ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 02:30
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
48,60
535
11
48,70
49,40
0,21%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Pa dobro kolega PersJesus, dopustite da se malo našalim, pa vi ste pravi štetočina ovog foruma!
Ne znam jeste li primjetili ali naš vrli ‘poslovni forum’ ne podnosi baš najbolje ako se u postovima koristi opcija underline .

Pri korištenju te opcije probudi se neki bug u kodu stranice pa potcrta iliti underline-a sve što mu se nađe na putu.
A čini mi se da ste upravo vi, kolega PersJesus, jedan od korisnika kojemu je opcija underline mila i draga, te je često koristite, nanoseći štetu inače besprijekornom izgledu foruma.

A evo i ‘corpus delicti’:
http://www.poslovni.hr/Content/ForumSearch.aspx?q=PersJesus&f5=0&a=1&c=2&si=2&w4=8
(doduše, čini se da je samo na prvoj stranici izmakao kontroli, moguće kod korištenja kombinacije ‘bold’ i ‘underline’, treba provjeriti)

Dodatno, ne voli ovaj naš forum ni kada se koriste "navodni znakovi". Još kako tako u izvornom tekstu, ali ako citirate nekog tko je koristio navodne znakove u postu dobijete one amp& amp& privjeske koji smetaju pri čitanju. Stoga ja koristim ‘navodne znakove’ u obliku apostrofa.

I nikako mi nije jasno kako ti bugovi preživljavaju sve ovo vrijeme, kraj naših vrlih i uvijek budnih moderatora [huh]

Evo na prodaji po 101,99, e da hoće ostati do 10,00.

Hvala, Smootko, potpuno ste me smootili ovom analizom bugova na Poslovnom. [smiley] I nasmijali. Neobično je vidjeti kako ispada da svi pocrtavaju baš sve, od prve do zadnje riječi. [smiley]

Ovi bugovi preživljavaju od samih početaka foruma što znači da se nitko nije dosjetio dati nalog da se otklone, ali na neki način čine njegovu "čar" ili, ako hoćete, njegovu ‘čar’! [wink]

Veselim se novim crtama i navodnicima…malo promjene i osobnog ne šteti. Hvala još jednom. [smiley]

za sve imaoce atlanske evo dobra pesma !

mi smo ipak zemlja slučaj


za sve imaoce atlanske evo dobra pesma !

aj priznajte barem ste se malo nasmijali što nisu riječi znakovite

da ne misli ovaj što aševe dijeli i ja sam korisnik atpl da ne izgleda kao provokacija

mi smo ipak zemlja slučaj

Dali je nešto objavljeno tako loše da ovo pada ka kamen……

Uf, netko dobro iskrcava..kaj to pucaju margini..evo uzeo i ja nešto po 700, a na 680.. čekam sa malo više,mada sumnjam da će tolko past…

PA DOKLE ĆE OVAKO BRODARIVaš link

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

Imperija uzvraća udarac. Ili vratite INU ili će sve u mp3. Velike pare su umlaćene u INU, a ona nestala ko da je nikad nije bilo.

TKO IMA MALO DUKATA GOVORI: ŠTO DA RADIM S NJIMA, A ONAJ ŠTO IH IMA MNOGO GRMI: GOSPODARU, DAJ JOŠ!!! NA ZSE I U EU TREBA KO ZMIJA SPAVAT NA JEDNO OKO!!!

Prema mojim okvirnim izračunima, Atlantska plovidba ima oko 330 kuna keša po dionici. Bit će zanimljivo u lipnju, mogla bi kapnut i kakva dividendica

država naredila svim firmama u većinskom i manjinskom vlasništvu isplatu dididende da se napuni državna blagajna…SAD IMA LOVE NAKON PRODAJE BRODOVA…IMA LI KAKVIH SAZNANJA O TOMU….

Rate($/Day) Change
BCI Average of the T/C routes $10305 (DOWN 249)
BPI Average of the T/C routes $15171 (DOWN 292)
BSI Average of the T/C routes $15647 (DOWN 148)
BHSI Average of the T/C routes $11681 (DOWN 93)

New Report

Close