ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

i ja sam gledao malo neke grafove i primjetio isto , ali kaj ćeš valjda ovima treba 2 tjedna potvrde pa onda to sve nadoknade u 10 minuta, jer si mogu to prištiti

mišljenja sam da su puštali samo da dokupe taj sitniš koji se prodavao po ovim cijenama i do počne rasti to će biti prve dionice koje će dilati već na rastu 0,5%

samo strpljenja gospodo,doći će i naših 5 minuti,koji će itekako potrajati,i ja sam u minusu ali se ne tresem ni najmanje već dokupljujem,ne drukam već govorim svoje mišljenje,tko misli da joj se loše piše neka je ne kupuje,ali meni i ovakav pad odgovara

ovoliki promet na ovoj cijeni govori samo da ima još onih spremnih (pro)dati dionicu za male pare, jer im se žuri živjeti, treba platiti nešto i sl. definitivno nadolazi pad ove dionice i ispod 600 kn, no ovo je sve smijurija. sada se regrutiraju bogataši/ulagači za period ne manji od 4 godine…
ok, da netko želi kupiti sada 1000 dionica, i cijena bi porasla, tako da je ovo i profiliralo ulagače koji će isplivati sa odebljim plusom: burek_s_mesom_džije i fondove koji mic-po-mic skupljaju.
uskoro ću se zaletjeti do heinzelove po cd da malo prostudiram stanje…
naravno, s kim ću podijeliti studiju?
:-))

KUPNJE (4.776) – ATPL-R-A PRODAJE (4.738) – ATPL-R-A

462,00 4200 0,11

Bravo majstore, lijepo za vidjeti.

Po meni kolega Jethro slijedi i dalje nastavak pada, definitivno ispod 600kn.
Mislim da ću ulaziti ispod 580kn snažnije, do tada mi je drago da sam uradio SELL na 700kn gdje sam i kupovao.

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!

ma super..malo prije nalog na kupnji 4200 kom po 0,11 kn..sad 30 000 kom po 0,01kn..tko si to može dozvoliti ovakvu igrariju..sramota za cijelu burzu..

Ima ljudi koji od svog bogatstva nemaju ništa osim straha da će ga izgubiti.


ma super..malo prije nalog na kupnji 4200 kom po 0,11 kn..sad 30 000 kom po 0,01kn..tko si to može dozvoliti ovakvu igrariju..sramota za cijelu burzu..

Idem im nazvat portira u Atlanskoj da vidim što se to zbiva. Najbolja ocjena situacije na Atlanskoj pa i na ZSE bi bila kroz poslovicu da SITI GLADNOM NE VJERUJE, ali ima još poslovica tako da nije ovo jedina, a u principu sve se ostvare kad tad. Na Atlanskoj cijenu dionice formiraju ovi u top ten, imaju alat i moć da to mogu dok je tržište ovako plitko, pa nek se igraju dok mogu, sa mojim dionicama ja Atlansku sigurno branit neću, a mislim da to neće ni velika većina kojima je sigurno pun kufer ovih manipulacija a opet "Tko se zadnji smije naslađe se smije".

TKO IMA MALO DUKATA GOVORI: ŠTO DA RADIM S NJIMA, A ONAJ ŠTO IH IMA MNOGO GRMI: GOSPODARU, DAJ JOŠ!!! NA ZSE I U EU TREBA KO ZMIJA SPAVAT NA JEDNO OKO!!!


Po meni kolega Jethro slijedi i dalje nastavak pada, definitivno ispod 600kn.
Mislim da ću ulaziti ispod 580kn snažnije, do tada mi je drago da sam uradio SELL na 700kn gdje sam i kupovao.

a, da… ukrao si mi riječi iz prstiju, no obzir mi ne dozvoljava govoriti o kravatama u kući obješenog… ipak, računaj da ćeš skupljati dionice kao numizmatičar/filatelist. svako malo će osvanuti neka dionica za kikiriki. ne računaj da ćeš jednom transakcijom se nakrdati. uračunaj vrijeme provedeno na gledalici u prodajnu cijenu dionice :-)))


Po meni kolega Jethro slijedi i dalje nastavak pada, definitivno ispod 600kn.
Mislim da ću ulaziti ispod 580kn snažnije, do tada mi je drago da sam uradio SELL na 700kn gdje sam i kupovao.

a, da… ukrao si mi riječi iz prstiju, no obzir mi ne dozvoljava govoriti o kravatama u kući obješenog… ipak, računaj da ćeš skupljati dionice kao numizmatičar/filatelist. svako malo će osvanuti neka dionica za kikiriki. ne računaj da ćeš jednom transakcijom se nakrdati. uračunaj vrijeme provedeno na gledalici u prodajnu cijenu dionice :-)))

a ova situacija je dobra samo za jednu stvar-a to je dokup..ko ima love nek kupuje,a ko nema nek prodaje..ili nek čeka..vani brodari i dalje rastu,na krilima likvidnosti-što u nas kronično nedostaje….na tržištima jako niske likvidnosti dionica se mora spustiti na nižu razinu nego je realna kako bi se moglo nadokupiti što više dionica..da je neka druga burza atpl bi bila na cca 800 kn..a ovako…nikom niš..ili?

Ovo je iscrpljivanje investitora…. tko najduže izdrži….ili tko još ima dionice , nek proda prije
nego slijedećih par mjeseci, cijena još padne….
Mrcvarenje investitora….. potpuna kontrola dionice od strane velikih…čekanje bez termina ….
Test izdržljivosti !

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

konkretno, nadokupio u petak po 666,66 nešto malo, ovdje je sve moguće, moguće i da malo potegnemo gore, današnji leveli idu u prilog tome

Vaš link

New Report

Close