ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Capesize 10.937 dollar (- 6,8 prosent)
Panamax 14.536 dollar (+ 1,1 prosent)
Handysize 11.239 dollar (- 0,5 prosent)
Supramax: 14.608 dollar (- 1,9 prosent)




Sa svime se slažem. Meni bi odgovaralo čak i da postave na 3.000 Kn …

[/quote]
Pa da budemo barem ravnopravni sa INOM i 3200 bi bila fer cijena. Neka se svi postave trajne naloge na 3200 pa da vidimo tko to trguje i tko ovo kolo vodi, i tko ovdje dezinformira i vuče za nos naivne raznim pokazateljima. Ma nema ovo veze sa vezom, nit je ovo burza nit vonja na burzu. Amen.

TKO IMA MALO DUKATA GOVORI: ŠTO DA RADIM S NJIMA, A ONAJ ŠTO IH IMA MNOGO GRMI: GOSPODARU, DAJ JOŠ!!! NA ZSE I U EU TREBA KO ZMIJA SPAVAT NA JEDNO OKO!!!

http://www.poslovni.hr/vijesti/brodovi-za-rasuti-teret-prilika-za-hrvatsku-180866.aspx

Lijepa analiza potkrijepljena brojkama!

Jel postoji mogućnost malko ozbiljnijeg pisanja na ovom forumu?!
Čak se piše na čini mi se češkom?Stalno lete natpisi ide gore,oće, sipaju se podaci TA iz kristalnih kugli….dokle ovako, malko je već postala ućmala atmosfera!?
Jel stvarno netko očekuje ATPL na 1000-1500 kn(smijehove gore navedene ne spominjem)!
Stalno netko šalje zahtjev za prijateljstvom-ma u vražju mater, netreba mi prijatelj već neki cijenjeni kolega(srećom ostalo vas još malo,pa se ima što pročitat!) uz čiji post ću popit šalicu kave!
Što se to desilo na temi ATPL?!
Podsjećam….dok je bila na 5xx nigdje nikog, 3 posta u tjedan dana!?
Poštovanje……

hvali more, drž se altantske plovidbe.....

Vaš link

Sutra bi IGH mogao u blokadu, mislim pozitivnu naravno. Da Atlanskoj pregore dva slova na na upravnoj zgradi pala bi 20%. [tongue]

TKO IMA MALO DUKATA GOVORI: ŠTO DA RADIM S NJIMA, A ONAJ ŠTO IH IMA MNOGO GRMI: GOSPODARU, DAJ JOŠ!!! NA ZSE I U EU TREBA KO ZMIJA SPAVAT NA JEDNO OKO!!!


http://www.poslovni.hr/vijesti/brodovi-za-rasuti-teret-prilika-za-hrvatsku-180866.aspx

Lijepa analiza potkrijepljena brojkama!

Jel postoji mogućnost malko ozbiljnijeg pisanja na ovom forumu?!
Čak se piše na čini mi se češkom?Stalno lete natpisi ide gore,oće, sipaju se podaci TA iz kristalnih kugli….dokle ovako, malko je već postala ućmala atmosfera!?
Jel stvarno netko očekuje ATPL na 1000-1500 kn(smijehove gore navedene ne spominjem)!
Stalno netko šalje zahtjev za prijateljstvom-ma u vražju mater, netreba mi prijatelj već neki cijenjeni kolega(srećom ostalo vas još malo,pa se ima što pročitat!) uz čiji post ću popit šalicu kave!
Što se to desilo na temi ATPL?!
Podsjećam….dok je bila na 5xx nigdje nikog, 3 posta u tjedan dana!?
Poštovanje……


prijatelju manje živciranja [smiley],evo još malo o brojkama,šta se tiče rezališta u prvih 5mjeseci završilo je više brodova nego u cijeloj 2010g.,30 panamaxa vs 8 u 2010.,duplo više capesize-a..

When wealth is lost, nothing is lost; when health is lost, something is lost; when character is lost, all is lost. ~Billy Graham


Vaš link

Sutra bi IGH mogao u blokadu, mislim pozitivnu naravno. Da Atlanskoj pregore dva slova na na upravnoj zgradi pala bi 20%. [tongue]

Kormilar,uskoro če im prijatelja deportirati u Remetinac pa možda onda Jure sklopi koji poslić [smiley]

RHINO 3,ja očekujem ATPL na 1500,uopče mi nije smiješna ta cijena,dapače kad gledam IGH koji je trenutno na 1700 umirem od smijeha,znate li koliko su oni zaradili prošle godine 8 milijuna kuna?
ATPL je za njih svemirski brod…



Vaš link

Sutra bi IGH mogao u blokadu, mislim pozitivnu naravno. Da Atlanskoj pregore dva slova na na upravnoj zgradi pala bi 20%. [tongue]

Kormilar,uskoro če im prijatelja deportirati u Remetinac pa možda onda Jure sklopi koji poslić [smiley]

RHINO 3,ja očekujem ATPL na 1500,uopče mi nije smiješna ta cijena,dapače kad gledam IGH koji je trenutno na 1700 umirem od smijeha,znate li koliko su oni zaradili prošle godine 8 milijuna kuna?
ATPL je za njih svemirski brod…
[/quote]

–tko to onda neda cijeni dionice gore?

Kune nisu problem, kuna nema

Rate($/Day) Change
BCI Average of the T/C routes $10181 (DOWN 756)
BPI Average of the T/C routes $14901 (UP 365)
BSI Average of the T/C routes $14310 (DOWN 298)
BHSI Average of the T/C routes $11174 (DOWN 65)



Vaš link

Sutra bi IGH mogao u blokadu, mislim pozitivnu naravno. Da Atlanskoj pregore dva slova na na upravnoj zgradi pala bi 20%. [tongue]

Kormilar,uskoro če im prijatelja deportirati u Remetinac pa možda onda Jure sklopi koji poslić [smiley]

RHINO 3,ja očekujem ATPL na 1500,uopče mi nije smiješna ta cijena,dapače kad gledam IGH koji je trenutno na 1700 umirem od smijeha,znate li koliko su oni zaradili prošle godine 8 milijuna kuna?
ATPL je za njih svemirski brod…
[/quote]
Ha ha ha super post 🙂

[u]If you need a friend, get a dog. [/u]

–tko to onda neda cijeni dionice gore?

a mene cudi tko dionicu drzi na ovih 700+-
vani na brodarima raspad sistema

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


RHINO 3,ja očekujem ATPL na 1500,uopče mi nije smiješna ta cijena,dapače kad gledam IGH koji je trenutno na 1700 umirem od smijeha,znate li koliko su oni zaradili prošle godine 8 milijuna kuna?
ATPL je za njih svemirski brod…

I kakve veze ima jedno sa drugim?

Puno lakše je pričati o novcu nego ga stvarati - Voltaire

I u ovj recesijskoj godini ATPL će imati solidnu dobit, što će biti kad dođe konjuktura. Smart money je na strani bida.

New Report

Close