ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

A ništa, neka nađe nešto drugo za 400… VIRO npr.. [cool]

Vaš link

Grupa Atlantska plovidba ostvarila je ukupni prihod od 893,5
milijuna kuna, što je 12,25% više nego godinu ranije. U toj strukturi prihoda očekivano je
najviše sudjelovalo brodarstvo s ukupnim prihodom od 616,5 milijuna kuna ili povećanjem
od 13,28%, odnosno u tom segmentu ostvarena je čista dobit od 64,166 milijuna kuna za
razliku od gubitka od 20,9 milijuna godinu dana ranije.

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA


Vaš link

Grupa Atlantska plovidba ostvarila je ukupni prihod od 893,5
milijuna kuna, što je 12,25% više nego godinu ranije. U toj strukturi prihoda očekivano je
najviše sudjelovalo brodarstvo s ukupnim prihodom od 616,5 milijuna kuna ili povećanjem
od 13,28%, odnosno u tom segmentu ostvarena je čista dobit od 64,166 milijuna kuna za
razliku od gubitka od 20,9 milijuna godinu dana ranije.

I uprava najavila teška vremena zbog pritiska na cijene vozarina.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

U sijenju 2011. godine prodana su dva zrakoplova tipa MD 82 za ukupno 950 tisua USD.
U ožujku 2011. godine potpisan je Ugovor o prodaji brodova tipa bulk carrier (Getaldi i Gunduli)
za ukupno 30.200 tisua USD.

konsolidirano 1Q gubitak cca 9mil

It was a thrill to play against Drazen. Every time we competed, he competed with an aggressive attitude - Michael Jordan

@ jjure

E onda je pushing, kako god okreneš.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Bravo ATPL.

FI za prvi kvartal odlično,pomorstvo ostvarili dobit.To je ugodno iznenađenje.

Drugi kvartal bi trebao biti bolji jer se rješavaju aviokompanije.
Hoteli će početi zarađivati bolje i vjerovatno neće ostvariti gubitak već minimalnu dobit.
Prodaja dva broda kada uđu u bilancu će donijeti dobit.
Dakle, drugi kvartal bi trebao biti pozitivan.

A pad dolara?


A ništa, neka nađe nešto drugo za 400… VIRO npr.. [cool]

Dok si ti ćućao u ATPL i molio Boga da više ne padne,,, ja sam izašao, time da sam rekao svima da to ide dole. Rekao sam i da sam dijelom ušao u NN dionicu i izašao s malom dobiti. Jučer sam ponovno ušao u jednu i nadam se zaradi od cca 5000 kn. Meni dosta. A ti i dalje čekaj, ćekaj !!
Sretno ti bilo !!
LP
P.S: Ako netko napiše o ATPL i bilo kojoj dionici ma imalo loše o nj, slijedi ga ocijena 1, recimo Plavi. ali ako se laže, vara da to ide gore, kao što je danas pumpao ERSTE, onda je to sve 5.
Ja igram uvijek na sigurnu kartu, jer sam se nekoliko puta dobrano opekao.. a netko se još PEČE !!

I very much love INGRA !!


Ako nekima nije bilo jasno kuda ide ova dionica onda sad nakon preporuke Erstea nema nikakve dvojbe.

Židovi imaju kletvu "Da Bog da imao pa nemao.", a mi na ZSE imamo "Da Bog da ti Erste dao preporuku za kupnju."


[lol]
Ali, pazi ti samo timing!
Objava "preporuke" 24 sata pred objavom izvješća. [wink]
Hoće li biti iskrcavanja?

lopina počeo pisat pozitivno o ‘svetoj kravi’ , skupa s erste-om , ovo je kombinacija ko mentos bomboni i coca cola [lol]

It was a thrill to play against Drazen. Every time we competed, he competed with an aggressive attitude - Michael Jordan



A ništa, neka nađe nešto drugo za 400… VIRO npr.. [cool]

Dok si ti ćućao u ATPL i molio Boga da više ne padne,,, ja sam izašao, time da sam rekao svima da to ide dole. Rekao sam i da sam dijelom ušao u NN dionicu i izašao s malom dobiti. Jučer sam ponovno ušao u jednu i nadam se zaradi od cca 5000 kn. Meni dosta. A ti i dalje čekaj, ćekaj !!
Sretno ti bilo !!
[/quote]

Sve stoji, ali da će na 400 – e pa sumnjam.. neka čućim,šta ću sad, kasno je za plakanje, ako još ljosne ću nadokupit i bok.. ne žuri mi se, dočekat ću.. [smiley]


Bravo ATPL.

FI za prvi kvartal odlično,pomorstvo ostvarili dobit.To je ugodno iznenađenje.

Drugi kvartal bi trebao biti bolji jer se rješavaju aviokompanije.
Hoteli će početi zarađivati bolje i vjerovatno neće ostvariti gubitak već minimalnu dobit.
Prodaja dva broda kada uđu u bilancu će donijeti dobit.
Dakle, drugi kvartal bi trebao biti pozitivan.

Di je izvješće ia prvi kvartal ???

New Report

Close