ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Tako je.. prodan Dubrovnik Airlines!

Izgleda da čitaju forum :))

e ovo je prava vijest , avioni na bubanj [thumbsup]

@smootko

pa znaš da je ante uvijek pratio , a prate i ovi [wink]

It was a thrill to play against Drazen. Every time we competed, he competed with an aggressive attitude - Michael Jordan

Odlično, o tome smo pisali prije par dana [cool]. Sve više mi se sviđa novi predsjednik uprave! Samo tako dalje.


Prodaja brodova će se sigurno lijepo vidjeti na Q1, slično je bilo i na ULPL prije par mjeseci. Bilo bi dobro znati po koliko su Getaldić i Gundulić nabavljeni 96′ odnosno 97′. Inače, uopće ne sumljam da će ATPL-R-A opet biti dionica koju će mnogi htjeti imati, glavno je pitanje samo kad. Po meni trebalo bi:

1. prodati aviobiznis – bit će tu i sretnijih trenutaka, ali dugoročno nema kruha.
2. ući u najvišu kotaciju ZSE-a, ne dozvoljavati bilo kakvu netransparentnost, pogotovo zato jer je ATPL dobrim dijelom u rukama malih dioničara. Časopis je zgodna stvar, ali ulagaču trebaju detaljnje informacije i to čim je prije moguće (današnji primjer prodaje brodova po ? mil. $)
3. angažirati marget makera – čisto psihološki efekt
4. izlistati dionice na stranoj burzi
5. racionalno nastaviti s ulaganjima u nekretnine, paziti da se ne kupuju baloni (kao što je to bilo do sada)
6. isplatiti dividendu ne višu od 30 kn – čuvati snažnu cash poziciju, ovo je sektor u kojem je johnny cash iznimno bitna stavka

Točku jedan smo riješili, sad idemo dalje.


Tako je.. prodan Dubrovnik Airlines!

Izgleda da čitaju forum :))


dobar potez, uz naftu na 122$ i cijene kerozine divljaju nema tu mjesta za profit u avioprijevozu

Bilo bi dobro znati za koju su lovu prodali svoj dio u Dubrovnik Airlineu. Ma i da su za O ja zadovoljan.

zna li netko kako ce financirat 7 novogradnji?cca $250milj

Znate da Alabama nije ulazio bez veze.

Čestitke novom predsjedniku uprave na konkretnim potezima,
– Prodaja svih udjela u Du. Airlines !!
– Prodaja 2 broda , bolje s manje kapaciteta radit punom parom
– Novogradnja če doći kad se tržište stabilizira
– Definitivno zaustavljen pad dionice

CROBEX - SVE CE TO NAROD POZLATITI


Odlično, o tome smo pisali prije par dana [cool]. Sve više mi se sviđa novi predsjednik uprave! Samo tako dalje.

popravit ce RDG za cca 3-5% na stranu dobiti:)


zna li netko kako ce financirat 7 novogradnji?cca $250milj

Imaju 380 milijuna kuna keša + od prodaje Dubrovnik Airlinesa.

dobar potez Kulaš & co.

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

New Report

Close