ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 23.10.2024. u 00:39
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
48,19
6.506
135
47,70
48,50
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Tek se usvojilo izvješće za 2010 ! Sad tek mogu odlučivati što će sa dobiti raditi.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Ako je ovo točno mogu zaboravit na turizam (bolje da prodaju hotel ili će možda poslužit za pronoćište radnicima na platformama):

http://danas.net.hr/novac/page/2011/02/25/0600006.html?pos=n0


Da to smo ostavilli za kraj kad nestane nafte,,,,,,,Hr je zemlja bogatstva i loše politike,,,,sa svim što posjeduje ,,,,a ljudi traže po kontenerima i na ulicama pravdu,,,,Prvi smo zavađali i ratovali prvi čemo i mirit. [cool]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode


Ako je ovo točno mogu zaboravit na turizam (bolje da prodaju hotel ili će možda poslužit za pronoćište radnicima na platformama):

http://danas.net.hr/novac/page/2011/02/25/0600006.html?pos=n0

Je puni smo nafte isto kao i Hercegovina prije dvije godine…

http://www.google.hr/url?sa=t&source=web&cd=2&ved=0CCQQFjAB&url=http%3A%2F%2Fwww.slobodnadalmacija.hr%2FBiH%2Ftabid%2F68%2FarticleType%2FArticleView%2FarticleId%2F8301%2FDefault.aspx&ei=ndRnTavGB46v8QOJsLSiAw&usg=AFQjCNEi_e0J_rNU8123FdMC-gddukDJzg

Ne beri brigu več bi odavno Ameri i Rusi zabijali zastave po Konavlima da je to istina… [smiley]

Da se mislilo podijeliti to bi se danas izglasalo. Vjerovatno čekaju FI za 1. kvartal 2011. Ali kako BDI stoji, bijim se da će ova godina proći bez dividende.


Da se mislilo podijeliti to bi se danas izglasalo. Vjerovatno čekaju FI za 1. kvartal 2011. Ali kako BDI stoji, bijim se da će ova godina proći bez dividende.

Ne mora značiti da je neće biti, niti će nužno rezultati Q1 biti loši zato što je BDI nizak ! Recimo ovo što sam danas objavio za IMPERIAL je solidna zarada.
Glavna Skupština društva će se održati najvjerojatnije u lipnju, tako da postoji realna šansa da je izglasaju na Glavnoj Skupštini, a do tada kako Bog da.
Ja sam odlučio pomalo je još dokupljivati i spuštati si prosjek. Ovaj sam tjedan bocnuo po 755. Ako padne na 74x ću je opet bocnuti itd.

halfte trinken, halfte Šarcu geben

bilo bi dobro da se nova uprava malo potrudi oko transparentnijeg odnosa prema investitorima i počne na svojim stranicama objavljivati ugovore po kojima voze… ovako nismo ravnopravni kao investitori jer i oni imaju udjele u dionicama a informacije nama dolaze na kapaljku… ako mogu veliki strani brodari objaviti te podatke zašto ne bi bili dostupni i nama, to nikako ne bi trebalo biti poslovna tajna jer bi onda i vani sakrivali te podatke, osim toga i građevinari objavljuju svoje ugovore…

Da dobra ideja da malo počmu kao IGH ,,,,dobili posao u Crnoj Gori,,,,,,, [lol]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode

mislim da su prošle godine polovicom petog mjeseca odlučili o20 kuna dividende.


mislim da su prošle godine polovicom petog mjeseca odlučili o20 kuna dividende.

Nisu, Odluka je bila donesena na Skupštini održanoj 28.06.2010., a prije toga na sjednicama Uprave i NO dividenda nije bila (službeno) najavljena.

http://zse.hr/userdocsimages/novosti/eoEJu8O9ERKnQ4XrSLR9eQ==.pdf

halfte trinken, halfte Šarcu geben

Počelo je počelo.
Već vidim da će sljedećih x mjeseci – u eventualnom nedostatku značajno pozitivnih vijesti za ATPL – forum biti pun rasprava o tome hoće li biti dividende ili neće, kada će biti izglasana, na sjednici ovoj ili onoj, kad je ex-dividend day, hoće li biti isplaćena i kolika će biti (I sve to za eventualno 20 kn na cijenu dionice od 7xx kn?!), a ne daj bože da se dividenda ipak izglasa, onda ćemo valjda ponovno do kraja godine čitati postove poput:

"Hej, na koji račun? Na moj ili ženin? Jel da im pošaljem e-mailom ili snail-mailom? Može li na razglednici? Ja sam zvao tajnicu ATPL i ona mi je rekla da neće sa mnom u krevet. Jadan ja, što ću sada? Meni stiglo samo 5 kn, umjesto 20 kn, a vama? Evo, meni konačno legla lova. I meni. I meni. I meni. I meni. A jooooj, meni niiiiije!!! :-((( Ma, očajan sam! Oni u ATPL nisu pošteni. Oni sigurno nešto muljaju. Aha, oni su sebi isplatili, a nama nisu! 🙁 Koliki je porez? Hoću li s dividendom moći kupiti 50 dkg parizera ili čak PIK prešanu šunku? Da li da psa Flokija upišem kao dijoničara pa da izbjegnem porez na pseće kolačiće? Što ću s onih 75 lipa? Moram li ih zaokružiti na 76 ili možda na 77 lipa? Joj, tih 75 lipa me jako muče, ne mogu spavati, vrlo bitna stvar, a ja ne znam što ću. I što mislite, hoće li dividenda sljedeće godine biti ista, manja ili viša od ovogodišnje? Što mislite, hoće li oni i dalje do 2534. godine isplaćivati takvu dividendu. Isplatili se to uopće?"…



mislim da su prošle godine polovicom petog mjeseca odlučili o20 kuna dividende.

Nisu, Odluka je bila donesena na Skupštini održanoj 28.06.2010., a prije toga na sjednicama Uprave i NO dividenda nije bila (službeno) najavljena.

http://zse.hr/userdocsimages/novosti/eoEJu8O9ERKnQ4XrSLR9eQ==.pdf
[/quote]
ok mislio sam ,ali krivo kako bilo znači ništa do kraja šestog mijeseca bi čemo pametniji .


bilo bi dobro da se nova uprava malo potrudi oko transparentnijeg odnosa prema investitorima i počne na svojim stranicama objavljivati ugovore po kojima voze… ovako nismo ravnopravni kao investitori jer i oni imaju udjele u dionicama a informacije nama dolaze na kapaljku… ako mogu veliki strani brodari objaviti te podatke zašto ne bi bili dostupni i nama, to nikako ne bi trebalo biti poslovna tajna jer bi onda i vani sakrivali te podatke, osim toga i građevinari objavljuju svoje ugovore…

Pa da isto kao IGH (iako nije građevinar u pravom smisli riječi)…hebate objavi da radi drugi Cn tower u Torontu i 4 blizanca u New Yorku i to be z beda..a a da se nikome ništa ne desi…… mislim blesavo…. I na kraju što..znate malo smo o tome razmišljali…bla..bla….hebo ja onogo predsjednika romske zajednice na čelu HANFE….. (Jer jest malo tamnoput, a i vuče kao da bi trgovao krpama….:)

Mean people suck and nice people swallow!

New Report

Close