ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Vaš link

I ovi kao sve znaju. A, pretpostavljenu cijenu mijenjaju za više od 20% onako, kao od šale…

Ako nekima nije bilo jasno kuda ide ova dionica onda sad nakon preporuke Erstea nema nikakve dvojbe.

Židovi imaju kletvu "Da Bog da imao pa nemao", a mi na ZSE imamo "Da Bog da ti Erste dao preporuku za kupnju"
[/quote]
mislio sam uletit sutra ali ništa od toga,ako erste da preporuku bježi ko od samog vraga

''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''



Vaš link

I ovi kao sve znaju. A, pretpostavljenu cijenu mijenjaju za više od 20% onako, kao od šale…

Ako nekima nije bilo jasno kuda ide ova dionica onda sad nakon preporuke Erstea nema nikakve dvojbe.

Židovi imaju kletvu "Da Bog da imao pa nemao", a mi na ZSE imamo "Da Bog da ti Erste dao preporuku za kupnju"
[/quote]
bjezanija glavom bez obzira…. iskrcavat ce oni daj sto das… [bye] [bye] [bye]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

29. travanj 2011.| Tin Bašić

Prikupljati dionice Atlantske plovidbe

Dionica domaćeg brodara ima potencijal rasta vrijednosti

Dionicu Atlantske plovidbe treba prikupljati na Zagrebačkoj burzi. Stav je to Davora Špoljara, analitičara Erste banke, koji je u najnovijoj analizi promijenio dosadašnju preporuku te banke koja je bila "držati".

"Od našega posljednjeg izvješća cijena te dionice pala je 28 posto, što je prema našem mišljenju i više nego dovoljno opravdanje za promjenu očekivanja", stoji u analizi. Osim preporuke ulagačima što da rade s tom dionicom, Špoljar je promijenio i ciljanu cijenu dionice Atlantske plovidbe. Tako ona sada, na temelju DCF metode i usporedbe s kretanjem ostalih dionica na svjetskom tržištu, iznosi 788 kuna. To je čak 204 kune niža cijena od …

Evo da svi vide…..u neka dobra vrimena danas bi išla u blokadu….Al nema veze , nek bar probije 700…

na jučerašnji dan prije godinu dana izašlo je izviješće.
što se čeka? limun?

Al če Vas erste koštati glavobolje, majko moja mila…opet marketinški trikovi. ala Jure Radić s IGH !! [angry]

I very much love INGRA !!


Al če Vas erste koštati glavobolje, majko moja mila…opet marketinški trikovi. ala Jure Radić s IGH !! [angry]

Zakasnio si frajeru…triba si uć…sad je kasno..

@zmanojlo
Tko se posljednji smije, najslađe se smije.. zapamti to !! [thumbsup]
Pogledaj transakcije…IZUVANJE prijatelju ,,, dobro pogledaj !!

I very much love INGRA !!

Jesu ovi iz Erste ikad pogodili išta, ne mislim na ciljanu cijenu jer to je SF nego barem smjer kretanja cijene? Pitam ozbiljno…

A ovo: "Od našega posljednjeg izvješća cijena te dionice pala je 28 posto, što je prema našem mišljenju i više nego dovoljno opravdanje za promjenu očekivanja", stoji u analizi..

Znaći njima je pad cijene dovoljan da zaključe da će cijena gore?? I to nazivaju analizom? Vrlo stručno, nema šta..

Da netko ne pomisli da drukam nešto, pun sam ATPL ko brod..



@zmanojlo

Tko se posljednji smije, najslađe se smije.. zapamti to !! [thumbsup]
Pogledaj transakcije…IZUVANJE prijatelju ,,, dobro pogledaj !!

I stade točno na 700, pitam se zašto ?? hi, hi, hi, neće moći ove noći ,,, a sada DOLE, čista matematika !!

I very much love INGRA !!



Tako kad npr. BigBoss napiše kako će ATPL doživjeti veliki uzlet time što će RH ući uskoro (!!??) u EU iako to nema puno veze ili kad Malibu napiše da je dolazak novih brodova na tržište pozitivna vijest ili kad netko treći napiše kako će dividenda pokrenuti dionicu uvis, onda je to konformno i prihvatljivo, ali kad ja prenesem (odvrti malo unazad) dva mišljenja iz stranih izvora o tome kako su vozarine jako nisko i kako stručnjaci (brodarski brokeri itd.) ne vide pozitivne impulse, onda je to druk. [smiley]

Nemam pojma jesu li navedeni nickovi napisali to što si rekao, ali njihovi argumenti ne drže vodu ništa manje, a niti ništa više nego tvoji. Usput, koliko je tih "stranih izvora" (ahaaaa, pošto su strani, mora da su nepogrešivi i nepristrani…) predvidjelo današnje cijene vozarina?
[/quote]

Očito PersJesus-u treba malo više da svati neke stvari,ja sam napisao post i rekao da je dobro šta je u knjizi naruđbi za 2011g. bilo 263 panamaxa,a u prva tri mjeseca je isporučeno SAMO 27,tako da nema šanse da se do kraja godine isporuče ti brodovi,to bi kvartalno moralo biti isporučeno 65 brodova,i ispod tog moga posta imate post kolega Lopine koji je svatio o čemu ja pričam

When wealth is lost, nothing is lost; when health is lost, something is lost; when character is lost, all is lost. ~Billy Graham



Al če Vas erste koštati glavobolje, majko moja mila…opet marketinški trikovi. ala Jure Radić s IGH !! [angry]

Zakasnio si frajeru…triba si uć…sad je kasno..
[/quote]

[rolleyes] A zašto bi mu bilo kasno uć sad da oće? Ne bi da je 20% narasla, a ne 1%.. [lol]




Al če Vas erste koštati glavobolje, majko moja mila…opet marketinški trikovi. ala Jure Radić s IGH !! [angry]

Zakasnio si frajeru…triba si uć…sad je kasno..
[/quote]

[rolleyes] A zašto bi mu bilo kasno uć sad da oće? Ne bi da je 20% narasla, a ne 1%.. [lol]
[/quote]

Pa on je čeka na 400

New Report

Close