rate($/Day) Change
BCI Average of the T/C routes $13941 (DOWN 170)
BPI Average of the T/C routes $13458 (UP 167)
BSI Average of the T/C routes $13356 (DOWN 49)
BHSI Average of the T/C routes $10339 (DOWN 58)

Evo u Dubrovačkom vjesniku kaže ATPL 15.rujna započinje izgradnju nove upravne zgrade,pa nek se zna.Pozdrav…


Evo u Dubrovačkom vjesniku kaže ATPL 15.rujna započinje izgradnju nove upravne zgrade,pa nek se zna.Pozdrav…

besposlen pop i jariće krsti

Brokeri su osobe koje izvršavaju zadane naloge ………..?

Znači, Uprava ATPL je sklopila Ugovor s brokerskom kućom- idi mi -dođi mi…. zato , da bi im
stavljali naloge na monitor ?
Zatim, bi im slagali zahtjeve/ naloge / za SKDD…
Pa , bi im izvršavali naloge iz Odlluka..?
To može i moj klinac u gimnaziji.
I cijelo vrijeme bi samo slijepo izvršavali , sve što im se reče ???

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

evo i stranice
http://www.dubrovniknet.hr/novost.php?id=13734

Gradonačelnik je izrazio čvrstu potporu nastojanjima i inicijativi Atlantske plovidbe za širenjem aktivnosti i daljnjim ulaganjima u hotelskom sektoru u Gradu, ali i na Lopudu. Također, obavijestio je upravu najveće dubrovačke tvrtke kako će se prijedlog UPU Gruški akvatorij naći na dnevnom redu sljedeće sjednice Gradskog vijeća te da će se njegovim usvajanjem stvoriti preduvjeti za raspisivanjem natječaja za koncesiju i gradnju marine kako je predviđeno predmetnim planom.
Predstavnici uprave Atlanske plovidbe predstavili su gradonačelniku i poslovne rezultate brodarskog sektora svoje kompanije te najavili isporuku novih brodova tijekom sljedeće godine čime će dubrovačka brodarska kuća postati još konkurentnija, a njena flota među najmodernijima na tržištu.


Evo u Dubrovačkom vjesniku kaže ATPL 15.rujna započinje izgradnju nove upravne zgrade,pa nek se zna.Pozdrav…

Sve miriši na staru Jugoliniju/Croatia Line, pa nek se zna. Pozdrav. Uskoro će im i ova stara upravna zgrada biti prevelika. Katastrofa od firme i dionice.

TKO IMA MALO DUKATA GOVORI: ŠTO DA RADIM S NJIMA, A ONAJ ŠTO IH IMA MNOGO GRMI: GOSPODARU, DAJ JOŠ!!! NA ZSE I U EU TREBA KO ZMIJA SPAVAT NA JEDNO OKO!!!

zna li netko koliki je book prize?i koliko love imaju na računu?


zna li netko koliki je book prize?i koliko love imaju na računu?

kad sam ja zadnji put pogledao imali su preko 700 milja casha ali nisam dugo pratio pa nisam siguran

volim kocku zato ulazem u turbo certifikate

sad je neznam na mojedionice pise da imaju 181kunu kesa po dionici i da je book 300kn

Vidim da su neki prodali pa bi je rado vidili na 500, međutim neće ići. Priželjkuje se i sudbina Croatia Line, a čak se i jedan projekt bez rizika sa garantiranom dobiti (nova upravna zgrada) proglašava promašajem.
Snupy2, ovo 181 kuna po dionici je približno točno pod uvjetom da nije sjela na račun lova (31 miljun dolara) od prodaje dva broda. Vjerujem da će raspoloženje nakon 29.srpnja biti bolje, sumnjam da će netko tvrdit da je to "katastrofa od firme".

New Report

Close