ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

it wass a trap..nikuda ocito jos neko vrijeme

KADA NARASTEM BIT ČU BROKER

+7 bdi


Čini mi se da je sada ATPL u puno čvršćim rukama nego kod prošlog rastućeg vala [thumbsup]
a izgleda da je i istovar definitivno završio.

ono od 3900 – 2700 su sve mali redom porušili cijene sa multimilijunskim prometima! [rolleyes]


[color=blue]Peljesac (71,229 dwt, 13/33L, 1984-built) delivery Nantong prompt, redelivery Pvesme, $12,000 daily. (Cargill)[/color]

Molio bih cijenjenog Basi… ups Action Hana da nas malo detaljnije uputi na izvore o Peljescu. Ne tako davno pisalo se da je Peljesac bio na spotu nedavno za oko 100.000 USD, ako se ne varam.. Sad sam malo zbunjen, iako dopustam da prethodna informacija nije bila tocna.

A sto se tice remonta, i ugovaranja nove cijene to ce se tek dogoditi u 1Q iduce godine. Jadran je bio na dokovanju 2 mjeseca i to je se ne moze zanemariti.

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje


Action Han: ” [color=blue]Peljesac (71,229 dwt, 13/33L, 1984-built) delivery Nantong prompt, redelivery Pvesme, $12,000 daily. (Cargill)[/color] ” Molio bih cijenjenog Basi… ups Action Hana da nas malo detaljnije uputi na izvore o Peljescu. Ne tako davno pisalo se da je Peljesac bio na spotu nedavno za oko 100.000 USD, ako se ne varam.. Sad sam malo zbunjen, iako dopustam da prethodna informacija nije bila tocna. A sto se tice remonta, i ugovaranja nove cijene to ce se tek dogoditi u 1Q iduce godine. Jadran je bio na dokovanju 2 mjeseca i to je se ne moze zanemariti.

Pogledaj datum izvjesca [thumbsup]

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

sakai:

Action Han: ” [color=blue]Peljesac (71,229 dwt, 13/33L, 1984-built) delivery Nantong prompt, redelivery Pvesme, $12,000 daily. (Cargill)[/color] ” Molio bih cijenjenog Basi… ups Action Hana da nas malo detaljnije uputi na izvore o Peljescu. Ne tako davno pisalo se da je Peljesac bio na spotu nedavno za oko 100.000 USD, ako se ne varam.. Sad sam malo zbunjen, iako dopustam da prethodna informacija nije bila tocna. A sto se tice remonta, i ugovaranja nove cijene to ce se tek dogoditi u 1Q iduce godine. Jadran je bio na dokovanju 2 mjeseca i to je se ne moze zanemariti.

Pogledaj datum izvjesca [thumbsup]

Pih, pa stvarno ljudi svašta stavljaju na forum…

sve se pitam seste li se shvatili međusobno?
Action Hans je izvukao stare podatke da pokaže na kakvom je T/Cu bio Pelješac, i kak će od sad bolje zarađivati. pau … pardon sakaija je to zbunilo jer je imao podatke da je Pelješac na spotu i puno bolje zarađuje od te 2005. jesam dobro skužio sakai?

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

dajana dajana

http://finance.yahoo.com/q?s=drys


dajana dajana http://finance.yahoo.com/q?s=drys

I nije šala[proud]

Glasnogovornik IGH na neodređeno

TunaSalad i Zare – vrlo ste dobro skuzili obojica. Priznajem da nisam gledao datum – kad vidim gomilu podataka neke sitnice ostanu previđene. Interesantno zar ne?

Kao sto sam previdio ja, tako je mogao i netko drugi. Smatram da je potrebno ukazati i na drugu stranu medalje cijele ove price. Citam na mojnovac da je Libertas izgleda ugovoren na godinu dana 84.500 $, a vec otprije je poznato da je blizanac na 77 K. Odlicno. Sigurno je da ce dobit Atlantske biti velika i nakon 4Q ali mislim da je vazno napomenuti da je Jadran bio na dokovanju 2 mjeseca (o cemu je Špancir izvjestavao) te da ce Peljesac biti tamo, kako se cini isto neko duze vrijeme.

Onakav post koji naglasava samo pozitivne pomake nije potpun. Podgrijava pomalo i nerealna ocekivanja. A i podsjeca me (informativnost, stil pisanja) na jednog uvazenog clana foruma koji je svesrdno radio na pumpanju ozracja, a onda je nestao. Svi znamo sto se dogodilo nakon toga. Eto, to je moje misljenje. Mozda grijesim.

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

Hansa ćemo lako provjeriti … kretanjem cijene sljedećih dana [proud]

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch


Hansa ćemo lako provjeriti … kretanjem cijene sljedećih dana [proud]

Ma pojavit ce se pod novim imenom, drukera ovdje ne nedostaje…

nije povezano direktno s atpl (mozda posredno) jel ima netko kretanje cijena boksita u zadnje 2-3 godine, ili jos bolje link ili izvjesce koje pokriva razdoblje od 2-3 g?

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

New Report

Close